reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja niedawno właśnie po kąpieli i się pozacinałam aż mi się słabo zrobiło :sorry: cholerka goliłam sie między nogami i tam się ciachnęłam i mi się przypomniało po porodzie nacięcie :zawstydzona/y: ale sobie ubzdurałam ;-) ale dają radę sama po omacku :-D


Kacha oj dobrze ci (oprócz zgagi :sorry:)co ty masz dobrego tak wcinasz? ja z mojego się śmiałam bo też chodzi i by coś zjadł i dorwał marchewkę powiedziałam mu że juz z nim źle :-D

nic uciekam kąpać młodą bo była u cioci a ja korzystałam z wolności i miałam mega długi prysznic ;-)


Beti u mnie jest gorzej jak mam katar mdli mnie a tak jest ok :tak:

Paulinaa oj współczuję oby bez dietki się obyło :tak::sorry:
 
reklama
hej dziewcztynki, ja tez oddalam sie w rece mojego M jesli chodzi o golenie i powiem ze calkiem niezle mu to wychodzi;-) oboje jestesmy zadowoleni;-)
sluchajcie od 2 dni znowu wrocily mi mdlosci i zrobilam sie strasznie wrazliwa na zapachy-zupelnie jak na poczatku ciazy...nie wiem czy to po leku na astme po ktorym sie zle poczulam (zwymiotowalam) czy to tylko przypadek ale zaczynam sie niepokoic.jak u was z mdłościami i wrażliwośćią na zapachy?

Tez zauwazylam, ze powracaja mi mdlosci, a jesli nie sa to mdlosci to uczucie jakby mi cos ciagle stalo w gardle i tak jaby zaraz mialo mi sie ulac.
Co to zapachow to one mi zatruwaja zycie przez cala ciaze, malo tego, przez cale zycie. Tylko, ze teraz bardziej.
 
Witajcie brzuchate dziewczynki!!!
Nie będę próbowała nadrabiać :szok: Nie ma sensu. Pozdrawiam wszystkie mamusie, zwłaszcza te nowe.
Mam nadzieję, ze u Was wsio w pariadkie. Ciekawa jestem czy którejś z Was zdarza się że ma twardy brzuch, a właściwie jego część - u mnie jest to część górna, tak jakby małe się tam wypięło. Żadnego ciągnięcia ani bólu nic z tych rzeczy, tylko czuję się jak słoń i jest mi źle oddychać. Po pewnym czasie ustępuje, nie jest to też regularne. Nie wiem co o tym myśleć.:szok:
Macie jeszcze siły na paznokcie u stóp i golenie nóg:zawstydzona/y:? mój mi nie chce pomóc buuu, a komentuje:wściekła/y:
Mam nadzieję, ze tym razem ktoś się do mnie odezwie:-(
Małemu też się robi ciasno i po prostu czasem się przeciąga ;-) Też tak mam czasem. Grzecznie sobie siedzie, a tu nagle czuje jakby coś chciało wyjść przez brzuch ;-)
Co do golenia to przyznam się szczerze że ostatnio rzadko się gole. Że aż mi wstyd było i się wczoraj ogoliłam ;-) W ciemno. Czy równo to nawet nie wiem Ale chyba nikt nie będzie oceniał, czy równo się ogoliłam czy nie ;-).

Witajcie!!
Smutno mi :-(
Mąż mnie zostawił, pojechał do kolegi, a prosiłam go, żeby posiedział ze mną... Jutro idzie do pracy i będzie z kolegą 24h!! A to w jaki sposób mnie zostawił... Mówi, żebym się położyła, odpoczęła, on posiedzi przy mnie... I co? Budzę się i jestem sama :-( Przykro mi...

