reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam wszystkie Panie i upraszam się o przyjęcie do grupy styczniówek 2010 :)
Termin mam na 11 stycznia, ale według niektórych kalkulatorów jest to 8 stycznia, więc zobaczymy :-)
Właśnie wczoraj się dowiedziałam, że mam cukrzycę... ktoś jeszcze ma to paskudztwo? Nie wiem jeszcze jak się z tym obchodzić, dietę ułożyć...
Witamy:-) Co do cukrzycy konieczna dieta ale ją powinien Ci ułożyć diabetyk:tak:

I my, i my, i my na styczeń:):-):-):-)
Synuś dołączy do rodzinki w połowie stycznia:)
Witamy:-)

Witajcie
Ja mam termin na 12 stycznia to jest moja druga cioza za to synek urodzil sie pierwszego stycznia tego roku Fajnie oboje ze stycznia
Pozdrawiam
Witamy:-)

Ale dlaczego brałaś? szyjka? skurcze? bóle?

- pytam bo mie mam "siły" przekopywac sie przez 1166 stron BB ';-)

Wczytywałam sie w opis farmaceutyczny nospy i nie ma że szkodzi maleństwu, wrecz napisano, ze nie stwierdzono szkodliwości na płód
To poczytaj sobie o dzieciach ponospowych:crazy:
Anetrix ja również proponuję dłuższy wyjazd. Najbardziej szkoda mi twojego synka...Zyczę Ci aby wszystko dobrze się ułozyło:tak:
 
Witajcie kobitki:-) Jeny. Dzisiaj dostałam jakiegoś hormonalnego opętania jak diabeł normalnie . Mąż mój nie wiem czy pamiętał czy nie o naszej rocznicy ale zawczasu zrobiłam mega awanturę. Zaczęłam od rocznicy, a potem to już paplałam co mi ślina na język przyniesie:-(Aż mi się słabo robi jak pomyślę. Teraz mam :-(Zrobiłam sobie takie taką rocznicę że napewno zapamiętam. Normalnie siedzę i wyję i mam siebie dość. Czasem to już mam dość tego odmiennego stanu:-(Takiej zołzy to nie znałam. I nie mam pojęcia jak teraz wyjść z tego twarzą :-(
PS Co do dentysty ja dzisiaj byłam:( Tak żeby się dobić. Bo boli mnie. Nic nie poradzą , dopiero jak będzie po:( I muszę szykować 1,5tys zł. Załamka. Tyle kasy za dwa zęby.
 
Ostatnia edycja:
Mnie też zdiwiła wiadomość, że magnezu nie wolno brać w ciąży - wręcz odwrotnie, większość z nas bierze aby uniknąć - o ile się da - skurczy. Ja też odkąd biorę czuję się lepiej. Nie wiedziałam też, że są takie których nie wolno w ciąży... :szok:
Wolę magnez niz nospe - ja również uważam, że nie ma leku, który nie miałby skutków ubocznych. Oczywiście, mogą być krótkotrwałe jak np wymioty, nudności czy ból głowy - to przykład opisywanych skutków ubocznych na ulotkach ale są i długotrwałe. Nie wiem jakie ma nospa, nigdy nie brałam więc nie czytałam. Może niewielkie i niegroźne - nie chcę straszyć bo autentycznie nie wiem.
Anetrix - przychylam się do rady labamby i Pumpkin - naprawdę twój mąż potrzebuje terapii wstrząsowej. Blokady nie zakładalabym, wpadnie w szał - to tak jak palaczowi nagle zabr4ać fajki (większośc wie co to jest) on musi chciec z tym przestać.
Pumpkin, nie zamartwiaj się tą boleriozą, poczekaj na drugi wynik, poza tym mogłaś być nosicielką już wcześniej nie wiedząc o tym. Główka do góry.
 
Witajcie kobitki:-) Jeny. Dzisiaj dostałam jakiegoś hormonalnego opętania jak diabeł normalnie . Mąż mój nie wiem czy pamiętał czy nie o naszej rocznicy ale zawczasu zrobiłam mega awanturę. Zaczęłam od rocznicy, a potem to już paplałam co mi ślina na język przyniesie:-(Aż mi się słabo robi jak pomyślę. Teraz mam :-(Zrobiłam sobie takie taką rocznicę że napewno zapamiętam. Normalnie siedzę i wyję i mam siebie dość. Czasem to już mam dość tego odmiennego stanu:-(Takiej zołzy to nie znałam. I nie mam pojęcia jak teraz wyjść z tego twarzą :-(
PS Co do dentysty ja dzisiaj byłam:( Tak żeby się dobić. Bo boli mnie. Nic nie poradzą , dopiero jak będzie po:( I muszę szykować 1,5tys zł. Załamka. Tyle kasy za dwa zęby.


