reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzisiaj powiedziała dość swojemu samopoczuciu!! Poszłam wziąć prysznic i się pięknie umyłam, ogoliłam (ale z tym to ciężko:-(), później się ubrałam pięknie i poszłam na spacerek :-) Chodziłam sobie i do ludzi się uśmiechałam, a oni pewnie myśleli, że coś ze mną nie tak :-)
Jak przyszłam do domku, to stwierdziłam, że mam brzydkie paznokcie i zrobiłam sobie i teraz już są piękne:tak: U nóg zrobiłam też, ale już ostatni raz sama, bo tyle wysiłku mnie to kosztowała, że masakra!! :-( Zrobiłam sobie henne i mam piękne brwi, a jutro o 11 przyjedzie do mnie kuzynka - fryzjerka i zrobi mi całkiem nowy fryz :-)

Po tych zabiegach czuje się wspaniale, taka hmm .. piękna :-p
Polecam Wam wszystkim!!

Jestem strasznie głodna, a już nie mam żadnych zapasów jedzenia... Znalazłam jakieś tylko tam rzeczy, z których postanowiłam zrobić ciasto własnego, nowego przepisu, tylko nie wiem czy będzie to jadalne ;-)
Jak nie, to będę głodować :-(
Idę na spacerek, a później trzeba usiąść i kibicować naszym Złotkom :tak:

Miłego wieczorku wszystkim!!

Aaaaa... I witam nową styczniową Mamusię :tak::-)
 
reklama
A co do badania krzywej cukrowej...
Jak szłam robić, to zapytali mnie czy jadłam, bo jakbym jadła, to by nie zrobili!! I lekarz też mówił, że na czczo... Nie mogłam jeść ani pić do pobrania krwi 2 godziny po wypiciu tego świństwa!!
 
Dzisiaj powiedziała dość swojemu samopoczuciu!! Poszłam wziąć prysznic i się pięknie umyłam, ogoliłam (ale z tym to ciężko:-(), później się ubrałam pięknie i poszłam na spacerek :-) Chodziłam sobie i do ludzi się uśmiechałam, a oni pewnie myśleli, że coś ze mną nie tak :-)
Jak przyszłam do domku, to stwierdziłam, że mam brzydkie paznokcie i zrobiłam sobie i teraz już są piękne:tak: U nóg zrobiłam też, ale już ostatni raz sama, bo tyle wysiłku mnie to kosztowała, że masakra!! :-( Zrobiłam sobie henne i mam piękne brwi, a jutro o 11 przyjedzie do mnie kuzynka - fryzjerka i zrobi mi całkiem nowy fryz :-)

Po tych zabiegach czuje się wspaniale, taka hmm .. piękna :-p
Polecam Wam wszystkim!!
:tak::-)
Chyba się zastosuję jutro spróbuję zrobić brwi i umówię się na paznokcie :-);-)
 
Jak dlugo zyje nie slyszalam ze w ciazy nie wolno magnezu:szok:a tos mnie zastrzelila.....
Nie rozumiem kompletnie,moglabys spytac Twojego lekarza dlaczego???

Ja już o nic nie będę go pytać, we wtorek idę do mojej ginki i jej się zapytam, bo ten mi tylko mętliku narobił.

hehe, ja dzis poszlam na glukoze, a babka sie mnie pyta czy jadlam sniadanie, a ja na to ze nie bo przeciez trzeba byc naczczo, a ona do mnie ze jak mam miec obciazenie glukoza 50 to musze byc po lekkim sniadaniu i mnie odeslaly i kazaly przyjsc w pon!!:((((
wrrr, 2h w plecy, bo do samej rejestracji bylam w kolejce przez godzine bo przede mna bylo 67osób. Dobrze ze tam na numerki, bo by sie ludzie pozabijali.
nio ja tez pierwsze slysze!

Mi kazali naczczo

I my, i my, i my na styczeń:):-):-):-)
Synuś dołączy do rodzinki w połowie stycznia:)

Witajcie
Ja mam termin na 12 stycznia to jest moja druga cioza za to synek urodzil sie pierwszego stycznia tego roku Fajnie oboje ze stycznia
Pozdrawiam

Witam nowe styczniówki i zmykam bo zaraz meczyk.:tak:
 
U mnie masakra:cool::confused2::cool: boli głowa, zeby, kosci i mam ZGAGĘ, cały dzień sie snuje po domu, spie i mam rozpierdziel w kuchni bo z saamego rana zaplanowałam porzadki alle w trakcie stwierdziłam, ze nie dam rady..............:-:)-:)eek::-:)-(
 
Witam wszystkie Panie i upraszam się o przyjęcie do grupy styczniówek 2010 :)
Termin mam na 11 stycznia, ale według niektórych kalkulatorów jest to 8 stycznia, więc zobaczymy :-)
Właśnie wczoraj się dowiedziałam, że mam cukrzycę... ktoś jeszcze ma to paskudztwo? Nie wiem jeszcze jak się z tym obchodzić, dietę ułożyć...
Kuroslaw, Wiolkaa i Kamilag Witajcie ;-)

Hej kobietki dopiero udało mi sie zasiąśc do komputera;-( Wróciłam z pracy, posprzatałam żeby jutro się rano za to niebrac. Też znęcałam sie przed chwila nad paznokciami u stóp myślałam, że oszaleje bo tak sie namęczyłam. Juz mi się śpiaca załącza więc długo nie posiedze a co dopiero będzie jutro jak idziemy na wesele... chyba padne ;-) Zajrzę do Was rano. Miłej nocki;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Laski:-)
1. witam nowe styczniówy
2. obciążenie glukozą miałam robione na czczo (nie wolno jeść przez 2 godziny i 3 pobrania)
3.ja również pierwsze słyszę, żeby nie wolno było przyjmować magnezu, mi gin przepisała tabletki, które muszę brać w ilości 6 dziennie - Magne b6
Magnez uczestniczy w działaniu około 300 enzymów organizmu człowieka. Dzienna dawka magnezu, zalecana kobietom ciężarnym wynosi 350 miligramów.
4. e-milcia dzięki za motywacje, postanawiam uroczyście też wykonać na sobie tego typu operacje.
5. Mój M wyjechał i wróci w poniedziałek i tak pusto, nie ma sie z kim pokłócić, tęskni mi się już - a wyjechał z 5 godzin temu. Jutro pojadę odwiedzić rodziców.\
6. Miłego wieczorku

Dołączam się do prośby!!
Mam ten sam problem i moja ginka zaleciła renni - całkowicie bezpieczne w ciąży:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry