reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
E_milcia, ja bym swojego M udusiła żywcem gdyby mi coś takiego powiedział, ale wiem, ze on nie powie, bo na szczęście nawet nie wie jak rozstępy wyglądają :-D a ja mu ich pokazywać nie zamierzam;-)
A co do imienia latorośli, to w jakimś filmie oglądałam, że tam nieplanowane dziecko, odkąd sie rodzice dowiedzieli że to córka, zaczęli ją nazywać WPADKA, ładnie prawda??
A tak naprawdę to moja malutka jak sie urodzi chyba będzie miała na imię NADIA (chociaż jest jeszcze kilka innych opcji), ale nie obstawiamy do końca, bo wciąż mamy podejrzenie, że to będzie jednak synuś
Pisałyście o braku chęci baraszkowania, u mnie jest troche inaczej - oboje mamy ochotę, ale za każdym razem jak sie "za to" braliśmy nie mogliśmy znaleźć przez mój pokaźny brzuch wystarczająco wygodnej pozycji- no i sie zniechęciliśmy...:zawstydzona/y::-(
 
Cześć lasencje
m mi dzisiaj obiecał obiad placki ziemniaczane i dupa dał ciała skończyło się na kanapkach które sama musiałam zrobić, a specjalnie nie robiłam obiadu!powiedział, ze jutro zrobi haha ale nie ryzykuję, sama zrobię obiad bo dzisiaj głodna chodziłam!

co do golenia...jestem łysa jak kolano, operuję maszynką elektryczną i zwykłą z lusterkiem i na ślepca ale m nie dam się dotknąć bo to jak wizyta u rzeźnika! golę więc ile wlezie żeby mieć wprawę przed porodem i nie zarosnąć, a bardzo nie chcę żeby mnie położna goliła

co do paznokci...znalazłam patent brzuch między nogi, stoję obok wanny, nogę zarzucam na brzeg wanny i jakoś sięgam, oby jak najdłużej... raz m mi chciał pomalować, ma chęci ale zero umiejętności...pomalował mi nie tylko paznokieć ale i palca...

witam nowe mamuśki!

a co do narzekania... to moja pierwsza ciąża i poza kilkoma dniami doła czuję się cuudownie nic mi nie dolega no oprócz pleców i czasem jak poodkurzam to kość ogonowa boooli, a poza tym jest suuuper, to jak na razie moja jedyna, pierwsza i już ulubiona ciąża!
 
Dorciaa ja też łysa jak kolano, zawsze sobie mówię, że muszę wziąć ze sobą lusterko jak się golę i zawsze zapominam, golę się na ślepaka ;-):-p A co do narzekania to teraz jestem mistrzem świata w tym :-D Pierwszą ciążę zdecydowanie lepiej znosiłam i jakoś nie chciało mi się narzekać, za to teraz to szkoda gadać :-p:-D
Gosia, a ja właśnie skończyłam atak na lodówkę, nażarłam się jak świnia, mam mega zgagę, ale mimo wszystko mam jeszcze na coś ochotę tylko nie wiem na co ;-):-)
E_milcia to zrób temu swojemu jakiś mały szantaż emocjonalny, a co tam niech ma za swoje ;-):-p
^Joasia^ dużo cierpliwości Ci życzę i po cichu zazdroszczę tego, że zaraz do łóżeczka mykasz:tak: Oliś nawet nie ma zamiaru jeszcze zasypiać i pewnie prędko to nie nastąpi :cool2:
 
ja pije goracą czekoladę i czekam na wujka który przyjdzie małemu zastrzyk zrobić:tak:(dobrz miec pielęgniarza w rodzinie)
ogólnie mam doła:-(
maleństwo wczoraj cały dzien fikało ,a dzisiaj spokojniutki jest:tak:i juz kolejny powód do zmartwienia:-(
 
Witam Was dziewuszki wieczornie:-) Ciężki dzień w pracy i jeszcze ta pogoda:sorry: Kolejny samotny wieczór bez chłopa w domu:-(Jeszcze trochę i zwariuje, wolę jak jest w domu nawet jak siedzi przy komputerze a nie w tej delegacji:eek::wściekła/y: Straszna maruda się zrobiłam.. Jakaś deprecha mnie dopadła chyba:shocked2:Dobrze że mogę Was poczytac. Teraz kubek gorącej herbaty i odpoczynek;-)

Andzia76 :-D ja nie potrafię się gniewać!!
Jedynie co to miewam fochy!! :zawstydzona/y: Ale to tylko na męża...

Ja też tak mam:-p

Dorciaa ja też łysa jak kolano:-D Śmigam maszynką na ślepo, też mojemu nie dałabym się za to zabrac bo aż szkoda pomyślec jakie byłyby efekty jego twórczej pracy heheh..
Z paznokciami radzę sobie podobnie nieraz jak robie to w pokoju to podkładam poduchy od kanapy i jadę z brzuszkiem między nogami:-):-D
Arwenka witaj w naszym gronie;-)
Gosia, Kacha_wawa zazdroszczę Wam tego obżarstwa:-D ja niestety muszę teraz delikatnie jadac aż do wizyty w poradni (27.10):-:)-:)-( wtedy zapadnie wyrok.

Miłego wieczoru Kobietki Wam Życzę :)

 
ja zaufałam mojemu M i jakoś to wygląda hyhy - bez małych zacięć się nie obyło - ale ja pierwszy raz nie lepiej się za pewne ogoliłam --> więc jestem z niego dumna :D wkońcu mają faceci praktyke przy goleniu twarzyczki - tam jest tak samo delikatna skórka :-)

Dzięki Dziewczyny za porady !!!
Narazie biegunka chyba przeszła bo już od paaaru godzin nie byłam na kibelku także jest nadzieja :)
Może się czymś strułam albo taki to już jest czasem w tej ciąży :tak:
 
reklama
hej dziewcztynki, ja tez oddalam sie w rece mojego M jesli chodzi o golenie i powiem ze calkiem niezle mu to wychodzi;-) oboje jestesmy zadowoleni;-)
sluchajcie od 2 dni znowu wrocily mi mdlosci i zrobilam sie strasznie wrazliwa na zapachy-zupelnie jak na poczatku ciazy...nie wiem czy to po leku na astme po ktorym sie zle poczulam (zwymiotowalam) czy to tylko przypadek ale zaczynam sie niepokoic.jak u was z mdłościami i wrażliwośćią na zapachy?
 
Do góry