Nie przejmuj sie !
Ja miałam to samo wczoraj - cały dzień chodziłam z fochem , jak mi się M pytał czy coś mi jest to oczywiście zaprzeczałam a jak przyszedł wieczór to zrobiłam mu awanture o nic i wyłam z godzine czasu !!!
Ja mam tak raz w tygodniu takie strzały ! i już mam tez dosyć tego odmiennego stanu ! wiem że teoretycznie to nie moja wina i nie moge nad tym panowac ale żal mi mojego M że musi to znosić :-:)-:)-:)-:)-(
czasem sobie myślę że drugi taki to by mnie olał i sobie poszedł.....

ale jeszcze troszkę ! 3 miesiące i mam nadzieje wszystko się skończy !
 
Witam popołudniowo.
Przeżarłam się na pomoc:szok::szok::szok::szok: normalnie jest mi niedobrze wypada iść i oddać blee. :no::no::no:Nigdy więcej. A jak czytam o ciastach i kompotach to mo gorzej:no: Jestem na siebie wściekła:wściekła/y: A mąż oczywiście pojechał na ryby, bo chwilowo internetowa gierka się skończyła. Właśnie się pocieszyłam, że nie tylko mój ma taki problem. ech faceci, zawsze muszą ,mieć jakieś zabawki:-(
 
Jolcia ja to juz nie wiem czy jest jakis miesiąc żeby się mniej rodziło:tak:Na Karowej cały czerwiec,lipiec, sierpień full - laski w przychodni sie cieszyły, że we wrześniu rodzą bo będa miejsca, ale leżałam tydzień temu i lekarze mówili że masakra - cala patologia, całe położnictwo i jeszcze 10 noworodków na ginekologii położyli, bo taki full - kartka na izbie przyjęć, że nie przyjmują - no ale czasem laski przyjeżdżaja tak, że ich odesłać nie mogą i dalej przybywa;-)
A to Żelazna się pierwsza zapycha, a dopiero potem inne... ja to raczej urodze w grudniu, niż w styczniu, więc zobaczymy co będzie - oby nie taki full jak jest teraz!

Agagsm ja tez slyszalam ze najwiekszy bum jest od czerwca do wrzesnia, a tu Jola straszy ze w styczniu!!!
Z reszta tyle ciezarnych chodzi ze w sumie nie zdziwie sie jak bedzie bum i w styczniu. Ty masz chyba o tyle lepiej ze masz termin na koniec grudnia, to chyba jednak najlepszy termin. Ja pewnie urodze jednak na poczatku stycznia, ale to sie okaze.

Jolcia7777 a Ty na kiedy masz termin z OM?
Bo ja tez chce rodzic na zelaznej i tez mam juz polozna, wiec sie zastanawiam czy mamy bliskie terminy?
 
Mój pojechał w piłke grac,a ja z małym nadrabiam lekcje bo od wtorku do szkoły nie chodzi.Wiecie co nie wiem jak to jest,ze facet nie dosc ze ma czas na hobby to jeszcze musi miec zapewnione rozrywki,a kobiecie ma wystarczyc praca i prace w domu mozemy sobie rozrywką nazwać:tak:a na przyjemnosci brak czasu lub pieniędzy:tak:
Ja jutro na 3d ide :-Di do fryzjera ,a co :-D
 
reklama
I my, i my, i my na styczeń:):-):-):-)
Synuś dołączy do rodzinki w połowie stycznia:)

Witamy:-) gratuluje Synka!

Witajcie
Ja mam termin na 12 stycznia to jest moja druga cioza za to synek urodzil sie pierwszego stycznia tego roku Fajnie oboje ze stycznia
Pozdrawiam

Witamy witamy w gronie:):-)

To jakaś totalna głupota, zadzwoń do swojego gina a on potwierdzi, że ma być na czczo na 100% Na Twoim miejscu ja bym poszła w poniedziałek z awantura, że zmarnowały twój czas, powołując się na swojego lekarza i jego decyzję i kazałabym im pobrać sobie krew bez kolejki bo swoje już odstałaś, a przez ich głupotę nie będziesz w ciąży na czczo jeszcze się katować dodatkowo. Durne baby.

Pumpkin to ja juz zglupialam calkowicie, a one powiedzialy ze jak sie robi 75 to mozna byc naczczo, ale jak jest 50 to lepiej byc po sniadanku zeby potem nie bylo blednych wynikow i zeby nie musiec powtarzac.

AGAGSM - możesz być na czczo albo po lekkim śniadaniu - nie miały prawa cię wygonić... dzisiaj byłam na co miesięcznym pobraniu krwi i dokładnie wypytałam się co i jak w punkcie pobrań... więc jakąś ciemnotę Ci wcisnęły
Czechow: to Golandę odeslali, ja byłam na czczo i mi krzywa cukrową zrobili bez problemu:-p

Wlasnie kobitki to ja juz nic nie kumam.
Jutro zadzwonie do znajomej ktora jest na anlitykiem.

heheh nie ma problemu - mnie tez dziwi, że ją odesłali, bo u mnie problemu nie było, że bez śniadania, a dziś rano robiłam ta glukozę - dziwne to to:cool2:

Wlasnie, ja powiedzialam ze moge teraz cos zjesc, ale byla juz 9ta a do 10 pobieraja, wiec akurat bylaby godzina, wiec moglyby sie nie wyrobic.
Nastepnym razem przyjade na 7.
Kurde tyle ludzi na tej zelaznej!!!!
 
Do góry