reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja też wiem co mnie czeka, choć mówią, że każdy poród jest inny :-)

Pytałam jak to jest z nacinaniem w drugim porodzie. Otóż blizn nie wycinają, tną w tym samym miejscu, ale dziewczyny ze stycznia 2009 mi mówiły, że im się super goiło.
No ja akurat miałam cięcie, także na pewno będzie to samo, szczególnie, że będzie mnie ta sama lekarka operować.

macy, na pewno szkoła rodzenia pomaga nauczyć się oddychania podczas porodu, pozycji itp., ja chodziłam, ale mi się nie za bardzo przydało...
 
reklama
Co do szkoły rodzenia ja nie chodziłam - choć chciałam. I nie żałuję, bo sama dokładnie wiedziałam jak sobie radzić przy porodzie. Moja bratowa chodziła, rodziła 5 tyg po mnie i też stwierdziła, że w praktyce wygląda to zupełnie inaczej.
Ale to już decyzja każdej z Was. :-)
 
Co do szkoły rodzenia ja nie chodziłam - choć chciałam. I nie żałuję, bo sama dokładnie wiedziałam jak sobie radzić przy porodzie. Moja bratowa chodziła, rodziła 5 tyg po mnie i też stwierdziła, że w praktyce wygląda to zupełnie inaczej.
Ale to już decyzja każdej z Was. :-)
No dokładnie, a co do pielęgnacji malucha, to mama mi wszystko pokazała i położna w szpitalu i ta położna środowiskowa, co przychodzi do domu kilka dni po porodzie, zresztą w necie masa artykułów na każdy temat i to jeszcze z fotkami!
 
ja jeszcze nie myślałam o szkole rodzenia jak na razie najczęściej to chyba myślę o porodzie, bo boję się nie ma co ściemniać:zawstydzona/y: ale tak samo wiem, że tysiące kobiet rodzi tylko, że jakoś tak mi to nie poprawia humoru:-) ale wiem marudzę:-);-)

a jak Wasze górne części ciała? też są takie:szok: jak oczy tego fioletowego?:-) u mnie tylko mój przyszły tatuś się zaciesza, bo dla mnie to raczej nie jest fajne france bolą, spać na brzuchu nie mogę przez nie, nawet ciężko z balsamowaniem:-(
 
Nie, już nie karmię niestety. Trochę przyznam szczerze karmienie zaniedbałam. Przy drugim dzidziusiu za wszelką cenę minimum pół roku, choćby nie wiem co. Już wiem jak to jest, mimo że czasami nie jest łatwo, ale będę sie starać ;-)
 
reklama
Witam po nieobecności. Czy macie problemy z zasypianiem?? Może macie na to jakieś sposoby?? Nie wiem czy to normalne w ciąży i się trochę martwię.

http://babystrology.com - Fajna strona z monitorem ciąży polecam Wam kobietki:)
 
Do góry