reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
ja też zgagę mam coraz częściej ;) ale póki co mleko albo łyczek pepsi pomaga :tak:
w ogóle to przed chwilą uporządkowałam ciuszki które zebraliśmy dla małego :-D:-Dnie mogę się doczekać jak zacznę je prać :-D
 
A ja dziś poszłam do apteki zapytać o MALOX w saszetkach, bo słyszałam, że bardzo dobry na zgagę jest, ale niestety w ulotce napisali, że tylko w razie konieczności i po konsultacji z lekarzem... Więc nie brałam i powiedziałam do pani, że zostanę przy mleku, a ona powiedziała, że mleko tylko bardziej podrażnia coś tam gdzieś tam i że na dłuższą metę nie powinno się tego sposobu stosować...
Więc już sama nie wiem co robić...
Dziś nie spałam całą noc... A co przyniesie dzisiejsza?

Ciekawe co te nasze Polki zrobią w meczu... Tak pięknie grały... Oby im się udało!!:-)
 
Dobry wieczorj Dziewczynki:-)Nie nadrabiam Was, bo sie nie da, a moze by sie i dalo, ale wpadlam na chwilke tylko sie przywitac. Moglabym Was poczytac kosztem jutrzejszych egzamow. W kazdym razie jeszcze sie poswiece i przezyje te noc jakos. A tak w ogole to ZDALAM kolejny, drugi z trzech, okropny egzamin z gramatyki kontrastywnej. Nie znosze ustnie zdawac. Ale wazne, ze kolejny wpisic zaszczycil moj zielony indeksik:-)Poniej mialam jeszcze jeden egzam, ale wynik za tydzien. Ale zdany... tak mysle.Jestem teraz w Lodzi. Jutro rano pobudka chyba ok. 5:50 lub 6:00 i od 8:30 do 14:15 non stop egzaminy w liczbie 4-ech!!Ale jak wroce do domku to jak sie walne ach nie moge sie doczekac. Zycze Wam milych snow i pogodnego weekendu:-)
 
Wcinajcie MIGDAŁY :yes::yes:
mi bardzo pomagają na zgage ...
a co do mleka ...jeśli już to tylko cieple bo zimne jeszcze bardziej podrażnia
Można też pić sodę oczyszczoną – 0,5 szkl. przegotowanej wody i 0,5 łyżeczki sody – należy zachować jednak umiar, bo soda może powodować zatrzymywanie wody w organizmie...
bardzo skuteczne jest też picie sieminia lnianego (
łyżeczkę nasion zalać pół szkl. wrzątku, poczekać, aż wystygnie. Wypić, dolewając odrobinę ciepłej wody, najlepiej przed snem).
Mam nadzieję że komuś pomoge :-D

Roxeen zgadzam sie z Toba, tez polecam migdaly, a mleko zwieksza zgage niz ja eliminowac. Powoduje wieksze zakwaszenie.
Soda pomaga, ale w ciazy lepiej nie stosowac, a zamiast siemienia polecany tez jest len, tylko malo smaczny.

Ja osobiscie polecam kasze gryczaną ugotowaną bez soli. 3łyzki i przechodzi mi jak reką odjął:)
 
reklama
Dziewczynki przepraszam, że ostatnio tak mało zaglądam na BB, ale to przez to, że T. kompa okupuje, dopiero po 22 mam go wolnego, a po 22 zaczynają się nocne wojny z Olisiem (przez zęby :wściekła/y:). Mam nadzieję, że w Polsce (jadę jutro w nocy) będę miała troszkę więcej czasu i będę na bieżąco :tak:
 
Do góry