reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam dziewczynki

U mnie dzis chumor nie najlepszy, wkurza mnie moja szefowa bo stara sie na mnie wymoc oswiadczenie do kiedy bede pracowac jak ja tego nie wiem i nie moge jej obiecac czy bede sie czula na silach za np dwa tygodnie. Jak mnie nadal bedzie meczyc to od razu na zwolnienie pojde:wściekła/y:

Ważne, że wszystko dobrze się skończyło, chociaż wrażenia okropne :no:

A tak z innej beczki to podaję Wam link do zdjęć ze ślubu:
Picasa Web Albums - Katarzyna - Slub City Hall
Już pewnie większość z Was widziała fotki na NK, ale tu wrzuciłam wszystkie co mam ;-) No może oprócz tych z domu, bo w domu to już mało kto atrakcyjnie wyglądał ;-):-D:-D:-D

Sliczne zdjecia:tak:

Witam ponownie :)
Ja juz po wizycie u położnej. Dzis wizyta była z tłumaczem i bardzo sie ciesze bo duzo wiecej sie dowiedziałam i wiecej zrozumiałam. Co fajniejsze okazało sie ze pani tłumacz jest w ciązy i ma ten sam dzień porodu co ja a moja położna to także jej położna;-);-)

Ale co najważniejsze mały rośnie idealnie i waży tyle ile powinien i wiem juz dziś ze w dniu porodu bedzie miał ok.3500g
a ja od początku ciązy przytyłam + 11 kg :szok: Ale byłam zdziwiona jak weszłam na wage:-D:-D Serduszko małego pieknie i czyściutko biło jego tętno/puls to dzis 151 uderzeń niby super oby tak dalej. Wyniki tez sa super :-D a to ze brzuch sie napina to normalka wkoncu miesnie sie naciagaja. Nastepna wizyta za miesiac 20 listopada :):)

Super ze wszystko oki:-)


Witam wszystkie styczniowe mamy! Jestem tu nowa ( chyba) tak mi się zdaje, albo już pisałam na forum w 2007 roku spodziewając się pierwszego maluszka. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich waszych wypowiedzi, a szkoda! Chciałam się tylko dopisać do waszego grona z datą 01.01.2010 :) (wiem, że ma być dziewczynka)

Witam i gratuluje coreczki:-)

Ja ide odpoczywac a wam dobrej nocki zycze;-)
 
reklama
Ważne, że wszystko dobrze się skończyło, chociaż wrażenia okropne :no:

A tak z innej beczki to podaję Wam link do zdjęć ze ślubu:
Picasa Web Albums - Katarzyna - Slub City Hall
Już pewnie większość z Was widziała fotki na NK, ale tu wrzuciłam wszystkie co mam ;-) No może oprócz tych z domu, bo w domu to już mało kto atrakcyjnie wyglądał ;-):-D:-D:-D
Kasiu śliczne zdjęcia ;-)

Teraz uciekam pod kołderkę oglądać TV. Trzymajcie się cieplutko miłej nocki Wam Życzę :-):tak:
 
Witam dziewczyny wieczorkiem. Nie miałam weny aby wcześniej pisać.
Chyba zaraz idę spać. Jakoś tak jestem mocno zmęczona. Także od razu mówię dobranoc ;-)
Kacha_Wawa zdjęcia super :-D I Faktycznie gdzieś ty upchneła brzuszek ;-)

Witam wszystkie styczniowe mamy! Jestem tu nowa ( chyba) tak mi się zdaje, albo już pisałam na forum w 2007 roku spodziewając się pierwszego maluszka. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich waszych wypowiedzi, a szkoda! Chciałam się tylko dopisać do waszego grona z datą 01.01.2010 :) (wiem, że ma być dziewczynka)

Witamy :-D

no to tylko pogratulować:-) jak to możliwe że już dziś znasz wagę dziecka :confused: ciekawe, też chce wiedzieć
Może ten link pomoże: Waga płodu w ciąży : Dziewięć miesięcy
Zgodnie z tym jak mój mały w 24 tygodniu miał 840 gram to jak dalej będzie tak rósł.. to taki średniaczek to nie będzie ;-) Ale chyba do końca nie można tego traktować zbyt poważnie.

anetrix A jak jest u was w kwestii kosmetyków dla nowrodków. Z jednej strony wszędzie wszyscy zachwycają się Oilatum bo jest na bazie parafiny.. A z drugiej strony często słyszę opinię, że to jest przecież lek i też nie powinno się go nadużywać zwłaszcza gdy noworodek ma zdrową skórę. Że skóra się przyzwyczaja do kosmetyku i potem tymbardziej dostanie uczulenia po innym. Tak przynajmniej gdzieś tam przeczytałam i szczerze mówiąc sama już nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie wieczornie...
Nadal kiepsko się czuję, ale przynajmniej zrobiło się zabawnie...
Grałam z mężem w państwa miasta i nie zgadniecie co napisał w państwie na "J" :-D:-D
Indie :laugh2::laugh2::laugh2:
O mało się nie posikałam!!!
:-D

Mama wróciła od wnuczek swoich i mówi do mnie, że dziewczynki stwierdziły, że ciocia to bardzo dziwna jest...
Bo jakby one miały dzidzie to by je na rączkach nosiły, a nie w brzuchu!!! Nawet dotknąć takiej dzidzi nie można... Co to za przyjemność ?!:-D:-D
Dostałam piękną laurkę - wycięte serduszko z kwiatkami :tak:

Dzidziuś znów mi na coś pod serduchem uciska... :-( Chyba muszę wracać do łóżka...

Dobranoc dla Was wszystkich!! :*

Aaaaa i również witam nową Mamuśkę!!! :tak::-D
 
wtam dziewczynki:-):-):-)kasiu piekne foteczki gratuluje:-)i wszystkego dobrego zycze:tak:
ja coraz mocniej jestem przekonana ze nosze pod sercem dziewczynke,ale boje sie kupowac rozowe ciuszki,za tydzien mniej wiecej ide do gina i na usg,musze sie dowiedziec plec w koncu noooooo:wściekła/y::zawstydzona/y::tak:
u mnie 7kg na plus od poczatku ...czasem ciezko mi wstac ale potem juz oki,a jeszcze dodam ze mieszkam na 3 pietrze i minimum 2razy dziennie wspinam sie na 3 pietro,jak sie przeprowadzimy to nie wyzej niz 1 pietro...
 
Witam ponownie :)
Ja juz po wizycie u położnej. Dzis wizyta była z tłumaczem i bardzo sie ciesze bo duzo wiecej sie dowiedziałam i wiecej zrozumiałam. Co fajniejsze okazało sie ze pani tłumacz jest w ciązy i ma ten sam dzień porodu co ja a moja położna to także jej położna;-);-)

Ale co najważniejsze mały rośnie idealnie i waży tyle ile powinien i wiem juz dziś ze w dniu porodu bedzie miał ok.3500g
a ja od początku ciązy przytyłam + 11 kg :szok: Ale byłam zdziwiona jak weszłam na wage:-D:-D Serduszko małego pieknie i czyściutko biło jego tętno/puls to dzis 151 uderzeń niby super oby tak dalej. Wyniki tez sa super :-D a to ze brzuch sie napina to normalka wkoncu miesnie sie naciagaja. Nastepna wizyta za miesiac 20 listopada :):)
No to pięknie:-):-):-)

Witam wszystkie styczniowe mamy! Jestem tu nowa ( chyba) tak mi się zdaje, albo już pisałam na forum w 2007 roku spodziewając się pierwszego maluszka. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich waszych wypowiedzi, a szkoda! Chciałam się tylko dopisać do waszego grona z datą 01.01.2010 :) (wiem, że ma być dziewczynka)
Witaj:-)
Ja właśnie zażeram się lodami:-p, a potem się dziwię skąd te kilogramy:rofl2::happy:
 
Joasia a w którym tygodniu jesteś? Ja przy pesarze i ciąży zagrożonej i w 30tc. mam wizyty co 3 tygodnie i moja ginka mówi, że nie ma co częściej biegać o ile nic mnie nie pokoi i wszystko w porządku, a ty masz co 2 tyg? często;-)

narazie mam co m-c wizyty..po 32 tyg mam chodzić co 2 tyg.
Jestem w 29tc.
A mój gin też tak twierdzi, że kotrolować powinno się szyjkę tylko 1 w m-cu nie cześciej bo nie zdrowo.
A gdzie planujesz rodzić?ja czerniakowski.

Zrobiłam właśnie sernik z "ROSĄ" pycha wyszło :)

pozdrawiam wieczorkiem ciężaróweczki PIĘKNE :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry