reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Anulka!!! - patrzę tak sobie na usg Twoich córeczek pod nickiem i aż mi tak słodziutko się robi :-) Wygląda tak jakby ta po prawej wyciągała rączki, żeby przytulić tą po lewej...:-D
:-) Na to zdjecie to ja sie napatrzec nie moge. No tak slicznie zapozowaly:tak: Rzadko az tak wyraznie wychodzi i to jeszcze zeby sie tak dwojeczka ulozyla. Widac beda niezle modelki:-D ale teraz juz walka sie zaczela o miejsce! I na ostatnim usg tak sie kopaly i jedna drugiej na glowe wskakiwala i nie dala jej do zdjecia zapozowac:-D Sama sie pchala w obiektyw:-D No i czuje ich przepychanki, zwlaszcza wieczorem jak leze.
Sliczne imie wybraliscie malutkiej Waszej. A my dalej nie wiemy, jakie imiona dac..mamy do tego podwojny problem!!!
 
reklama
Na pewno śliczne córy będą. Podwójna radość :-D:-D:-D Do tego na pewno będą najlepszymi przyjaciółkami :-D Podobno bliźniaki już w brzusiu mamy nawiązują kontakt i te ich przepychanki to nic innego jak nawiązywanie kontaktu i więzi. :-D
 
WitajcieMelduję, że żyję. Wczoraj byłam na usg i na pewno będzie synuś, ma 1500g i wszystkie przepływy okejas, narządy okejas i wielki siur! Może dziewczynka będzie za 3razem. Odezwę się jak dopadnę lepszego kompa, bo ten nawet nie wkleja emotikonków!!! Pozdrawiam Was serdecznie
 
WitajcieMelduję, że żyję. Wczoraj byłam na usg i na pewno będzie synuś, ma 1500g i wszystkie przepływy okejas, narządy okejas i wielki siur! Może dziewczynka będzie za 3razem. Odezwę się jak dopadnę lepszego kompa, bo ten nawet nie wkleja emotikonków!!! Pozdrawiam Was serdecznie

Labamba gratulluje! Fajnie Ci ze juz mialas usg, ja na swoje musze jeszcze poczekac do 12go.
1500 to chyba sporo jak na ten tydzien.
Lekarka powiedziala ze na moim usg jak pojde za te 2 tyg to dzidzia powinna mies cos ok 2kg albo 2200. Teraz maja chyba szybkie tempo wzrostu.
Dobrejnocki kobitki!
Do jutra.
 
Labamba gratuluje dużego Syneczka z dużym pisiorkiem :-D
Kurcze, a moje małe Olisiątko jeszcze walczy ze snem, normalnie on chyba jakieś siły z kosmosu czerpie :sorry2:
A mnie dręczy moja przyjaciółka zgaga:cool2:
 
Witajcie weekendowo :tak:

Witam nową mamusię :-) Tyle tu nas, że naprawdę strach się bać o szpital? Wystarczy dla wszystkich miejsca?? :confused:
Kolejną noc miałam przespaną!! Calutką, calusieńką :-D Ale za to mam zatoki całe zapchane :-( Taki brzydki, gesty katar :-( Ale przejdzie :tak:
Rano mąż mnie obudził, poszedł do pracy i jest mi bardzo smutno, bo ma dziś urodzinki i nie spędzi ich ze mną :-(Ale wróci do mnie jutro!! :tak:
Muszę dziś zrobić filmik, dlatego już komputer włączony!! Zaraz biorę się do roboty :tak:Mam nadzieję, że wystarczy dnia :-p

Miłego dnia wszystkim!! Uważajcie na siebie i szczelnie się ubierajcie, bo grypa panuje :cool: :tak:
 
fajnie Ci, a w Polsce to swieto to nic tylko sie zmucic i byc rozmodlonym i zadumanym na zyciem i smiercia!:wściekła/y::wściekła/y:
Ja wiem,ze sa rozne opinie na temat Haloween ale mnie sie akurat ta tradycja podoba:-)Dzieciaki sa takie rozkosznie strrraszne hihi a w naszej miejscowosci dorosli tez sie przebieraja,wiec moj B juz kombinuje..Na razie chodui i wyzera slodycze przygotowane dla upiorow;-)
W landzie w ktorym mieszkam swieto zmarlych nie jest jakos specjalnie obchodzone,nie jest tez dniem wolnym od pracy.Zreszta ja mam mieszane uczucia co do 1 listopada...Dla niektorych to swieto to tylko okazja do pokazania calej rodzinie,ze sie kupilo nowe auto,nowe futro.Wiecej dyskusji nad tym co na siebie wlozyc,wiecej przejmowania sie co powie ktostam a malo zadumy i modlitwy....Ja jezdzilam na groby bliskich czesciej niz raz w roku a za tych,ktorzy pochowani daleko modlilam sie od czasu do czasu.Nie potrzebuje na to specjalnego dnia.Dla wielu ludzi to okazja do zrobienia sobie dlugiego weekendu...Tutaj ten dzien mija jak kazdy inny,owszem idziemy na cmentarz zapalamy swiece na mogile zbiorowej i ..tyle.Dzien jak co dzien:-)

Chcialam wczoraj kupic rogi diabelskie...juz nie bylo:szok:Same diably w okolicy czy co?;-):-D

Moje dziecię szaleje, że tak tylko patrzę i oczom nei wierzę - co i rusz wystaje mi noga z boku...zawsze myślałam że nie może tak nogi dzidziuś z brzuszka wystawić żeby było widac że to noga - okazuje się może, bo ja widzę, że to stópka walczy :szok: tyko nie wiem czy jej trak smakowały pierniczki toruńskie co je zjadłam właśnie, czy tak okropnie niesmakowały, że mi robi kogiel mogiel w brzuchu...
Ja tez podziwiam stopy mojego synka,a mezowi pare razy udalo sie zlapac Okruszka za noge :-)

Dziewczyny... u nas znów zmiany;-)

Wczoraj zadzwonił do P. facet z 1 firmy czy jest zainteresowany pracą (był u niego pół roku temu na rozmowie), no a że P. miał do dzis umowe to pojechał z nim pogadac...
i co sie okazało?! w poniedziałek znów zaczyna nową prace:tak: W prawdzie znów wyjazdy, delegacje, itd..., ale za to lepsza kasa, ciekawsza praca, no i na poziomie:-) Wiec mysle, ze jakos przywykne, w srode juz sama zostane... ale na szczescie tylko na 2 dni:tak: Oby nam to wyszło na dobre! Jak nie było pracy to nie było, a jak jest to nastepne pchaja sie same:-)

Super:-)

WitajcieMelduję, że żyję. Wczoraj byłam na usg i na pewno będzie synuś, ma 1500g i wszystkie przepływy okejas, narządy okejas i wielki siur! Może dziewczynka będzie za 3razem. Odezwę się jak dopadnę lepszego kompa, bo ten nawet nie wkleja emotikonków!!! Pozdrawiam Was serdecznie

Gratuluje:-)


Dzien dobry.Poranek mrozny ale sloneczny na szczescie.Ide zaraz sie kapac i jedziemy do szpitala na spotkanie z polozna.Potem wyciagne pana meza na jakies zakupy.Olsnilo nas wczoraj,ze mamy wszystko albo prawie wszystko dla malucha oprocz...wanienki:-)Wiec moze dzis kupimy.
Pozdrawiam i milego dnia
 
reklama
Hej mamusie u mnie tez zgrzyty z męzusiem:cool: jaki on jest czasem głupi, aż zal serce ściska................................:dry:

Maleństwo pieknie bryka w brzuszku, tylko ja coraz bardziej zmęczona ale to chyba "dzieki " tym wahaniom pogodowym:blink:.
A u mnie dzis mróz wyskoczył, oszronił wszystko i swieci piekne słoneczko więc ciesze się niezmiernie.

Dzis mam gości więc zaraz zabieram sie za domek......

Ja juz po sniadanku, jeszcze uskutecznię kawkę i mam nadzieje , ze to bedzie piekny dzień i tego samego Wam zyczę:-):-):-):-)
 
Do góry