Miał mi też ściągnąć firankę, bo krzywo powiesiłam, a już nie chce skakać po stole, bo wydaje mi się, że za ciężka jestem i się złamie pod ciężarem...
Miał wykąpać psa - sama to zrobiłam i teraz kręgosłup mnie boli :-(
Miał też nakleić taśmę pod sufitem... Jutro jak pójdzie sama to zrobię!! Jutro.. Bo teraz nie mam siły :-(
Po co było robić. Wróciłby do domu to by zrobił. Ja mojemu muszę czasami powtórzyć ze dwa razy że ma coś zrobić, bo potrafi zapomnieć ;-)

hej dziewcztynki, ja tez oddalam sie w rece mojego M jesli chodzi o golenie i powiem ze calkiem niezle mu to wychodzi;-) oboje jestesmy zadowoleni;-)
sluchajcie od 2 dni znowu wrocily mi mdlosci i zrobilam sie strasznie wrazliwa na zapachy-zupelnie jak na poczatku ciazy...nie wiem czy to po leku na astme po ktorym sie zle poczulam (zwymiotowalam) czy to tylko przypadek ale zaczynam sie niepokoic.jak u was z mdłościami i wrażliwośćią na zapachy?

Miałam ostatnio taką sytuacje dwa dni pod rząd, że miałam mdłości, a potem samo przeszło. A ostatnio stwierdziłam, że apetyt mi spadł.
 
hej dziewcztynki, ja tez oddalam sie w rece mojego M jesli chodzi o golenie i powiem ze calkiem niezle mu to wychodzi;-) oboje jestesmy zadowoleni;-)
sluchajcie od 2 dni znowu wrocily mi mdlosci i zrobilam sie strasznie wrazliwa na zapachy-zupelnie jak na poczatku ciazy...nie wiem czy to po leku na astme po ktorym sie zle poczulam (zwymiotowalam) czy to tylko przypadek ale zaczynam sie niepokoic.jak u was z mdłościami i wrażliwośćią na zapachy?

Też mam mdłości coraz częściej... Wydaje mi się, że dlatego, bo dzidzia jest coraz wyżej i na żołądek uciska - ale to tylko moja teoria!! A zapachy niektóre to do złości mnie doprowadzają no. herbata tropikalna liptona, którą kocha moja mama i mąż... Piją ją codziennie, w nosie mają, że mnie się niedobrze od tego zapachu robi :cool:

Idę spać, bo coś kiepsko ze mną!! Jakieś nerwy mnie dopadły!!! :crazy: Muszę iść... :confused2: Dobranoc :*
 
hej Dziewczyny :)

poooomocy - od 3 dni męczy mnie mega biegunka i nie mam pojęcia co z tym zrobić, leków w ciąży przeciez nie moge brać :-(
co mam zjeść żeby mi przeszło i jak myślicie? wybrac się do ginka z tym że mam biegunkę? boję się że to coś dziecku zaszkodzi ....
miała któraś z was taki problem już?

W wodzie letniej rozpuść łyżeczkę mąki ziemniaczanej i to pij..jedz ryż
Na mnie to działa :)
I dużo pij przy tym, gorzkiej herbaty, mięty.
Zdrówka :)
aaa i myśle, że siemie lniate też w ciąży nie szkodzi - mielone zalać wodą i jeść taki kisielek :) mało dobre :/
 
Ello dziewczynki

Ja jeszcze w pracy, dacie wiare?:szok:
Co do rozstepow to jeszcze nie mam ani jednego, odpukac w niemalowane, co do golenia to daje jerszcze rade z lusterkiem, meza wole nie prosic bo ostatnio jak sie zabral to mialam wrazenie ze sam sie potnie:sorry:
Witajcie brzuchate dziewczynki!!!
Nie będę próbowała nadrabiać :szok: Nie ma sensu. Pozdrawiam wszystkie mamusie, zwłaszcza te nowe.
Mam nadzieję, ze u Was wsio w pariadkie. Ciekawa jestem czy którejś z Was zdarza się że ma twardy brzuch, a właściwie jego część - u mnie jest to część górna, tak jakby małe się tam wypięło. Żadnego ciągnięcia ani bólu nic z tych rzeczy, tylko czuję się jak słoń i jest mi źle oddychać. Po pewnym czasie ustępuje, nie jest to też regularne. Nie wiem co o tym myśleć.:szok:
Macie jeszcze siły na paznokcie u stóp i golenie nóg:zawstydzona/y:? mój mi nie chce pomóc buuu, a komentuje:wściekła/y:
Mam nadzieję, ze tym razem ktoś się do mnie odezwie:-(

Tez mi brzuszek twardnieje ale u dolu i tylko czasem,

Cześć Dziewczyny
Przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona?
Dopiero wczoraj Was znalazłam, bardzo żałuję że tak późno, bo widzę stworzyłyście tu już całkiem fajna komunę ;-)
Przedstawiłam sie już w "poznajmy sie" ale jeżeli któraś tam jeszcze nie zajrzała od wczoraj, to jestem ciężarówką po raz pierwszy i prawdopodobnie będę miała córcie ( bo ostatnio nie chciało nam sie maleństwo pokazać), a mój mąż się śmieje, ze mamy już dla niej gotowe imię - ZGAGA ( na cześć tego, co funduje mamusi każdego dnia ) ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko

Witaj, gratuluje a imie w deche:-D

My po usg 3D jestesmy właśnie i ja tez od poczatku czulam ze bede miala chlopcow ale juz 3 usg potwierdzilo, ze sa 2 ksiezniczki:tak: waza rowniutko: jedna 868 a druga 872g. Jedna ulozona glowkowo druga miednicowo, ale to sie moze zmienic jeszcze podobno. Zaniepokoilo mnie tylko jedno..ze jedna na serduszku ma jakies plamki, nazywa sie to bright spot i lekarz powiedziala ze to nie powinno nas niepokoic bo nie ma nic procz nich a wtedy najczesciej nic sie nie rozwija..bo jezeli wystepuje cos tam jeszcze to moze powstac z tego jakas wada..ale dr powiedziala ze mam sie nie martwci niczym bo to sie czesto pojawia a nic nie oznacza zlego..no ale wez sie tu nie martw:-(i na poprawe humoru zaczelam szalec z kupowaniem wyprawki, kupilam wanienke, ciuszki, jakies rozne akcesoria dla maluszkow;-)i nawet calkieim fajny wozek wypatrzylam. a nogi i kregoslup to mnie tak bola po dzisiejszym chodzeniu..

Witaj Arwenka!!!

Sluchaj lekarza i sie nie zamartwiaj!!! No i gratuluje malutkich ksiezniczek:-)

Pewnie sie juz nie odezwe dzis wiec dobranoc:-)
 
Witajcie brzuchate dziewczynki!!!
Nie będę próbowała nadrabiać :szok: Nie ma sensu. Pozdrawiam wszystkie mamusie, zwłaszcza te nowe.
Mam nadzieję, ze u Was wsio w pariadkie. Ciekawa jestem czy którejś z Was zdarza się że ma twardy brzuch, a właściwie jego część - u mnie jest to część górna, tak jakby małe się tam wypięło. Żadnego ciągnięcia ani bólu nic z tych rzeczy, tylko czuję się jak słoń i jest mi źle oddychać. Po pewnym czasie ustępuje, nie jest to też regularne. Nie wiem co o tym myśleć.:szok:
Macie jeszcze siły na paznokcie u stóp i golenie nóg:zawstydzona/y:? mój mi nie chce pomóc buuu, a komentuje:wściekła/y:
Mam nadzieję, ze tym razem ktoś się do mnie odezwie:-(
yol_a ja mam dokładnie tak samo po wypadku.. brzuch twardnieje mi bardzo mocno na górze. Tyle że ja to czuję-nie muszę nawet dotykać- zaczyna mnie ciągnąć i nieprzyjemnie boleć i wiem,że brzuchal napięty. Ale dostałam na to lekarstwa i mam leżeć .

Witam ja też mam problem właśnie z samopoczuciem gdyż od 2 dni wieczorem czuje taki dziwny ból brzucha,ale mam wrażenie,że to po prostu mój synuś robi sobie poduszkę z mojej wątroby lub żołądka :-Dbo to właśnie takie dziwne uczucie a chyba ostatnio sporo urósł bo mi brzuchol coraz bardziej ciążowy robi z czego ja sie akurat cieszę:tak:jak pstryknę sobie jakąś fotkę to wkleję.

A tak w ogóle to mam trudne dni bo muszę wydać swojego króliczka miniaturkę i już dzwonił jakiś facet ma przyjechać po nią jurto,kurczę tak bym chciała żeby w dobre ręce trafiła mówił że dla dziecka zobaczymy :-(

Miłego popołudnia i wieczoru mamuśki życzę!
justys85.. współczuję z całego serca,bo sama mam królika.. i sobie życia bez niego nie wyobrażam :szok::szok::szok: czemu musisz go oddać?! :-(mi kazali na początku ciąży sie go pozbyć,ale wyeksmitowałam go tylko piętro niżej i codziennie spędzam z nim pół dnia :-D
Aaaa! Miałam Wam jeszcze powiedzieć... Rano po kąpieli mówię mężowi, że mam rozstęp na cycuszku... Pokazuję mu ze łzami w oczach,a on do mnie 'Dobrze, że nie widzisz co masz z tyłu, bo dopiero byś płakała'... I dziś wzięłam lusterko i zaczęłam oglądać tyły... Tragedia!!! :cool: Po co się co dzień kremami smarować jak to nic nie daje?? :-( Chociaż może bez nich byłoby gorzej...
ooooo FUCK :-D ja też się uśmiałam- wybacz :-D przynajmniej masz bezpośredniego faceta. Mój by sie chyba nie zdobył na odwagę, żeby powiedzieć mi taK bolesną prawdę :-D

E-milcia nie gniewaj, nie miałam nic złego na myśli. Takie już nasze geny.Ja też mam rozstępy na cycusiach. A z tyłu to wole się nie oglądać. Chociaż może by się przydało zerknąć w lusterko:-p
Smaruje się oliwką dla dzieci.
ja mam straszne rozstępy na biuście! nawet nie chce myśleć jak ja się ich pozbędę po ciąży.. bo te wszystkie zabiegi są strasznie drogie a kremy z Vishy czy innych dobrych firm to koszt 150-200zł :-(smarowałam się grzecznie balsamem i cała jestem gładka (odpukać!), a na biuście mam po prostu istną porażkę! :wściekła/y:

co do golenia...jestem łysa jak kolano, operuję maszynką elektryczną i zwykłą z lusterkiem i na ślepca ale m nie dam się dotknąć bo to jak wizyta u rzeźnika! golę więc ile wlezie żeby mieć wprawę przed porodem i nie zarosnąć, a bardzo nie chcę żeby mnie położna goliła
ja golę się porządnie raz w miesiącu-przed każdą wizytą u gin., a raz w tygodniu tak bardziej na opak-jak wyjdzie. Ostatnio mnie ten wypadek zaskoczył i nie byłam przygotowana tam na dole ,to straaaaaaaasznie wstyd mi było :zawstydzona/y: ale też nie chcę,żeby mnie położna goliła, dlatego przed terminem chyba codziennie będę walczyć z maszynką :cool2:



KOLOROWYCH SNÓW MAMUSIE :tak: ja jutro będę prasować ubranka Zuzi.. i już się doczekać nie mogę ;-)
 
WItam na porannej kawie , jestem nie wyspana , ale Nicol nie zna litosci .Znow zaczelay sie wedrowki do toalety , co sie tylko przekrece to musze zaliczyc kibeleki do tego kregoslup mnie boli. Dobra koniec narzekania robie kawke i maze sie dobudze.Zycze milego dnia.
 
Witam Was kobietki porannie ;-) Ale zaraz znikam sobie dospać bo czuje, że zaraz mi głowa pęknie :eek:Ta pogoda mnie wykończy.. Potem śniadanko i dziś leniu****emy bo wolne od pracy:-D Trzymajcie się laseczki..;-)
 
reklama
Witam dziewczyny, odebrałam dziś wyniki badań i wyszła mi niedokrwistość. Mam zalecenie od lekarza, że mam brać ascofer. Znacie ten preparat ?? Brała go któraś z Was ?? Pomógł ??
 
Do góry