reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

jak u Was dziewczyny jest wykonywane usg? chodzi mi o to ze lekarz co miesiac robi mi te badanie, czy to normalne? a z ta czykawka to prawda malenstwo moze je miec. Moj maluszek ma czasami i smiac mi sie chce bo tak dziwnie w brzuszku podskakuje ;-) a dzisiaj to przyjal dziwna pozycje bo brzuch zrobil sie smiesznie jajowaty:-D

U mnie na kazdej wizycie.

Martwię sięj eszcze moim konfliktem krwi i badaniem na przeciwciała bo gin mówi że jak robiłam na początku to już nie muszę:no: a ja czytałam ze robi się i później po 28 tygodniu (pewnie dlatego mówią żeby nie czytać co na forach i internecie pisze :-D) ale martwię się że mnie nie wysyła i mówi że nie ma takiej potrzeby a podobno i dają nawet dodatkowy zastrzyk oprócz tego po porodzie z córą co dostałam .... w sumie chyba zrobię to badanie teraz sama od siebie by być spokojniejsza :sorry2::zawstydzona/y:

Gosia z tego co ja wiem to wykonuje sie na poczatku a potem jeszcze chyba dwa razy po 28 tc i po 32 albo jeszcze pozniej...Kuzynki spytalam bo ona ma konflikt i mowi ze jej robili chyba w sumie 4 razy w ciazy.
 
reklama
witajcie-dziewczyny wasze odpowiedzi i słowa wsparcia na pewno pomogą mi dotrwac do dnia kiedy będe mogła przytulić moje maleństwo.czuje sie lepiej,jutro mam wizyte u lekarza.mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.powiedzcie czy puchną wam kostki?
Tysiolek-jak sie czujesz?mnie pomaga na kaszel syrop z cebuli.
POZDRAWIAM!!!
 
cześć kobitki
nie odzywałam się miałam zapierdziel w weekend że szok po prostu plecy odmówiły mi posłuszeństwa nic tylko bolały, sprzatałam od piątku jak dzika świnia, od ósmej w sobote do 12 miałam roczną chrzesnicę po opieką która mnie rzadko widzi więc masakra nic jej nie pasowało tylko mi się na ręcę pchała i żeby ją nosić miałam centralnie dość i była mega wkur...na na jej mamusie która dziecku spacerówki nawet nie kupi bo mała sama chodzi no w ogóle sorry a na koniec ani dziękuję ani pocałuj mnie w dupę do tej pory mnie jeszcze nerwy trzymają:wściekła/y:
potem nalot siostry i brata męża do 14, a ja z robotą w lesie moi rodzice mieli lada chwila przyjechać na weekend a tu bajzel a na dodatek m sobie pojechał i wszystko na mojej głowie, zabrał mi kluczyki od auta i się z bezsilności poryczałam:sorry:
na drugi dzień na cmentarz dupa mi zmarzła bo miałam pipa głupia sukienusię wełnianą ale wiatr zrobił swoje, potem obiad i jak już sobie rodzice pojechali marzyłam tylko o łóżeczku a tu dupa teściowa się zjechała no ale w końcu pospałam z godzinę:sorry:
no nic taki weekend to w sumie fajny i niefajny:tak:
Paula3 trzymaj się bedzie dobrze myśl o dzidzi szkołą się nie przejmuj jak miałam rok przerwy i jakoś skończyłam:tak:
Joasia masakra dzielny mężuś:tak:
E_milcia współczuję, jesteśmy z tobą:tak:
 
Dorciaa :szok::-D to gorzej niż w szkole byś miała 8 godzin pod rząd. Zlituj się. Mnie nie obchodzą porządki, goście (sprobował by ktoś - może bym kawę podała i koniec :-D). U mnie w domu przeważnie gości pełno ale od czasu mojej jawnej niechęci do tego ponieważ jestem w ciązy mało kto się odważy. Nawet w lato imprezek nie było - co prawda szwagierka powiedziała, że jej nie przeszkadza, że ja pójdę o 22.00 spać - ale ja powiedziałam, że mnie by przeszkadzało :-)

Daj spokój z gościnami i sprzątniem - nie po to brałaś L4.

Po tym jak wczoraj sobie pomyślałam, że mnie chyba już zgaga nie dotyczy męczy mnie dzis, że szok :szok: Kurde :-)
 
Witam Was dziewczyny wieczorową porą:-)
Właśnie po kąpieli teraz M jak Miłość i kołderka:happy2: Maleństwo szaleje w brzuszku jak co wieczór więc dam mu wypocząć;-) Pewnie znów dziś będzie problem z zaśnięciem i częste pobudki w nocy bo jest pełnia:wściekła/y:- nie ciepie jej bo nie mogę spać, nawet rolety nie pomagają. :szok:. Znów zostałam sama :-( M po spędzonym w domu weekendzie znów wyjechał w delegacje.Dni będą mi się dłużyc. A w piątek wizyta u Gin. :-p:happy2:

Miłego Wieczoru kobietki:-)
 
Kurcze jak mnie cos zlapalo przed chwila. Tak mnie zaczelo kluc z prawej strony w dole brzucha. Jakby taka mocna kolka. Usiadlam i nie moglam sie ruszyc..ani polozyc ani nic i az ciagnelo do pepka. Nie wiem co to ale sie wystraszylam:szok: Wstalam na chwile pochodzilam i troche lepiej ale czuje ze dalej kluje tylko o wiele mniej. Mialyscie tak moze? Nie wiem czy to dzidzie sie przemieszczaja..
 
Emilcia przykro mi z zaistnialej sytuacji, niestety wydaje mi sie ze jakby sie to nie skonczylo to nie ma idealnego rozwiazania. Musisz zostawic sprawy wlasnemu biegowi. Musi sie jakos ulozyc, a Ty mysl o sobie i dzidzi.
mam 32 lata.będzie chłopak.problemy z kręgosłupem odcinek piersiowy,przez to nie moge spać a do tego przyplątało mi się przyziębienie.może wydam się żałosna,ale czuję się samotna,bo ojciec dziecka nie jest mi wsparciem w żaden sposób.pozdrawiam.

Witamy! A jesli czujesz sie samotna, to mysle ze dobrze trafilas!:-)

Paula leż i odpoczywaj! Nauka na drugi plan.

jedynie coś pozytywnego to dzwoniłam do szpitala i wyniki posiewu w kierunku paciorkowca mam ujemne :tak: czyli wszystko gra czy któraś też będzie robić te badanie ???

Gosia K ja bede miala to badanko po 34 tyg ciazy dopiero.

jak u Was dziewczyny jest wykonywane usg? chodzi mi o to ze lekarz co miesiac robi mi te badanie, czy to normalne? a z ta czykawka to prawda malenstwo moze je miec. Moj maluszek ma czasami i smiac mi sie chce bo tak dziwnie w brzuszku podskakuje ;-) a dzisiaj to przyjal dziwna pozycje bo brzuch zrobil sie smiesznie jajowaty:-D


Ja mialam robione w 13 tyg i potem polówkowe, a teraz bede miec po skonczonym 32tyg czyli za tydzien z hakiem i juz si enie moge doczekac:)
Nio czasem brzuszek ma smieszny kształt jak sie dzidzia inaczej ułozy i np lezy po 1 stronie:)
 
reklama
Kurcze jak mnie cos zlapalo przed chwila. Tak mnie zaczelo kluc z prawej strony w dole brzucha. Jakby taka mocna kolka. Usiadlam i nie moglam sie ruszyc..ani polozyc ani nic i az ciagnelo do pepka. Nie wiem co to ale sie wystraszylam:szok: Wstalam na chwile pochodzilam i troche lepiej ale czuje ze dalej kluje tylko o wiele mniej. Mialyscie tak moze? Nie wiem czy to dzidzie sie przemieszczaja..
ja czasem tak czuję jak Tymek się gdzieś wypnie porządnie... takie ciągnięcie, mega napięcie, dziś nawet bolało kilka razy.. Z tym że ja jestem pewna że to młody, bo wręcz widzę "gulkę" na skórze albo czuję go pod skórą jak rozrabia ;)

wróciliśmy pół godzinki temu ze szkoły rodzenia, zjadlam chlebka z miodem, piję herbatkę i spadam spać bo mi się oczy same zamykają...

dobranoc stycznióweczki!
 
Do góry