reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

aga23 - zależy ile chcesz na to przeznaczyć? ja np na roczek dla chrześnicy (z zabawek) to kupiłam "telefon" edukacyjny z fisher price... Mała była zachwycona :tak:Możesz połączyć taką drobną zabawkę z jakąś pamiątką od chrzestnej ;-)albo z kasiorką dla rodziców:tak:
 
reklama
Dziewuszki dawno sie Zagatka nie odzywała, ciekawe czy u niej wszystko ok:tak:Mam nadzieje ze u Nikki tez juz w porzadku i sie odezwie :tak:
Mój dzidziolek ma czkawke:-DKupiłam wczoraj nową wage i sie załamałam:no:normalnie szok:no:
Joasiu córcia znów chora?ja nie wiem jak Oskar da sobie rade w szkole jak prawie go tam nie ma:tak:Dzielne to moje dziecko było na zastrzyku tym bardziej ,ze biodacyna jest bardzo bolesn a nawet nie zapłakał mój bohater:tak:
Miłego dnia ,bez napinania brzuszków i denerwujących mężów:-D
 
Mam prośbe do Was dziewczyny moja chrześnica miała 2 tyg temu roczek niestety niemogło nas być na tej imprezce i teraz mam kłopot co jej kupić???? Mała dostała mega lalke duzo wyzsza od niej i panicznie sie jej boi :szok::-D:-D Zabawkami zbytnio to ona sie niebawi ma kilka pluszaków ale one ja nieinteresuja. Ona woli sciągnąc z ławy pilota od TV troszke go podusic pogryzc i porzucac nim o ściane, lubi ogladac ksiazeczki gazety ale jak ma je za fdługo to rwie kartki :-) Juz sama niewim czy jakis prezent a moze kasiurke bo mała od poniedziałku startuje do złobka to sie moze przyda co?? Pomóżcie :happy::happy:
ja bym cos kupiła :tak:coś co daje dużo dźwięków można przesuwać wciskać ,trzaskać obracać różne kształty figurki itd i dopasowywać kształty to chyba w tym okresie dzieci najbardziej lubią :tak:

np
WIELOFUNCYJNA INTERAKTYWNA KOSTKA EDUKACYJNA/806/ (774444340) - Aukcje internetowe Allegro

GARNUSZEK NA KLOCUSZEK PO POLSKU,HIT FISHER-PRICE (776182148) - Aukcje internetowe Allegro

DUŻA KOLEJKA EDUKACYJNA - LABIRYNT MULA OD SS (777644515) - Aukcje internetowe Allegro

MUZYCZNY STOLIK EDUKACYJNY,!!!ŁAP OKAZJE (776926588) - Aukcje internetowe Allegro

INTERAKTYWNY MUZYCZNY STOLIK EDUKACYJNY+baterie (791849029) - Aukcje internetowe Allegro

http://allegro.pl/item784659909_fisher_price_krzeselko_uczydelko_tania_wysylka_pl.html
 
Hej ciężaróweczki, mam pytanie odnosnie usg, jak czesto sie go robi na tym etapie ciazy..ostatnio mialam robione 5 wrzesnia, wczoraj byłam na kontroli i lekarz mówi że wszystko super trzyma, ciąża rozwija sie prawidłowo, i na nast wizycie 5 listopada zrobimy sobie usg, i tak sobie mysle ze po co ono jak wszystko niby jest dobrze, o łożysko chyba nie chodzi bo już ostatnio mówił że się podniosło i nie jest już nisko schodzące a tym bardziej przodujące, z dzidzią też podobno wszystko było ok, myslalam ze nast usg dopiero gdzieś przed data porodu.. jak to jest u was tez tak czesto macie robione??ja juz 1000 mysli ze cos przede mna ukrywa:-(

sylwia100 mi teraz cały brzusio posdkakuje taka czkawe malusia dostała:tak:
 
Ostatnia edycja:
babki jak na początku ma być wysokość łóżeczka tzn. nisko czy tak wyżej?
mam nadzieję, że mnie rozumiecie :-)

nadineczka łóżeczko na początku to ustaw sobie na tym wysokim bedzie Ci wygodniej maluszka wyciągać z łóżeczka. A jak maluszek zacznie sie podnosic wtedy łóżeczko opuscić na dół coby przypadkiem niewyleciał z łóżeczka
 
reklama
Do góry