reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
oczywiscie mowa tu o tym ze czuje ruchy tzn delikatne jakby postukiwanie,nie zadne tam mega kopniaki,a kiedys czytalam ze sa osoby ktore potrafia sie tak bardzo wsluchac w swoj organizm ze czuja ruchy dzidzi w 10tyg ciazy tez bylam zaskoczona i niedowierzalam ale wychodzi na to ze to mozliwe...:szok:


To widocznie umiesz słuchać siebie. :-) Może właśnie tak jest. Ja tam nie mówię, że to niemożliwe, bo każdy siebie dobrze zna i wie, co mu w duszy albo w ciele gra. Moja mama też nie wierzyła, że czuję moje dziecię w 16 tygodniu, mówiła, że przy pierwszej ciąży to niemożliwe, ale ja swoje wiedziałam.:tak:

Anusia8309 to Twoje aktualne zdjęcie? Masz już taki brzuszek? Mój się też zaczyna powiększać z dnia na dzień i się zastanawiam, czy tam aby na pewno tylko jedna fasolina pomieszkuje... A jak jest u Was dziewczyny? Brzuszki rosną czy są jeszcze płaskie?
 
Ostatnia edycja:
To widocznie umiesz słuchać siebie. :-) Może właśnie tak jest. Ja tam nie mówię, że to niemożliwe, bo każdy siebie dobrze zna i wie, co mu w duszy albo w ciele gra. Moja mama też nie wierzyła, że czuję moje dziecię w 16 tygodniu, mówiła, że przy pierwszej ciąży to niemożliwe, ale ja swoje wiedziałam.:tak:

Anusia8309 to Twoje aktualne zdjęcie? Masz już taki brzuszek? Mój się też zaczyna powiększać z dnia na dzień i się zastanawiam, czy tam aby na pewno tylko jedna fasolina pomieszkuje... A jak jest u Was dziewczyny? Brzuszki rosną czy są jeszcze płaskie?

Tak to moje zdjecie sprzed okolo tygodnia :-) slyszalam ze w drugiej ciazy brzuszek szybciej sie uwidacznia tymbardziej ze ja w 1 ciazy mialam dosyc spory brzuch synus wazyl 4,070kg i mial 60 cm az sie boje jaka duza bedzie druga dzidzia bo slyszalam ze drugie dziecko rodzi sie wieksze od pierwszego itd:szok:
 
Cześć Kobitki, ale macie tempo:-) Ja niestety od wczoraj mam wymioty istna masakra, muszę leżeć nie robić gwałtownych ruchów i się nie napinać takie zalecenia lekarza ale jak to zrobić przy takim odruchu wymiotnym nierealne!!! Nic mi nie smakuje, wszytko śmierdzi coś strasznego. Najgorsze w tym wszystkim jest moja bezsenność nie wiem jak sobie z nią radzić już 2 tydzień praktycznie śpię około 2 h w nocy i koniec może macie jakieś dobre rady jak radzić sobie z bezsennością??
Ja dopiero na USG w lipcu więc jeszcze cały miesiąc dłłłłłuuugo
 
wg USG 8 a wg OM w 9.
Myślę że też już może takie mam doły bo leżę plackiem już ponad miesiąc i zalecenie leżenia jeszcze do połowy lipca jak bym chodziła może też byłoby lepiej sama nie wiem. Mam nadzieję że jutro już będzie trochę lepiej bo od wczoraj czuję się tragicznie. :(
 
Tak to moje zdjecie sprzed okolo tygodnia :-) slyszalam ze w drugiej ciazy brzuszek szybciej sie uwidacznia tymbardziej ze ja w 1 ciazy mialam dosyc spory brzuch synus wazyl 4,070kg i mial 60 cm az sie boje jaka duza bedzie druga dzidzia bo slyszalam ze drugie dziecko rodzi sie wieksze od pierwszego itd:szok:

Mój synek też był wielkoludem 3950g i 59 cm, więc też się trochę boję, jak duże to urośnie:eek:. Masz już całkiem spory brzuszek. :tak: Mój ujawnia się bardzo wieczorem, chociaż od kilku dni już i w dzień nie znika.:-D Ciekawe, jak będziemy wyglądać na finiszu:rofl2:

Ewa_1 współczuję. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
 
reklama
oj to wspolczuje...na mdlosci to jedynie z moich sprawdzonych sposobow jedz malo ale czesto duzo pij...bezsennosc hmm moze wietrzenie mieszkania przed snem by pomoglo jakas muzyka relaksacyjna... no tak wiem jak to jest ja teraz drugi dzien z grypa leze a juz mam dosc a ty biena tyle czasu,badz silna dla malenstwa ...pozdrawiam trzymam kciuki za twoje lepsze samopoczucie
 
Do góry