reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wszystkie nowe mamusie:-) Naprawde jest tu nas strasznie duzo. Ale fajnie. Widze tylko, ze nikt ze Szczecina sie nie pojawia.. Ale to moze i dobrze, bo bedzie luzniej na porodowce:-D

Mi M tez zabronil pic Pepsi, ale to jest jakas moja ciazowa choroba i sie ukrywam i pije ja i to dosc czesto:tak: Niczym sie napic nie moge, a po Pepsi tak milo mi sie robi.

Wogole tez tak macie, ze Wam ciagle goraco? Ja zawsze bylam takim zmarzlakiem a teraz czuje podwyzszona temperature non stop. W aucie jak jade ogrzewania nie wlaczam a jeszcze okno uchylam.

Co do butow..kupilam sobie ostatnio fajne plaskie kozaczki w Deichmanie i wzielam rozmiar wieksze. Wydawaly mi sie troche luzne ale ciesze sie ze wzielam wieksze bo teraz chodze i mi nogi puchna. A kozaczki sa w sam raz:tak:

A dzisiaj na Realu wypatrzylam ladne welurkowe pajacyki za 5,99zl. Od razu kupilam moim ksiezniczkom:tak:Wczoraj w Lidlu bylam ok. 18 i juz te body poszly prawie..lezaly ze 3 komplety ale duze jakies:eek:
Mi tey goraco:tak:
:-) Na to zdjecie to ja sie napatrzec nie moge. No tak slicznie zapozowaly:tak: Rzadko az tak wyraznie wychodzi i to jeszcze zeby sie tak dwojeczka ulozyla. Widac beda niezle modelki:-D ale teraz juz walka sie zaczela o miejsce! I na ostatnim usg tak sie kopaly i jedna drugiej na glowe wskakiwala i nie dala jej do zdjecia zapozowac:-D Sama sie pchala w obiektyw:-D No i czuje ich przepychanki, zwlaszcza wieczorem jak leze.
Sliczne imie wybraliscie malutkiej Waszej. A my dalej nie wiemy, jakie imiona dac..mamy do tego podwojny problem!!!
:-D:-D:-D
WitajcieMelduję, że żyję. Wczoraj byłam na usg i na pewno będzie synuś, ma 1500g i wszystkie przepływy okejas, narządy okejas i wielki siur! Może dziewczynka będzie za 3razem. Odezwę się jak dopadnę lepszego kompa, bo ten nawet nie wkleja emotikonków!!! Pozdrawiam Was serdecznie
super ,ze wsio ok
Ja pije kawke i czekam az synus sie obudzi,pozniej zakupy ,sprzatanko i luz.W koncu słoneczko za oknem sie pojawiło:-)Cichych dni ciag dalszy:no:
 
reklama
Witam Was po sniadanku:-)
Pumpkin napewno dziewczynki beda mocno zwiazane, podobno blizniaki jednojajowe maja silniejsza wiez jeszcze. Nawet zywia sie z jednego lozyska;-)I mam nadzieje ze beda spokojne i grzeczniutkie:tak:
Wczoraj byłam na usg i na pewno będzie synuś, ma 1500g i wszystkie przepływy okejas, narządy okejas i wielki siur! Może dziewczynka będzie za 3razem.
Gratuluje synka. Byczek z niego! :tak:Moje dziewczynki na poczatku 28 tyg wazyly po 870g. Ale juz napewno cos przybraly przez tydzien. A moze blizniaczki beda za 3 razem labamba!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
Lambada gratuluje duzego syneczka .Ja nie wiem dlaczego dzisiaj strasznego nerwa mam , co niestety odbija sie na Nicoli teraz poszla spac wiec ja zaraz odprezajaca kapiel , zapaze melise i moze mi przejdzie a jka nie to chyba bede musiala wziasc krople na uspokojenie bo inaczej moze byc krucho.
 
Lambada gratuluje duzego syneczka .Ja nie wiem dlaczego dzisiaj strasznego nerwa mam , co niestety odbija sie na Nicoli teraz poszla spac wiec ja zaraz odprezajaca kapiel , zapaze melise i moze mi przejdzie a jka nie to chyba bede musiala wziasc krople na uspokojenie bo inaczej moze byc krucho.
Dormark nie wolno Ci sie denerwowac!;-) Odpocznij sobie. Melisa napewno pomoze:-) Pomysl sobie o malenstwie w brzuszku i ciesz sie tym malym szczesciem:-)
 
Witam serdecznie ;-)
labamba - gratuluję synka, rośnie z niego wielki facet - brawo!
agbar - no proszę już wszystko prawie kupione - u mnie jeszcze daleko ale stosik rośnie ;-)

Co do 1 listopada - mnie to święto nie przeszkadza; uważam je za cenne i w naszej kulturze ważne. To piękny dzień wspomnień bliskich, którzy już odeszli, wspomnień ludzi, którzy meli duzy wpływ na naszą rzeczywistość a już ich nie ma. Czas refleksji nad przemijającym czasem co jest faktem. Ma ten dzień swój urok, nawet może lekko przystopować można i pomysleć....
Cieszę się, że nie muszę stać narazie nad grobem nikogo mi bardzo bliskiego - wspominamy babcie i dziadków.
A co do przeglądu mody na cmentarzach - no bywa... :eek: ale mozna na to nie zwracać uwagi, jak na wiele innych drobnostek doczesnego świata :blink:
Natomiast nie przekadza mi moda zachodnia, można sobie świętować na wesoło i rozdawać cukierki. Przyszło do nas jak i inne...
Zaraz też wytniemy dynie - będzie fajna zabawa a z zawartości ugotuję pyszną zupkę. Zapewne też dzieci zadzownią do drzwi - to raczej dla dzieciaków ubaw i nie przeszkadza mi. ;-)
 
Lambada gratuluje duzego syneczka .Ja nie wiem dlaczego dzisiaj strasznego nerwa mam , co niestety odbija sie na Nicoli teraz poszla spac wiec ja zaraz odprezajaca kapiel , zapaze melise i moze mi przejdzie a jka nie to chyba bede musiala wziasc krople na uspokojenie bo inaczej moze byc krucho.

dormark - nie denewruj się - ja też miałam dośc nerwowe ostatnie dni więc wiem jak cięzko zastopować, polecam krople dr Bacha.
 
Dziekuje wam kochane stycznioweczki za gratulacje i duzo milych słów, bardzo mi milo.
ja powoli koncze kompletowac wyprawke dla dzidzi w zasadzie wszystko co najwazniejsze mam, czekam na fotelik do auta juz wyslany do mnie i poluje na laktator elektryczny....
pozdrawiam i milego dnia zycze! lece czytac zalegle stronki
a propo jakich witaminek uzywacie i ktore byscie polecily ??? bo ja uzywalam miesiac pregnavit,ogolnie baedzo dobre ale opakowanie starcza na miesiac i kosztuje 35 zlotych troche duzo dla mnie ,moze polecicie mi jakies rownie dobre ale troche tansze witaminki?????
 
Hej Kobietki :) witam porannie :)

Ja jakoś przezyłam wczorajsza imprezkę Męża a dzisiaj mąz mnie zaskoczył szalenie.....jak zeszłam przed chwilą na dół do salonu...to wszystko było posprzatane już ! toz to szok ! hehe chyba coś chce :-D

Ja mykam jeszcze chile się powyciągac w wyrku

Miłego Dzionka życze :)

aha Lambada moja córusia tez waży 1,5 kg :)
 
reklama
Dziewczyny dzieki wiem , ze ni powinnam sie denerwowac , lae ja z natury nerwos .Nerwica serca wrodzona no i wlasnie dzisiaj chyba lewa noga wstalam bo wszystko , ale to wszystko mnie denerwuje , chyba nawet NIcol zrozumiala , ze lepiej dzisiaj mamie dac spokoj i juz lezy grzecznie w lozeczku troche klockami sie bawi,ja mpije malise i tez sie poloze dopoki M nie przyjedzie mam nadzieje ze mi przejdzie.
Tysiolek- ale masz fajnie ja nie pmietam zeby moj M sam z siebie zabral sie za sprzatanie .
 
Do góry