reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja w pierwszej ciąży zgagę miałam cały czas i mój Szym urodził się z czupryną, teraz zagagę mam sporadycznie więc zobaczymy:tak:

Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o zgagę sporadyczną. Z Szymem miałam cały czas i po wszystkim:zawstydzona/y: Teraz staram się eliminować te potrawy, które mnie podrażniają np zielona herbata:sorry: Też zależy jaki mamy brzuchol, teraz mam ułożony nisko, a ostatnio był wyżej
Popatrz, jak to różnie może być- ja za to zieloną piję litrami. Bardzo mi smakuj i służy. Wyczytałam, że zdrowa dla nas więc piję zamiast litrów kawy :-) Mam nadzieję, że dobrze wyczytałam :-) w każdym razie zgagi po niej nie mam ale też brzuszek raczej nisko.
 
reklama
No nareszcie moj M sie obudzil tzn jest do zycia i wlasnie wyruszamy na wycieczke do niemiec pewno odezwe sie wieczorkiem jak nie bede padnieta , do zobaczenia.
 
a ja wczoraj zrobiłam naleśniki z parówką i z serem, zjedlismy wszystkie a teraz znów mi sie ich chce.. :zawstydzona/y: brrrr... a tak nie lubie smażyć placków ! zaraz uciekam na miasto po zakupki,bo trzeba w koncu cos pozytecznego zrobic. teraz weekend,to na szczescie lekki zastój na BB będzie jak zwykle :-D wiec nie bede miala miliona postów do nadrobienia :-)
3majcie sie brzuchatki ;-);-);-);-)
 
Dzień dobry!
Co do zgagi to pewnie u większości jest po czymś, zresztą u mnie po czekoladzie też, ale jej nie jadam wogóle odkąd to wiem;-)Ze słodyczy to wczoraj jedynie glukoze piłam o 8 rano, więc zgagi po slodyczach nie miałam:cool2: Obiad jadłam (raptem zupkę z warzywami) o 16 i o 18 juz spałam i tak do północy. A potem sie obudziłam popiłam wodę, połknęłam magnez, witaminki i zgaga niemiłosierna. Jak się leży 23h na dobę to zgaga jest po wszystkim i po niczym - po prostu mi sie ulewa z żołądka od tego cholernego leżenia i na to wpływu nie mam - co do jedzenia to jem co mąż przygotuje, a biedak stara się jak może, chociaż w życiu nie gotował - więc ja już mu nie marudzę zbytnio, bo by sie załamał chyba - i tak jest bardzo dzielny i jak czytam wasze historie, to normalnie doceniam mojego chłopa jak nigdy dotąd:sorry:
Notabene znalazłam w kuchni w nocy taki płatki z migdałów i pomogło, więc poszłam spać dalej:-D Aaa i ja mam brzuszek nisko, więc u mnie tez to wpływu nie ma - po prostu skutek uboczny ciągłego leżenia to u mnie zgaga, ale co robić - dla dzidzi wszystko trzeba znieść:rofl2: A moja niunia to sobie matkę tak ustawia, że jak jej nie pasuje strona na której leżę, to mi nie da spokoju tak długo, aż się nie przewrócę na inną-umie dziewczyna walczyć o swoje i to calkiem mocno:shocked2:

Paulinaa: baw się dobrze!
Gosia: ty się tak nie forsuj dziewczyno przy tym remoncie, żeby nic się nie stało!

Miłego dnia stycznióweczki!:-D
 
WITAM WEEKENDOWO:-)
Ja jutro na 3d ide :-D


kciuki za wizyte:-)


Jakiś zgagowy okres się chyba rozpoczął:-D:-D


ja nie wiem co to jest zgaga w pierwszej ciąży ani teraz i mam nadzieje że do końca nie b ede wiedziała co to jest zgaga:-)



Dobry wieczorj Dziewczynki:-)Nie nadrabiam Was, bo sie nie da, a moze by sie i dalo, ale wpadlam na chwilke tylko sie przywitac. Moglabym Was poczytac kosztem jutrzejszych egzamow. W kazdym razie jeszcze sie poswiece i przezyje te noc jakos. A tak w ogole to ZDALAM kolejny, drugi z trzech, okropny egzamin z gramatyki kontrastywnej. Nie znosze ustnie zdawac. Ale wazne, ze kolejny wpisic zaszczycil moj zielony indeksik:-)Poniej mialam jeszcze jeden egzam, ale wynik za tydzien. Ale zdany... tak mysle.Jestem teraz w Lodzi. Jutro rano pobudka chyba ok. 5:50 lub 6:00 i od 8:30 do 14:15 non stop egzaminy w liczbie 4-ech!!Ale jak wroce do domku to jak sie walne ach nie moge sie doczekac. Zycze Wam milych snow i pogodnego weekendu:-)



GRATULACJE!!!!!!!:-)


a co do mleka ...jeśli już to tylko cieple bo zimne jeszcze bardziej podrażnia


ja w pierwszej ciaży i teraz uwielbiam pić zimne mleczko mmmmmmmmmmmmmm:-p



Witam Wszystkie Styczniówki! Dołączyłam do Was dopiero wczoraj ale od czasu do czasu podczytuję Was. Jednak nie jestem s tanie przewertować wszystkich stron. Od 18 tygodnia jestem na diecie bo mam cukrzycę ciążową :-( więc poranna kawka raczej nie bardzo smakuje.:-( Mam do was pytanko dotyczące ruchów Waszych maluszków. Jak często odczuwacie ruchy? Mój maluszek czasem cały dzień jest bardzo aktywny a później dwa dni nic. Odchodzę czasami o zmysłów. A jak jest u was.


mój aniołek mamusi kopie codziennie :tak::-)



Dziewczyny, ja słyszałam zabobon że jak w ciąży jest często zgaga to dziecku rosną włosy, ja w pierwszej miałam okropną i mój synek urodził się z gęstą czarną czupryną ( co prawda wszystkie dzieci w mojej rodzinie rodzą się z taką):tak:


i to jest totalna bzdura jak każdy inny zabobon:-)jak pisałam nie wiem co to jest zgaga w pierwszej ciąży ani troszku jej niedoświadczyłam ani ociupinki i prosze jak synek urodził się ze ślicznymi czarnymi długimi włoskami tu ma 3 dni:-)
 
Gosia oszczędzaj się! Porządki nie zając, nie uciekną!!!
hehe mój M był rano z psem na łące i znalazł 15cm maślaczka!:-Dtak się ucieszył, że wieczorem idziemy tam razem, i teraz chce na grzyby jechać:tak:chociaż on ich nigdy nie zbierał!:cool2:
a ja coś usiedzieć nie mogłam, posprzątałam, chociaż m robił to wczoraj, ale nie zaszkodziło, bo psiak swoje już nabrudził hihi
a teraz to już naprawdę nic nie robię!M robi obiad:-D
a mi się potem marzą naleśniki, mama zrobiła mi powidła śliwkowe i chyba zimy nie doczekają!
 
A to mój synek po mega zgadze.
[URL = http://img21.imageshack.us/i/hubi2tyg.jpg/]
 URL]
 
No to nadrabiam zaległości ;-):-)

Agugucha
gratuluje zdrowego synka :)
Asiowo jak się czujesz gardło nadal boli ?
Nadineczka oby kolejne wyniki glukozy było dobre powodzenia :tak:
Paula3 i jak kołyska dotarła ?:-D
Labamba to to ale akcja z tym snem że się posiusiałaś :sorry::-Di dziękuje za gratulacje :tak:
Kurosław witamy:-) chyba byś jakąś dietkę musiała wprowadzić:sorry:jak na 50g glukozy to wynik duży ja się dziwię czemu od razu lekarze nie zalecają 75g bo potem trzeba potarzać badanie z tą ilości :sorry:
Patrysia no moje maleństwo było główką w dół i czułam ruchy i pukanie po prawej u góry tam gdzie miało nóżki i na dole z lewej tam gdzie głowka ....i potem coś mi nie pasowało bo kopniaki czułam zupełnie w innych miejscach bo po prawej i lewej stronie brzucha no i wiem teraz dlaczego :sorry: a zdjęcie synka śliczne moje też się urodziała z czuprynką :-D
Agagsm to mamy małe wiercipięty tylko moje mi macicę na boki rozkopuje :-Da córcia twoja to już duża dziewuszka :tak:
Asiax a mi ginekolog mówił ze można magnez barć ...w sumie pytałam się już za nim mnie skurcze w łydki łapały bo w 1 ciąży miałam problem ale nar azie jak miałam spokój to nie brałam dziś mnie dopadły ale dużo się narobiłam w dzień zobaczymy jak kolejna noc nie chce brać na zapas bo po co :tak:
Pampkin nie ciekawa akcja z tym kleszczem :no::sorry:ale musi być dobrze pisz jak kolejne wyniki wyjdą !!!
Anetrix bo faceci już tam mają my się martwimy co wizytę.... co i jak czy to czy tamto a mój mi mówi przecież będzie dobrze i tyle ... a ja mam tysiące myśli aż do mdłości mnie przed wizytą biorą :zawstydzona/y:i nie zadręczaj się tą myślą najważniejsze że zdrowe i tak pokochacie czy to dziewczynka czy chłopiec będzie:tak:
Golanda dziwne a jak sprawdzą po lekkim śniadaniu jaki wynik na czczo jest :eek:
u nas też tyle osób zawsze jest ale wisi kartka "kobiety w ciąży i dzieci mają pierwszeństwo" i niech nawet inni się spieką za złości ale tyle się nie stoi :no:;-)
JoL dzięki oj masz rację ma maluszek charakterek już po tym jak dokazuje czuć :-D a humorki dopadają widzę i Ciebie chociaż u mnie to w złość się obraca a nie w płacz:sorry:
Morka najlepszego z okazji rocznicy :sorry:oj oberwało sie mężowi ...dużo kasy jak za 2 ząbki ja się przeniosłam na NFZ i jestem bardziej zadowolona z babki na nfz niz tej co prywatnie i kasa zostaje na wyprawkę;-) a 5 zębów mi zrobi za tyle co ta prywatnie za jeden woła
Wiolkaa witaj :-)
E-milcia czyli poświęciłaś dzień dla siebie ;-)
a moje paznokcie są kiepskie :-(tak jak z córą rosły mi jak burza i były ładne i długie tak teraz się rozdwajają jak są choćby 2mm :-:)crazy: no i muszę się za moje brwi zabrać henne chyba można używać ??? bo nawet nie wiem :szok:
AgMich witaj mój maluszek daje o sobie znać tak co 2 godzinki w nocy też dużo wojuje :tak:
Asiax ale miał czuprynkę !!!


Dziewczyny no staram się dużo nie robić ale nie idzie patrzeć na ten bałagan :sorry:zaraz muszę sprzątnąć wytrzeć itd :zawstydzona/y:
 
reklama
Wpadam tylko, żeby sie przywitac i zaraz uciekam, bo jade z mama na zakupy. Dałam dzisiaj wolne mojemu M, żeby na motorku pojezdzil. Nie mialam ostatnio czasu za duzo zeby z Wami pisac ale nadrobie obiecuje:-)Maluchy szaleja w brzuszku ze hoho:tak:Milej soboty mamusie:-)
 
Do góry