reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dałam radę :)

Elfa75, tez mam non stop mdlosci... zastanawiam sie czy najdzie mnie wymiotowanie, czy tez nie... Mam nadzieje, ze bede nalezala do tych szczesciar, ktorym sie to nie zdarza....
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:-)
A ja byłam ze synkiem na dłuuugim spacerku:-)


hej dziewczyny
ja juz angine zwalczam, gorączka ustała
teraz zaczynam coraz bardziej odczuwac dolegliwosci ciązowe, mdłosci , zgaga, i złośnica ze mnie straszna !
martwia mnie bóle brzucha, do dnia dzisiajszego pobolewala mnie jedynie lewa strona dzis jednak boli mnie w srodku jak na okres
niewiem czy tez tak macie, ale ja wciaz sprawdzam czy nie leci mi krew, jakos podswiadomie boje sie ze @ przyjdzie
chcialabym byc juz po wizycie u gina i wiedziec, ze jest juz oki
kobietki kiedy mozna juz sprawdzic czy bije serduszko?


zdrowiej nam kochana:-)ja tez tak czasami czuje teraz już rzadziej ale coś tam poczuje co tez się troche martwie chciałabym juz być na wizycie a to dopiero we wtorek bo boje sie o mją fasolke ostatnio także jestem nerwowa i dlatego boje się i patrze czy na majteczkach nic nie mam ale nie możemy tak mysleć bo tylko się dołujemy:tak:


Witam,
Wczoraj byłam u gina. Stwierdził, ze nieco za wcześnie przyszłam bo to dopiero 5 tyg i 3 dni ;-) i ze szkoda ze nie w przyszłym tyg. bo by było lepiej widać i formalnie potwierdzić. Ale widziałam juz pęcherzyk na USG ;-) Fajny ;-)
Wg OM termin na 10 styczen.

Kolejna wizyta na 26 maja.

Nie odczuwam zadnych dolegliwości aktualnie. Ciągniecie brzucha juz mi przeszło. Brzuch troszke powiekszony i raczej taki twardawy ;-)

Pozdrawiam


witaj:-)no ja ide we torek i to będzie już końcówka 6 tygodnia i moze też za dużo nie będzie widać ale ja chce narazie sprawdzić czy wszystko jest dobrze a fasolke widzieć zdąrze nie raz :tak:

EWA witaj:-)ja mam na około 14 stycznia:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry!

A ja własnie skonczyłam sprzatac mieszkanko...
bo jutro robimy sobie wypad do Wawy i chciałam juz miec wszystko zrobione:-)
Zaraz uciekam nalesniki smazyc;-)

Ostatnio na szczescie mniej mnie mdli..., tylko rano, a nie jak do tej pory cały dzien:tak:Staram sie jakos funkcjonować...
Bóle brzuszka tez przeszły i narazie czuje tylko takie ciągniecie, ale to dobrze;-)

Ja tez mam 6 tydzien i piekne było wczoraj widac moja fasolke na USG... jak pojde za miesiac to juz pewnie wszystko ładnie zobacze:-)Juz sie nie umiem doczekac...

Buzka Kochane!
 
dziewczyny - gratuluję :-)
mam synka urodzonego 13 stycznia :-)
i mam nadzieję, że jeszcze keidyś uda mi sie byc w ciąży :-)
kto moze - delektujcie sie swoim stanem, nawet pomiedzey żygnięciami ;-)
 
dzieki niunias za slowa uspokojenia !
może jeszcze doradzisz jak radzisz sobie mdłościami ? :)
ja od wczoraj mam prawie non stop mdlosci niewiem czy to tylko przyczyna ciazy moze tez przez ten antybiotyk...
mdłości miałam dość wcześnie bo od 4 tygodnia do 11 tc, na szczęście już jest ok. Jadłam tylko chleb z masłem na śniadanie, obiad, kolację, woda z cytyną i herbata z cytryną (a raczej cytryna z herbatą:):) Najbardziej pomagło mi jak wypiłam miętę, no i jak zaraz po obudzeniu zjadłam w łóżku suchara i popiłam wodą. I co najważniejsze jeść bardzo mało, ale bardzo często, nawet co 2 godziny, żeby nie dopuścić do uczucia głodu, bo wtedy jest masakra. A jak to nie pomoże to lecieć do apteki po leki homeopatyczne na mdłości. W każdej aptece powinni ci pomóc a jak nie to zapytaj gina. Ja nie pamiętam już nazwy. Ja schudłam w tamtym okresie ok4 kg mimo że nie wymiotowałam, ale to jest jeszcze w normie. Gorzej jakbyś wymiotowała i szybko traciła na wadze to lepiej zgłoś się do lekarza żeby się nie odwodnić. Głowa do góry już niedługo minie. Ja do tej pory tylko czasami jak poczuje jakiś zapach to od razu muszę wyjść na świeże powietrze albo do okna :))
 
Oj tak ja też mam apetyt:-Dnp.teraz mój M kupił mi białą czekolade;-)no i tu problem bo tydzień temu mogłam się dopnąć normalnie w spodnie jak zawsze a teraz nie dopinam się już tak a mój M mówi że moja pupa też jest taka inna tzn. że albo już spuchłam lub super szybko przytyłam:szok:no i ten kręgosłup mnie męczy:baffled:co sobie czasem z wami tu posiedze a czasem poleże co wtedy mija ból;-)


PYSIA mnie też bolał ale już mineło tam coś poczuje ale rzadko co jest ok ,a ty się nie martw wszytko będzie dobrze

Cześć dziewczyny ... parę dni mnie nie było a tu tyle się podziało ...

Zazdroszczę Ci tego apetytu Patrysia ... Już się cieszyłam, że nic oprócz bólu piersi mi nie będzie ... a tu niespodzianka ... jadłowstręt :baffled: Na myśl o jedzeniu mam ochotę uciekać z krzykiem :szok:... ale wmuszam w siebie dzielnie, żeby dzidzi nie zagłodzić. Mam nadzieję, że to się szybko skończy !!!

Asiowo, gratuluję ślicznej fasolki. Mam nadzieję, że też niedługo zobaczę swoją ... bo na pierwszym USG był tylko pęcherzyk.
 
To ja tez sie dolanczam tez mam termin na styczen wedlug moich obliczen na 8 stycznia bylam juz u lekarza ale jeszcze nie bylo na usg nic widac trzy testy wyszly dodatnie na bete robilam we wtorek i wynik jest 3.406,00.
Mam juz mdlosci,wymioty i sztrasznie chce mi sie spac. biore juz witaminki a w srode ide na usg i wszystko sie okaze.

Jak mam wstawic wsuwaczek i jak go zrobic.
 
reklama
Do góry