reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

no i musze sie pochwalic na pierwsze usg ide 23 czerwca:-D w koncu zobacze moje malenstwo.Napiszcie jak to u was jest z ruchami dzidzi czujecie juz cos????to jest moja druga ciaza i jestem w 10 tygodniu a czuje ruchy deliktne w 1 ciązy tez czułam dosyc szybko bo w 13 tygodniu a jak to u was jest kochane????pozdrawiam
To bardzo szybko czulas ruchy,ja w poprzedniej ciazy pierwszy raz poczulam w 16 tygodniu:-)
 
reklama
I ja witam na szybko mam dziś chrześniaka na głowie i moją rozrabiakę więc w dwójkę to jak tornado :szok:

dziś pobudka 5:30 przez moją córeczkę za chwilę wstał chrześniak i od 6:00 szaleją już na spacerze z nimi byłam bo idzie oszaleć :-D


Ivi spytaj się lekarza nieraz dopiero od II trymestru pozwalają nieraz można bez przeszkód chodzić zależy wszystko od tego jak przebiega ciąża :tak:

głowa mnie dziś boli :baffled: później poczytam co napisałyście i napiszecie ;-)

p.s. znalazłam fajne kalkulatorki do obliczania spraw ciążowych

Narzędzia interaktywne Kalkulatory :: MediWeb.pl

Gośka trzymam kciuki! Dwójka maluchów potrafi dać popalić:eek:, tym bardziej jak głowa boli... Ale pomyśl, że to będzie nasza codzienność już za kilka miesięcy;-)
 
To bardzo szybko czulas ruchy,ja w poprzedniej ciazy pierwszy raz poczulam w 16 tygodniu:-)

Też mi się wydaje, że szybko. Ja w pierwszej ciąży poczułam w 16 tygodniu, a wydawało mi się, że wcześnie jak na pierwszą ciążę.;-) Teraz już się nie mogę doczekać, aż zacznie do nas pukać. Tym bardziej, że jeszcze naszej fasolki nie widziałam na usg - mam dopiero w przyszły piątek, więc jeszcze czekam, czekam, czekam...:crazy:
 
Dziewczyny i wcale wam sie nie dziwie ze myslicie ze szybko,ale to moja druga ciąża w pierwszej nie mialam pewnosci dopoki nie poczulam solidnych kopniakow,ale teraz mam porownanie i jestem pewna ze czuje delikatne ruchy dzidzi czasem codzien czasem co drugi dzien ,,,przeciez nie mam w sobie innego zycia wewnetrznego:-) dzisiaj rano pytalam meza ze moze to jelita czy cos ale to by se tak kilka razy dziennie co dzien lu co drugi dzien jelita tancowały....?pozatym w drugiej ciązy wiele rzeczy dzieje sie szybciej niz w pierwszej...pozdrawiam i zdrowka zycze;-)
 
oczywiscie mowa tu o tym ze czuje ruchy tzn delikatne jakby postukiwanie,nie zadne tam mega kopniaki,a kiedys czytalam ze sa osoby ktore potrafia sie tak bardzo wsluchac w swoj organizm ze czuja ruchy dzidzi w 10tyg ciazy tez bylam zaskoczona i niedowierzalam ale wychodzi na to ze to mozliwe...:szok:
 
wlasnie wyczytalam na Brzuszek.Net - Mój brzuszek ze mamy bedace w drugiej ciazy mogą zacząć odczuwac ruchy swoich skarbow az o miesiac szybciej niz w 1 ciąży...tak więc życze wam tego bo sama wiem po sobie jak niezwykle takie ruchy uspokajaja zwłaszcza gdy zadręczamy sie czy z dzidzia wszystko ok a do wizyty u lekarza jeszcze sporo czasu.
 
Witam drogie mamy:tak::tak::tak:

Widzę rozmowy o ruchach? Anusia8309 to niesamowite, jak szybko poczułaś ruchy, ale to fantastyczne :-D:-D:-D
Ja w pierwszej ciązy ruchy poczułam w 20-tym tygodniu. Z tego co widzę to późno...

Kurde już 10-ty dzień męczę się z tym choróbskiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jednego dnia czuję, że jest lepiej, aa następnego, że gorzej...

Tak w ogóle to czeka na mnie sterta książek i dom do sprzątnięcia, ale nic mi się nie chce:no::no::no: już się zmęczyłam:-p:-p:-p a jeszcze nic nie robiłam...a kodeks karny tak pięknie na mnie patrzy i mówi:" WEŹ MNIE PRZECZYTAJ..." a mnie na sam jego widok spać się chce...o masakra. Muszę iść coś ze sobą zrobić:baffled:
POZDRAWIAM!!!
 
wlasnie wyczytalam na Brzuszek.Net - Mój brzuszek ze mamy bedace w drugiej ciazy mogą zacząć odczuwac ruchy swoich skarbow az o miesiac szybciej niz w 1 ciąży...tak więc życze wam tego bo sama wiem po sobie jak niezwykle takie ruchy uspokajaja zwłaszcza gdy zadręczamy sie czy z dzidzia wszystko ok a do wizyty u lekarza jeszcze sporo czasu.

Fajnie Anusia zazdroszczę Ci jeśli to faktycznie już dzidzia:-) a nie gazy w jelitach, bo to jeszcze straszna kruszynka przecież waży ok 5-6g, a co do gazów to człowiek z prawidłową perystaltyką jelit ma ciągły ruch robaczkowy w jelitach, więc można się łatwo pomylić;-)
 
reklama
ale nie zaprzeczam bo byc moze to to...:-( sama sie zastanawiam i jestem rownoczesnie w szoku.czy wiecie moze jak moge sie dodac do grup spolecznosiowych tzn np do was kochane :Stycznióweczki2010"? pomozcie
 
Do góry