reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Co do szkoły rodzenia ja nie chodziłam - choć chciałam. I nie żałuję, bo sama dokładnie wiedziałam jak sobie radzić przy porodzie. Moja bratowa chodziła, rodziła 5 tyg po mnie i też stwierdziła, że w praktyce wygląda to zupełnie inaczej.
Ale to już decyzja każdej z Was. :-)
Mam podobne odczucia. Ja chodziłam bo wiedziałam od siostry, że mówią tatusiom, że kąpiel dzieciaczka to powinna być ich domena. No i tu się przydało. Tatuś kąpie po dziś dzień:tak:. A z oddychaniem... Nie powiem, żeby mi coś te zajęcia dały. Może tylko przekonanie, że będę wiedziała co robić. W praktyce oddychał tylko mój mąż:-p a ja się na niego darłam, żeby mi dał spokój z tym oddychaniem. No a w efekcie i tak była cesarka.
Co do cycusiów to mnie nie bolą. Pewnie dlatego, że nadal karmię Lola. No ale już niedługo:-(. Lekarz mi pozwolił tak do 12 tygodnia. A mój synek jakby czuł. Cały czas jak mnie widzi to próbuje się do mnie dobrać. Ja nie wiem jak my przeżyjemy to odstawianie. On w ogóle nie umie jeść butelki. W nocy nadal go karmie średnio 2-3 razy. Będzie dramat który nie wiem jak sama przeżyję. Może macie jakieś sposoby na odstawianie malucha od cyca? Takie które się Wam sprawdziły.
 
reklama
Hej Kobietki, ale dzisiaj naskrobałyście :szok: Normalnie litości nie macie ;-):-p Na zakupy nie można się wybrać, bo później tyle nadrabiania ;-)

Elfa Kochana trzymam kciuki i liczę, że zdarzy się cud...

Co do piersi to mnie nie bolą, jedynie mi urosły, chociaż wolałabym, żeby pozostały przy swoim rozmiarze, bo i tak już są za duże :sorry:
Jejku jak ja Wam zazdroszczę, że większość z Was widziała już maluszki, ja dopiero jutro rano mam pierwszą wizytę u GP, a na scan jeszcze będę musiała się naczekać :-(
 
aidi, ja tak odstawiłam syna, że poszłam do pracy, jak miał 5 miesięcy skończone, więc widział, że mamy nie ma to jadł butle, ale jak Ty jesteś cały czas przy nim to będzie Ci ciężko...
 
Hej Kobietki, ale dzisiaj naskrobałyście :szok: Normalnie litości nie macie ;-):-p Na zakupy nie można się wybrać, bo później tyle nadrabiania ;-)

Elfa Kochana trzymam kciuki i liczę, że zdarzy się cud...

Co do piersi to mnie nie bolą, jedynie mi urosły, chociaż wolałabym, żeby pozostały przy swoim rozmiarze, bo i tak już są za duże :sorry:
Jejku jak ja Wam zazdroszczę, że większość z Was widziała już maluszki, ja dopiero jutro rano mam pierwszą wizytę u GP, a na scan jeszcze będę musiała się naczekać :-(
A co to to GP i scan?
 
Witam po nieobecności. Czy macie problemy z zasypianiem?? Może macie na to jakieś sposoby?? Nie wiem czy to normalne w ciąży i się trochę martwię.

http://babystrology.com - Fajna strona z monitorem ciąży polecam Wam kobietki:)

Anka ja mam problemy z wieczornym zasypianiem, w dzień jestem senna, a w nocy przewracam się z boku na bok:-(
 
Hej dziewczynki czytam i czytam i ...........czytam, naskrobałyście tyle ze ho ho!!!:-):-D:-).
Co do spania to spie po 3-6 godzin dziennie i w nocy jak niemowle, ale to przez leki dziłaja usypiajaca i mdli mnie po nich okropnie fuuuuj:eek:.

Co do pekania i nacinania, nawet boje sie o tym czytac:szok::sorry::szok:.

Elfiku jestem z Tobą, wiem przez co przechodzisz:nerd: daj znac co i jak po powrocie ze szpiala.

Dziewczynki czy was tez czasem pobolewaja brzuszki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry