reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzien dobry:-)
Czytam tak o tym jak niektore z Was meczy zgaga i o tych wlosach rosnacych u dziecka hihi...Moj chyba bedzie lysy jak kolano;-)Jak na razie zgagi nie mam i sie ciesze jak nie wiem co.A tak jeszcze zeby sie pomadrzyc od samego rana...Zastanawiam sie bo wiekszosc z Was pyta : Co na zgage?A ile z Was stara sie zapobiegac temu paskudztwu?To tez jest wazne,owszem w ciazy trudniej bo zoladek coraz wyzej ale warto sie zastanowic nad tym co jemy,pijemy,w jakiej ilosci,w jakiej pozycji spimy,co robimy po jedzeniu i piciu i nad tym jak sie ubieramy.....:tak:
 
reklama
Heloł mamusie!
siedzę i nadrabiam, w końcu wolne!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
wczoraj odbębniłam tę szkołę, oczywiście dzieci pokazały rogi, jak na następnej lekcji z tymi potworami z 4d nie będzie na sali dyrekcji bądź wychowawcy, to ja lekcji nie poprowadzę!:no:

potem z mamuśką szalałyśmy po sklepach, i dostałam mnóstwo fajnych rzeczy dla dzidziusia, i mama mi chyba jeszcze pościel całą chce kupić już mi pokazała linka do aukcji:-D:-D:-D:-D
wczoraj przeżyłam szok, miałam bajzel i liczyłam sie z tym, ze mi będzie głupio jak mam zobaczy ale naprawde nie miałam kiedy sprzątać! a tu się okazało, że mój M wrócił wczesniej z pracy, posprzątał całą chatę!!!! na błysk! :-D:-D:-D jest kochany, taka niespodzianka!

a na szkole rodzenia pokazali nam porodówkę, śliczna nówka nieśmigana, i mówili co ze sobą zabrać, lubię tam chodzić;)
no nic to miłego dnia dziewczynki!!!!:-D:-D:-D
 
Heloł mamusie!
siedzę i nadrabiam, w końcu wolne!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
wczoraj odbębniłam tę szkołę, oczywiście dzieci pokazały rogi, jak na następnej lekcji z tymi potworami z 4d nie będzie na sali dyrekcji bądź wychowawcy, to ja lekcji nie poprowadzę!:no:

potem z mamuśką szalałyśmy po sklepach, i dostałam mnóstwo fajnych rzeczy dla dzidziusia, i mama mi chyba jeszcze pościel całą chce kupić już mi pokazała linka do aukcji:-D:-D:-D:-D
wczoraj przeżyłam szok, miałam bajzel i liczyłam sie z tym, ze mi będzie głupio jak mam zobaczy ale naprawde nie miałam kiedy sprzątać! a tu się okazało, że mój M wrócił wczesniej z pracy, posprzątał całą chatę!!!! na błysk! :-D:-D:-D jest kochany, taka niespodzianka!

a na szkole rodzenia pokazali nam porodówkę, śliczna nówka nieśmigana, i mówili co ze sobą zabrać, lubię tam chodzić;)
no nic to miłego dnia dziewczynki!!!!:-D:-D:-D
Super ze tak Ci sie dzionek udal i maz sie postaral tylko pozazdroscic , ja pewno jak M wstanie i sie obudzi to u niego trwa 2-3 godz to wychodzimy na dwor pogoda piekna.
 
Mnie się kilka razy zgaga przytrafiła ale całkowicie wiem dlaczego. Słodycze! Miałam ochotę i koniec. Dlatego bardzo się pilnuje i staram sie nie jesć. Tylko teraz może jednak zacznę :szok: wolałabym aby moje maleństwo miało trochę włosów więc jeśli tak ...:-D:-D:-D:-D:-D
Pewnie w te dwa dni zrobię coś w tym kierunku bo zaraz udaję się do cukierni zakupić ciasto.
Dorciaa - wypoczywaj w weekend od szkoły!
 
Mnie się kilka razy zgaga przytrafiła ale całkowicie wiem dlaczego. Słodycze! Miałam ochotę i koniec. Dlatego bardzo się pilnuje i staram sie nie jesć. Tylko teraz może jednak zacznę :szok: wolałabym aby moje maleństwo miało trochę włosów więc jeśli tak ...:-D:-D:-D:-D:-D
Pewnie w te dwa dni zrobię coś w tym kierunku bo zaraz udaję się do cukierni zakupić ciasto.
Dorciaa - wypoczywaj w weekend od szkoły!
Mi tam obojetne czy niu nia bedzie miala wlosy jak sie urodzi bo i tak sie zetra i bedzie lysy.:laugh2:Nicol urodzila sie z wloskami starly jej sie i potem bardzo dlugo byla lysa dopiero teraz zaczely jej rosnac wloski.
 
Ok, mam natchnienie idę wstawić pranie tak na początek, dostałam małe opakowanie proszku dla dzieci to chyba coś już w nim przepiorę bo podobno trezba nawet te nowe wyprać, hihi to idę;):-D

aha w szkole rodzenia powiedzieli że po porodzie na dwa tygodnie gdzieś piersi powiększają sie 2-3 krotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale potem to spada;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w słoneczną sobotę.
Widzę, że zgaga wam dokucza:szok: to jest straszne, ale migdały rzeczywiście pomagają, co do sody to ja bym była bardzo ostrożna, podobno źle bardzo wpływa na żołądek. Można też maalox mleczko. natomiast mleko pogarsza sprawę. Moja mama oprócz migdałów zażywa kostkę gorzkiej czekolady i co dziwne łagodzi. Ale to chyba sprawa indywidualna u niej.:tak::tak: Przede wszystkim trzeba uważać co się je - u mnie po tłustych potrawach i słodkich. Z tym, że delikatnie i da się żyć. Wczoraj po zapierogowaniu wzięłam się za porządki i umyłam wannę taka napchana bleee. Myślałam, że zejdę:szok::szok::szok::szok: W zwiazku z tym skończę ogarniac chatę i spadam z misiem na plac zabaw.
i jeszcze jedna rzecz apropos kontaktu ojca z synem i nałogu gier. Mój też uwielbia gierki wszelkiego typu. travian był przyczyną niejednej kłótni. Kiedyś podczas kolejnej scysji powiedziałam mu, że: wstaje rano włącza kompa przed pracą, wraca z pracy - pierwsza czynność jką robi, a potem do nocy patrzę w jego plecy. Poprosiłam żeby sobie zapisywa czas który poświęca grze. To była dla niego terapia szokowa. Wykazałam mu też że nie robi w domu nic, nawet dzieląc obowiązki na męskie i kobiece, to gwoździe wbijam sama itd. Powiem Wam ze się ocknął. Poświęca dużo czasu synkowi, nie chodzi z nim na plas zabaw bo nie lubi, ale kupił dwie pary rolek i nauczył małego jeździć i teraz to robią razem. Nauczył go też jeździć rowerem bez dodatkowych kółek, i teraz też jeżdżą współmnie. wcześniej chodzili puszczać latawce, odwiedzali straż pożarną - mały mógł podziwiać samochody, jeździli na ryby- Tom ma włąsną wędkę. Toteż teraz nie mogę narzekać. A mały tatusia uwielbia i jak go nie ma to strasznie tęskini. wczoraj M wrócił z ryb z bolącym brzuchem, to mały już w piżamie głądził go po brzuchu i pytał czy już nie boli bo on chcew się bawić;-);-)
 
Witam Wszystkie Stycznioweczki :-)
widze ze wczoraj troszke postow stracilam...
ja juz dzis nie daje rady mam okropny katar i zle sie czuje :-( na dodatek
moj inteligentny sasiad z gory w nocy spiewal sobie z jakims kumplem i mnie ciagle budzili... wkoncu nie wytrzymalam i poszlam do nich zrobic awanture...:wściekła/y::wściekła/y:
jak mu wykrzyczalam ze jest 2 w nocy i nie kazdy chce go sluchaci ze chce spac...
to mi powiedzial ze mi nie poleje bo w ciazy jestem:sorry: niewiem co maialo jedno do drugiego... ehhh
 
reklama
Witam Wszystkie Stycznioweczki :-)
widze ze wczoraj troszke postow stracilam...
ja juz dzis nie daje rady mam okropny katar i zle sie czuje :-( na dodatek
moj inteligentny sasiad z gory w nocy spiewal sobie z jakims kumplem i mnie ciagle budzili... wkoncu nie wytrzymalam i poszlam do nich zrobic awanture...:wściekła/y::wściekła/y:
jak mu wykrzyczalam ze jest 2 w nocy i nie kazdy chce go sluchaci ze chce spac...
to mi powiedzial ze mi nie poleje bo w ciazy jestem:sorry: niewiem co maialo jedno do drugiego... ehhh
No popatrz staciłaś imprezę i kielicha:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry