reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziekuje w am kochane jak zwykle jestescie a zapomnialam wam powiedziec Monik mam 28 cm dl i 680gr.Od kiedy M zobaczyl , ze to nie przelewki naprawde sie zmienil,wypluje i odpukam aby nie zapeszyc.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czytam Was codziennie jednak już dano nic nie pisałam jakoś nie mam weny,w ogóle ostatnio jakaś chandra mnie łapie z moim Z ciągle się żremy :wściekła/y:i nie możemy się wcale dogadać,a ja bym ciągle wyła bo mam wrażenie że jemu już nie zależy i w ogóle czuję się taka jakaś samotna że nic mnie nie cieszy.:-(

Przepraszam że takie rzeczy tu wypisuje ale musiałam sie komuś wygadać.
Miłego wieczoru życzę.

hej nie jestes sama, ja tez dzis caly dzien rycze z byle powodu...wlasnie sie poplakalam bo psy mi sie pokłuciły,niby sie nie pogryzly ale groznie to wygladalo. M tez mnie wkurza tzn wczoraj wkurzyl a dzis udaje przez tel ze jest ok.a zobaczymy sie dopiero jutro i jakos tak ogolnie wszystko mnie doluje.brzuch mi wzdeło bo najadlam sie lecza a do tego jeszcze młoda wbija mi nogępod żebro już 4 dzień i boli jak cholera.:-( ahh to i ja sie wyżaliłam:tak:
 
Witam po południowej drzemce:-D. Humorek mi się poprtawił:-D, ale za to znowu zaczęły boleć mnie zatoki. Ide teraz z piesekiem na spacerek, a potem wracam do lóżeczka, wygrzewać się:tak: Dzisiaj leniu****e cały dzień :-D
 
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy co do zdania prawa jazdy :)
mam nadzieję że za którymś tam razem zdam..ale nie powiem każde kolejne podejście coraz bardziej mnie demotywuje - noooo ile można ;-):-):szok: ale wierze, że pewnego pięknego dnia zdam hihi

zazdroszcze Tym które już mają prawko i nie muszą się o nic martwić :)

---> a co do humorków - to lepiej nie będe nic mówiła ! dla mnie wystarczającym powodem żeby się poryczeć jest fakt że kebab mi nie smakuje tak jak powinnien :laugh2::laugh2::laugh2: albo, że szarlotka jest za słodka :laugh2: ogólnie to będziemy musiały już po wszystkim, naszym Facetom postawić wieeeeelkie piwko za znoszenie tych humorków, fochów, histerii, marudzeniu o grubej dup**** i nie tylko ;-):-):tak:

mi czasami aż żal mojego M , że musi wysłuchiwać mojego marudzenia i płaczu w poduche .....
ale będzie przynajmniej teraz już wiedział z autopsji czym grozi sex bez zabezpieczenia hyhyhyhyhy ( to już żarcikiem) :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny;-) I ja czuję się samotnie niestety mojego nie ma przy moim boku, jest ciągle w delegacji.:sorry::-(Już mam dość tych samotnych i pustych czterech kątów. Też zaczyna łapać mnie chandra nawet nie ma się do kogo przytulic.:eek:Mały ciągle szaleje w brzuszku dzisiaj jak położyłam ręke to czułam jak mi ja podnosi:-D:-) Coś wspaniałego..
Moja kolejna koleżanka urodziła 2 tyg przed terminem. ma chłopca 3300kg i 53 długi:rofl2::happy: Podobno jak aniołek wcale nie płacze heheh..:-p:-D Niedługo, i nadejdzie nasz termin bo czas leci nieubłaganie:-):tak: Sałatka zrobiona, posprzątane. Teraz tylko kąpiel i mogę śledzić BB ;-)
 
Hej mamuśki !!!

Ja już po wizycie :-) Wyniki dużo lepsze i przed następną już się nie muszę kłuć :rofl2: Hurrrra !!! Szyjka też w porządku ... długa i zamknięta :-) Ginka została intensywnie skopana podczas badania ... aż małą przepraszała, że ją tak dotyka jak ona sobie nie życzy :-D
Dotarło do mnie, że 'wielki dzień' co raz bliżej. Zwiększamy już częstotliwość wizyt :shocked2: następna z USG za 3 tyg ... a potem kompleksowe badania ... takie już do porodu :szok: Ale ten czas leci :-)


Dziś byłam na wizycie kontrolnej po tym wypadku.. i wszystko sie pogorszyło! :( ginka powiedziała,że jak tak dalej pójdzie,to nawet do grudnia ciąży nie donoszę :-:)-:)-(jeden głupi wypadek a ile zmartwień teraz... Brzuch non stop jest twardy jak kamień, najbardziej na samej górze-pod biustem, nie wiem właściwie dlaczego... Dostałam antybiotyki jakieś, dostałam luteine,nospe,magnez.. jeśli to nie pomoże to już nie wiem co będzie :sorry: chyba faktycznie tą torbe zaczne pakować do szpitala.. Tak się boję o malutką że szok :-:)-:)-:)-(

Paula3, główka do góry !!! Dbaj o siebie i malutką, bierz leki i myśl pozytywnie, bo to jest najważniejsze :-)
A swoją drogą, powiem Ci, że te małe Zuzie to mi wyglądają na laseczki z charakterem ... Ty ją wystraszyłaś, to teraz ona Cię chwilę postraszy ;-)żebyś sobie nie myślała ;-)

Ja po wizycie- dostalam globulki (znow infekcja)
Szyjka dluga , wod duzo,dziecko ulozone nisko glowkowo.
Mam na siebie uwarzac ,i duzo odpoczywac a jak bole sie powtorzai nie puszcza top jechac do szpitala.

dormark, infekcją się nie przejmuj ... ja też cały czas lecę na globulkach ... od miesiąca już profilaktycznie co drugi dzień i na szczęście pomaga :tak:
Najważniejsze, że szyjka ok i maleństwo ma się dobrze :-) A Ty dbaj o siebie i odpoczywaj. Trzymam kciuki za całkowity brak bóli ;-)
 
Mnie za miesiąc czekają samotne wieczory, bo mój też jedzie w delegacje. Tylko ja się będe do pieska przytuać:-D:rofl2:
Narazie się śmieje, że jak przyjedzie z tej delegacji to może już będzie dzidziuś,(mam nadzieje, że tak nie będzie), bo on prawdopodobnie wróci dopiero na swięta:rofl2::rofl2::rofl2: :rofl2::rofl2::rofl2: Ale cwaniak, woli zwiać z domu w tym czasie;-):-D:rofl2: ale ja już się dogadam z dzidzią, żeby czekała na tatusia i grzecznie urodziła się w styczniu i żadnych numerów nie robiła w grudniu:-D:-D:-D A co, musze mieć na kogo pokrzyczeć na porodówce:-D:-D:-D nie wymiga się tak łatwo:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Nadineczka iść poprostu do internisty na ten dzień - wystawi ci napewno na czwartek -powiesz mu prawde, albo poprstu że sie źle poczułaś rano i nie poszłaś do pracy. i już.. w końcu ślepy nie jest a widać że w ciąży jesteśmy :)
Internista też wypisuje zwolnienie 100%
 
reklama
Nadineczko mi sie wydaje ,ze najdalej to 3 dni do tyłu moze wystawic,ale m,oge sie mylic:tak:a moze idz do rodzinnegoniech ci zwolnienie przedluzy
A mnie się wydaje, że lekarz nie może wypisać wstęcz, gdyż ma swój zus-owski zeszyt(te blankiety na których piszę) z którego się rozlicza i są numery i daty na nim i nie może lekarz wpisać daty wczorajszej jak dzisiaj wystawił już 1 zwolnienie.
Najlepiej iść do rodzinnego. Ja nawet poszłam do rodzinnego jak chodziłam do pracy a musiałam zrobić kilka badań lekarskich to dała mi 3 dni na zwolnienie badań.

heh ja tez mialam przyjemnosc na odlewniczej zdawac;-) tam byl taki grubas (egzaminator) ktorego dostawali wszyscy ci ktorzy zdawali pierwszy raz i on wszystkich oblewal.
nie zapytalal o to czy skzola jest bezplatna ale zapewne tak jesli pracujesz, uczysz sie lub mieszkasz (zameldowana jestes )w Warszawie. Tutaj masz linka http://www.klinikap.webpark.pl/6.htm
Ja mam coprawda od sb zarezerwowana szkole rodzenia na zelaznej ale chyba wolalabym poczekac i pojsc na czerniakowska. zadzwonimy w pon i sie dowiemy.moze ktos zrezygnuje i nas przymmie jakims cudem;-)
moj M tez powiedzial ze bedzie chodzil i juz sie doczekac nie moze;-)

Ja chodzę na czerniakowską - są zajęcia bezpłatne. Polecam każdej :) super naprawde.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry