reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam kobietki wreszcie mi się udało na chwilę dorwać:sorry2: do komputera. Heh... Cały dzień jestem zalatana. :eek::confused:Sprzątanie,zakupy,pranie, ciasto ,sałatka i jeszcze jak mam podłogi i stertę zmywania to awaria wody na osiedlu i ooo dupa muszę czekać. Wrrrr:wściekła/y: Coś czuję że jak już się obrobię to wieczorem legnę jak..:szok:
Zakupiłam dzisiaj te bodziaki o których, któraś wspominała z biedronki powiem Wam, że są bardzo dobre i naprawdę ładne jakościowo. A jakie urocze kolorki:-) Nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie wziąć.. Ale w poniedziałek chyba jeszcze z dwie sztuki dokupię jak jeszcze będą:-D

Mam nadzieję że u Was wszystko wporządku i czujecie się dobrze:wink:
Zajrzę jak tylko będe mogła buziaki dla Was trzymajcie się cieplutko bo za oknem przymrozki hehe..:-D:yes::oo::wink:
:*:*:*
 
reklama
Cześć dziewczyny w tę piękny dzień. Ja dziś cały dzień latałam po mieście. Ja też powoli podliczam wyprawkę co jeszcze brakuje. Niby dużo mi nie brakuje, ale mimo wszystko po podliczeniu kosztów i tak wyszło jeszcze sporo. Na szczęście za tydzień jadę znowu do hurtowni dziecięcej i wygląda na to, że znów zostawię tam 400 zł, albo i więcej.

paula3
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek.

Mi tak śmiesznie kopie bo nie tam gdzie mam wielki brzuch tylko na dole pod brzuchem. To chyba główką się jeszcze nie wystawiła:-) A jak się na boku położę to się tak fajnie przesuwa. Co jak co uwielbia mój pęcherz niestety:eek: i cały czas mnie w konia robi :-) Co dojdę do kibelka to mi się odechciewa:tak:

Mój też tak lubi :tak: Może lubią grać w piłkę :-D:rofl2:

WitajcieMelduję, że żyję. Wczoraj byłam na usg i na pewno będzie synuś, ma 1500g i wszystkie przepływy okejas, narządy okejas i wielki siur! Może dziewczynka będzie za 3razem. Odezwę się jak dopadnę lepszego kompa, bo ten nawet nie wkleja emotikonków!!! Pozdrawiam Was serdecznie

Gratulacje :-D

Dziekuje wam kochane stycznioweczki za gratulacje i duzo milych słów, bardzo mi milo.
ja powoli koncze kompletowac wyprawke dla dzidzi w zasadzie wszystko co najwazniejsze mam, czekam na fotelik do auta juz wyslany do mnie i poluje na laktator elektryczny....
pozdrawiam i milego dnia zycze! lece czytac zalegle stronki
a propo jakich witaminek uzywacie i ktore byscie polecily ??? bo ja uzywalam miesiac pregnavit,ogolnie baedzo dobre ale opakowanie starcza na miesiac i kosztuje 35 zlotych troche duzo dla mnie ,moze polecicie mi jakies rownie dobre ale troche tansze witaminki?????

Ja witaminek nie polecę, bo w sumie nie biorę żadnych .Oprócz zwykłego kwasu foliowego, żelaza i magnezu. A żeby nic nie brakło to sobie rano pije soczek multiwitaminę

Dziewczyny... u nas znów zmiany;-)

Wczoraj zadzwonił do P. facet z 1 firmy czy jest zainteresowany pracą (był u niego pół roku temu na rozmowie), no a że P. miał do dzis umowe to pojechał z nim pogadac...
i co sie okazało?! w poniedziałek znów zaczyna nową prace:tak: W prawdzie znów wyjazdy, delegacje, itd..., ale za to lepsza kasa, ciekawsza praca, no i na poziomie:-) Wiec mysle, ze jakos przywykne, w srode juz sama zostane... ale na szczescie tylko na 2 dni:tak: Oby nam to wyszło na dobre! Jak nie było pracy to nie było, a jak jest to nastepne pchaja sie same:-)

A widzisz... a tak się martwiłaś ;-) Gratulacje. Cieszymy się razem z tobą :-D
 
Paula3 i ja się dolączam do zyczeń!! Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i duuuużo miłości!!!! :*:*:*



Ja zrobiłam filmik mojemu mężowi z okazji urodzin...
Nie jest super, bo to mój pierwszy, ale i tak jestem z siebie zadowolona!!
Tym bardziej, że mam zapchany nos, że ledwo oddycham i gardełko pobolewa, a siedziałam i wytrwale robiłam :-)
Z przerwą na zakupki:tak: Kupiłam sobie dziś dresik, żeby mieć w czym jutro iść na cmentarz!! Dresik, bo jest bardzo ciepły i na pewno nie zmarznę... Chociaż biorąc pod uwagę mój katarek nie będziemy zbyt długo, ale dres się przyda na sanki :-p

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=zEXyUkvz_iM"]YouTube - Życzenia urodzinowe dla Sławka :)[/ame]

Link do mojego filmiku :) Będę wdzięczna za oceny! :) Byleby szczere :tak:

Idę posprzątać, bo pestki dyni znowu dłubałam i syf mam :-p
I zjeść coś, bo głodna jestem...
A zjadłam dziś 2 monte, drożdzowke, 2 kanapki, 2 ziemniaki i 2 gołąbki (ale nieduże) i 2 banany i wciąż jestem głodna :confused:
 
Ja wiem co leci w tle - mój kochany Kenny G. :-D:-D:-D Zaraz sobie przypomne tytuł i płytę z której jest ten utworek...już wiem utwór The Moment z płyty o tym samym tytule!
Filmik super, a muza rewelacja!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oczywiście Kenny G :tak: Nikt piękniejszej muzyki nie potrafi pisać...!!!! :tak:
Utwór The Moment :blink:
A najlepszym kawałkiem jest Titanic :-p:-D Te melodie, to mogłabym słuchać na okrągło...
A mój synek jak włączę Kennego, to zaraz zasypia...
Wiem co będzie Jego kołysanką :-D

Ciekawe czy Sławkowi się spodoba... Mam nadzieję, że tak :-) Póki co jest na mnie wściekły, że byłam na zakupach, a katar mam :zawstydzona/y: Albo raczej dlatego, bo miałam mu kupić polar, a sklep jest nieczynny :sorry2: Zamówię na Allegro :tak:
 
Oczywiście Kenny G :tak: Nikt piękniejszej muzyki nie potrafi pisać...!!!! :tak:
Utwór The Moment :blink:
A najlepszym kawałkiem jest Titanic :-p:-D Te melodie, to mogłabym słuchać na okrągło...
A mój synek jak włączę Kennego, to zaraz zasypia...
Wiem co będzie Jego kołysanką :-D

Ciekawe czy Sławkowi się spodoba... Mam nadzieję, że tak :-) Póki co jest na mnie wściekły, że byłam na zakupach, a katar mam :zawstydzona/y: Albo raczej dlatego, bo miałam mu kupić polar, a sklep jest nieczynny :sorry2: Zamówię na Allegro :tak:
Moja niunia też na Kennym G. od samego początku ciąży, bo strasznie kocham ta jego muzę, a że wszystkie płytki mamy to naokrągło lecą u nas w domciu wieczorem - ja chyba najbardziej lubie Forever in Love:tak:A moja córa to i taka wybredna nie jest - byle spokojna muzyka była i przestaje kopać jak ręką odjął:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny ;-)

podczytała grudniówki listopadówki i październikówki te ulubione wątki ;-):-D i teraz styczniówki ;-) i tak doszłam do wniosku że niektóre grudniówki zaczną teraz 35 tydzień wiec pewnie lada chwila zaczną się rozpakowywać :szok:

Anusia ja mam prenatal 30zł 100 sztuk
jak kupiłam opakowanie mam do teraz dość późno zaczęłam brać i ciągle zapominam :cool: no i jeden dzień magnezu nie wzięłam to poczułam to w łydkach :dry:

Emilcia super i jak fajnie dopasowane i przede wszystkim najlepszego dla męża:tak:

Później jeszcze nadrobię jak mi się uda ale muszę młodą iść kąpać zanim mąż wróci by potem mieć luz jak będzie ;-):tak:
 
Do góry