reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
A tak z innej beczki to podaję Wam link do zdjęć ze ślubu:
Picasa Web Albums - Katarzyna - Slub City Hall
Już pewnie większość z Was widziała fotki na NK, ale tu wrzuciłam wszystkie co mam ;-) No może oprócz tych z domu, bo w domu to już mało kto atrakcyjnie wyglądał ;-):-D:-D:-D


ślicznie wygladaliście widać ile szcześcia w tym ślubie było:tak:hehe a najlepsze zdjecie to jak wszyscy stoja a Oliś ma nóżki w górze:laugh2:


. I szampon na suchych.. I makaron ugotowany (to taka peruka była :-D)... Dzieciaczki mają pomysły... :laugh2:

przypomniało mi się jak ja nocowałam u mamy i myłam głowe a co za tym idzie chciałąm nałożyć odżywke(Gliss Kur jakoś tak się pisze a że ja tez używałam jej to myślałam że dalej mama ja kupuje)co chwytam i na super umyte włoski sobie fajnie nakładam i czekam aby się "wchłoneła":-)no ale zaczeły być jakieś suchawe te włosy klejace a czemu bo okazało się że zamiast odżywki (a nieco wiecej jej nałożyłam bo chciałam tak sobie zrobić "ala maseczka na włosy")to nałożyłam szamponu sobie:laugh2:tak więc kuracja cała skończyła się tym że trzeba było na nowo umyć włosy:rofl2:tak wiec czytajmy co używamy:-p

Witam ponownie :)
Ja juz po wizycie u położnej. Dzis wizyta była z tłumaczem i bardzo sie ciesze bo duzo wiecej sie dowiedziałam i wiecej zrozumiałam. Co fajniejsze okazało sie ze pani tłumacz jest w ciązy i ma ten sam dzień porodu co ja a moja położna to także jej położna;-);-)

Ale co najważniejsze mały rośnie idealnie i waży tyle ile powinien i wiem juz dziś ze w dniu porodu bedzie miał ok.3500g
a ja od początku ciązy przytyłam + 11 kg :szok: Ale byłam zdziwiona jak weszłam na wage:-D:-D Serduszko małego pieknie i czyściutko biło jego tętno/puls to dzis 151 uderzeń niby super oby tak dalej. Wyniki tez sa super :-D a to ze brzuch sie napina to normalka wkoncu miesnie sie naciagaja. Nastepna wizyta za miesiac 20 listopada :):)


suuper wieści:-)ps.ooo już wiesz miejwięcej ile maluszek będzie ważyc:-)musze też się podpytac ile tak może ważyć mój synek:-p
 
Aga23 super wieści :-)

No nie ma co gadać, Oliś się udał z tymi nogami w górze :-D A jaki z siebie dumny był :-) Naprawdę na ślubie przeszedł sam siebie, właściwie cały przespał, a na sam koniec jak się obudził miał super humor i się przed wszystkimi popisywał :-)
 
Witam ponownie :)
Ja juz po wizycie u położnej. Dzis wizyta była z tłumaczem i bardzo sie ciesze bo duzo wiecej sie dowiedziałam i wiecej zrozumiałam. Co fajniejsze okazało sie ze pani tłumacz jest w ciązy i ma ten sam dzień porodu co ja a moja położna to także jej położna;-);-)

A to u Was nie ma wizyty z lekarzem tylko z położną?
To położna sprawdza Tobie długość kanału i czy jest zamknięty?a usg kto robi?
 
Joasia tutaj jak nie ma potrzeby to przez całą ciążę nie uświadczysz badania ginekologicznego :tak: Usg robią w szpitalu, a położna nie jest obowiązkowa. Ja sobie takowej nie wybrałam nawet i chodzę po prostu do mojej GP (lekarz rodzinny).
 
A mnie łepek boli już chyba 3 dzień :-(

co do wagi dzieciątka ja bym chciała wiedzieć ile teraz ma :tak: wizyta już w czwartek wiec czekam z niecierpliwością jutro po wyniki badań jadę a wydawało mi się że dziś poniedziałek wiec jeden dzień mniej oczekiwania do wizyty :tak:
 
Joasia tutaj jak nie ma potrzeby to przez całą ciążę nie uświadczysz badania ginekologicznego :tak: Usg robią w szpitalu, a położna nie jest obowiązkowa. Ja sobie takowej nie wybrałam nawet i chodzę po prostu do mojej GP (lekarz rodzinny).

A skąd wiadomo, że nie ma takiej potrzeby?
Mnie lekarz sprawdza co m-c a teraz będę miała wizyty co 2 tyg.
Moja koleżanka ma torbiel jajnika, który się zrobił w czasie ciąży i bez badania to by nikt tego nie zauważył a ma 10 cm torbiel i musi mieć cesarkę bo jest za duży i razem z operacją torbieli.
W Polsce może bardziej panikujemy :) tutaj nie dość że badanie ginekologiczne, spreawdzanie kanału to jeszcze badania krwi co m-c :)
A wymazu z kanału szyjki macicy też się nie robi ?-ja uważam że to podstawowe badanie każdej ciężarnej po 32/36 tc
 
Witam ponownie :)
Ja juz po wizycie u położnej. Dzis wizyta była z tłumaczem i bardzo sie ciesze bo duzo wiecej sie dowiedziałam i wiecej zrozumiałam. Co fajniejsze okazało sie ze pani tłumacz jest w ciązy i ma ten sam dzień porodu co ja a moja położna to także jej położna;-);-)

Ale co najważniejsze mały rośnie idealnie i waży tyle ile powinien i wiem juz dziś ze w dniu porodu bedzie miał ok.3500g
a ja od początku ciązy przytyłam + 11 kg :szok: Ale byłam zdziwiona jak weszłam na wage:-D:-D Serduszko małego pieknie i czyściutko biło jego tętno/puls to dzis 151 uderzeń niby super oby tak dalej. Wyniki tez sa super :-D a to ze brzuch sie napina to normalka wkoncu miesnie sie naciagaja. Nastepna wizyta za miesiac 20 listopada :):)
no to tylko pogratulować:-) jak to możliwe że już dziś znasz wagę dziecka :confused: ciekawe, też chce wiedzieć
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie styczniowe mamy! Jestem tu nowa ( chyba) tak mi się zdaje, albo już pisałam na forum w 2007 roku spodziewając się pierwszego maluszka. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich waszych wypowiedzi, a szkoda! Chciałam się tylko dopisać do waszego grona z datą 01.01.2010 :) (wiem, że ma być dziewczynka)
 
reklama
no to tylko pogratulować:-) jak to możliwe że już dziś znasz wagę dziecka :confused: ciekawe, też chce wiedzieć

Nie da się ocenić wagi dziecka..tylko oszacować według wymiarów dziecka. Aparat podaje szacunkową wagę dziecka, ale to nie jest prawdziwa waga. Mojej kuzynce wychodziło z usg że będzie miała 4 kg dziecko..a urodziło się 3,400..

Ja w 22 tc miałam podaną wagę = masa płodu wg Hadlocka 530g - to jest jakiś przelicznik, który wylicza wagę płodu.

:-):-)
Witam wszystkie styczniowe mamy! Jestem tu nowa ( chyba) tak mi się zdaje, albo już pisałam na forum w 2007 roku spodziewając się pierwszego maluszka. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich waszych wypowiedzi, a szkoda! Chciałam się tylko dopisać do waszego grona z datą 01.01.2010 :) (wiem, że ma być dziewczynka)

Witamy :) nową styczniówkę :):-):-)
Ja też jestem nowa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry