reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Nikki GP to taki lekarz pierwszego kontaktu, a scan to inaczej usg ;-) Później się naczekam na wizytę u położnej i na list ze szpitala, w którym będę miała usg. Ale tak jak kiedyś pisałam będę go wręcz jutro błagać, żeby jakoś to przyspieszył :tak:
 
No hej dziewczyny - kurcze tyle piszecie ze ja nie wyrabiam i nie mam nawet siły przeczytać wszystkich postów, po przeczytaniu kilkunastu zamykają mi się oczy ....heheheh - wogóle bym spała na okrągło :)

Ja dzisiaj jestem po kolejnej wizycie u mojego gina i dostałam drugie śliczne zdjęcie - Nasz maluszek ma 2,5 cm, ślicznie się rozwija, niesamowite jak rusza rączkami i nóżkami. Lekarz się śmiał ze mamy ślicznego małego człowieczka, którego zaraz sondą pomolestuje, żeby pokazać jak ślicznie kopie - jak to zobaczyłam byłam w szoku !!! Technika jest zdumiewająca. Jakie piękne jest to nowe zycie, które nosimy w sobie...Czyż nie jest to piękny cud natury!!! ???


Termin mam ruchomy - albo po Bożym Narodzeniu albo na 8.01 - wszystko zalezy od rokowań bo jestem po cesarce...:(
 
No to ja juz pospalam Nicola mnie obudzila i okazalo sie ze ma 39 st goraczki niby dalej wesola ale widac ze garaczka ja meczy teraz znowu zasnela wiec zobacze jak wstanie a do tego jeszcze dzisiaj lekarz.
 
dzień dobry, nie podejmuję się odpisywać teraz ;-)jutro mam wolne to nadrobię

wczoraj się źle czułam, miałam wkurzające mrowienia w nogach i po przyjściu z pracy walnęłam się do łóżka

dziś ostatni dzień zwykłego trybu pracy a od piątku będę oficjalnie ciężarną pracownicą i będę pracować krócej zgodnie z prawem, ale ulga

w dodatku boli mnie gardło...:baffled:

miłego dnia
 
Witam z rana ;-)oczywiście po przebudzeniu musiałam parę minut spędzić nad kibelkiem ble, ale wiem co powoduje u mnie wymioty - schylanie się i mycie zębów, po tym na bank ląduje w objęciach kibelka.

Piersi pobolewają ale minimalnie, tylko się powiększyły i powychodziły żyłki.

Z niecierpliwością czekam już na moje wtorkowe USG, nie umię się doczekać.

Planuję wyjazd na długi weekend z rodzicami w górki, problem w tym że oni nie wiedzą żejestem w ciąży i będę musiała kombinować aby się nie domyślili. Zobaczymy jak mi wyjdzie :)
 
Dzień dobry
Ja dzisiaj w dobrym humorku, oby taki pozostał do końca. Dziś już mdłości rano nie miałam chociaż słabo się czułam, ale jak usiadłam to już spoko.
nemi a do kiedy chcesz czekać z poinformowaniem rodziców? U mnie już praktycznie wszyscy wiedzą w rodzinie, bo ciężko było wstrzymać się z radosną nowiną.
DoDo ale Ci fajnie z krótszym dniem pracy. Ja nie mam co na to liczyć więc sama co jakiś czas robię sobie przerwy.
dormark oby z Nikolą było lepiej. Kurcze nie ma to jak choroba dziecka.
Kamuzo oczywiście że to cud. I super że widziałaś swoje maleństwo znowu. Pięknie.
Ja też jak za dużo sobie podźwigam to czuję kłucie w brzuchu, ale staram się nie forsować.
 
Cześć ciężaróweczki!! witam się jako młoda mężatka!! :) :)
U mnie w rodzinie też już wszyscy wiedzą - Ci którzy nie wiedzieli dowiedzieli się na weselu :-D

Słuchajcie ja mam pytanie:
czy cieżaróweczka taka jak my, może normalnie pływać w basenie? Czy musi jakoś specjalnie się zabezpieczać TAM? jedziemy w podróż poślubną i nie wiem do końca jak się na ten wyjazd przygotować ....

Co do bóli brzuszka - mnie często pobolewa po bokach i w dole brzucha, ale moja ginka mówiła że to bardzo dobrze, bo macica rośnie :)
Obawiać należy się bólu brzucha jak na okres któremu towarzyszy krwawienie - wtedy migiem do szpitala!!
 
reklama
Witam! ale naskrobałyście! chyba naprawde za rzadko do Was zaglądam. Byłam w poniedziałek u położnej ktora mnie nie badała tylko zrobiła wywiad i umówiłam sie do ginekologa na usg na poniedzialek o 13.50:-) jak dostane zdjecie to wstawie
 
Do góry