reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się i ja
próbuję zrobić zakupy na allegro dla maluszka, ale nie mogę zdecydować się na konkretnego sprzedawce :szok::-Dnie wiedziałam że to będzie takie trudne:-D
 
reklama
Dziendobere,
witam w pochmurny poranek.
Znowu spalam jak susel. Mam nadzieje, ze tak mi sie utrzyma do konca ciazy i zadne problemy senne mnie nie beda nachodzic. Uwielbiam spac tak gleboko, bo czuje sie swietnie jak wstane.
Moj G. napisal, ze dzis rano bylo w Perugii 18 stopni a wczoraj o tej samej porze 0. Jakas totalna anomalia pogodowa.
Milego dzionka
 
Witam sie!
Wlasnie zajadam kaszke manne z soczkiem malinowym.
Ale zaraz sie zbieram bo jedziemy z M i moimi rodzicami do Berlina zobaczyc co ciekawego maja z mebli. Musimy kupic lozko do sypialni, wykladziny, telewizor nowy, moze lozeczka beda..Podobno teraz tam wyprzedaze sa bo kryzys ich dopadl.
Witam dziewczyny, odebrałam dziś wyniki badań i wyszła mi niedokrwistość. Mam zalecenie od lekarza, że mam brać ascofer. Znacie ten preparat ?? Brała go któraś z Was ?? Pomógł ??
Lilka pamietam ze bralam kiedys ascofer ale przed ciaza jeszcze. To jest poprostu zelazo, bo w ciazy potrzeba go duzo, bo nam dziciaczki zabieraja stad pogarszajace sie wyniki. Skoro lekarz przepisal to bierz go sobie. Lepsze to niz nic. A drogi nie jest bo 50tabl. kosztuje jakos ok 6zl..
 
Ostatnia edycja:
Apropo tych termometrów elektronicznych. Wczorajszy przykład, z życia wzięty... Napisane jest że trzeba przyłożyć termometr na środku czoła. 36,9 na skroni 37,3 a na drugiej 38,9 i rozszyfruj...Rtęciowy pokazał 37,6. Nie ufam mu zupełnie a dałam za niego grubo ponad 100 zł w sklepie medycznym. Rtęciowe może nie są bezpieczne ale dokładne. Pod moją uwagą mierzę młodej temp zawsze ją trzymając.

No to mnie z tymi termometrami martwicie... niby fajne, ale do dupy...:wściekła/y:
może jednak któras ma jakiś sprawdzony i dokładny?
 
Kurosław Jak wyniki z cukru??? Tutaj część dziewczyn chwaliła sobie te termomentry, chyba labamba coś pisała spytaj jej o dokładną firmę...

Ja mam Aponorm Microlife, tak wygląda

Cukry jeszcze nie wiem, bo już prawie tydzień czekam na glukometr :wściekła/y: Wysłali we wtorek wieczorem priorytetem, więc mam nadzieję, że w końcu dotrze i będę wiedziała na czym stoję :sorry:
dzięki na info o termometrach, chociaż swoją opinią bardzo studzisz mój zapał do zakupu ;-)
 
Witajcie!!
Kolejną noc miałam do bani... :-( Zanim zasnęłam kręciłam się do 2, a jak już się udało, to mąż wstał o 3 do toalety,a po drodze wzial pierogi, ogórki i czekolade białą... I siedział i jadł i mlaskał mi nad uchem... Idąc przewrócił butelkę z wodą i narobił hałasu, nadepnął na pilot i telewizor się włączył, a jak zrzucał pieska z łóżka, to przez przypadek włączył komputer :confused2: Myślałam, że go zabije!! A jak już zasnął, to chrapał jak głupi!! I nie tylko on, bo pies też, a mnie się ryczeć chciało...
Oczywiście dzidzia się obudziła i niestety te kopy, którymi dawała znać, że nie śpi do delikatnych nie należały...

Dziś rano obudził mnie telefon... Odbieram, a tu niespodzianka... Moja była teściowa... Zadzwoniła, bo wczoraj u lekarza była jej sąsiadka i widziała mnie... A Mirka jest pielęgniarką w szpitalu i zna lekarzy i chciała mi tylko powiedzieć, że w razie jakbym się źle poczuła, to mam do niej dzwonić, ona już załatwi co będzie trzeba!! Żebym dobrą opiekę miała...
Wiem, że zrobiła to nie dlatego, bo jej były kazał, tylko dlatego, bo to bardzo dobra kobieta i pokochała mnie jak córkę...
I teraz siedzę i myślę... Zupełnie obcy mi ludzie martwią i troszczą się o mnie, a moi drudzy 'rodzice' ani razu nie zapytali jak się czuję i co słychać!! Ani przed ciążą, ani w ciąży... Nie zadzwonili do mnie od kiedy nie mieszkam w ich wsi!! Czyli od lipca :confused2: A jak mieszkałam w ich miejscowości i źle się poczułam jak byłam sama, zadzwoniłam do nich, żeby ktoś przyszedł, to oni czasu nie mieli... Pomogła mi koleżanka - znów obca osoba - siedziała ze mną od 9 rano, do 10 następnego dnia...
Na żale mi się zebrało...
Szkoda, że nie mogę mieć mojego męża za męża, a on rodziców byłego za rodziców...
Wtedy byłabym najszczęśliwsza na świecie...


Kolejny dzień siedzenia w domu dobija mnie!! Ale posiedzę do poniedziałku...

Tak zabawnie koszulka mi podskakuje na brzuszku:tak: Synek się obudził!!:-) A to znaczy, że jest głodny i mamusia znowu musi jeść :-p

Miłego dnia!!
Oby Wasz był lepszy od mojego... :tak::*
 
Co do termometrow to albo rteciowy(bardzo dokladny), albo elektryczny do uch, nie polecam paskow do przyklejania malo dokladne.
MI mloda sie polorzyla wiec ja tez mykam do lozka , odezwe sie jak wstaniemy.
 
reklama
Temat termometrów...

Mój brat też miał taki na czółko, miał też do ucha i w smoczku... I zawsze pokazywały różne temperatury... Tzn nie zawsze, ale po jakimś czasie zaczęły szwankować :sorry:
Wrócił do termometrów rtęciowych - one już nie są niebezpieczne... Coś zmienili w składzie 'rtęci' ... Kupowałam ostatnio termometr, chciałam elektroniczny, bo rtęciowe wycofali, a Pani powiedziała, że są rtęciowe niebieskie...
Ja chyba już na zawsze zostanę przy rtęciowych!!
Elketroniczny zawsze wskazuje mi 36,3!! Nawet jak mam 34 albo 38 :sorry: Do pupy są...:confused2:
 
Do góry