reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzięki za stronkę -akurat do tej nie dotarłam a jest super!

A normy w moim labie to na czczo 74-106 a po godzinie do 140. W necie wyczytałam, że pomiędzy 140 a 180 powinno się zrobić badanie na 75 gram po 2ch godzinach, żeby potwierdzić wynik. (I licze właśnie na to, że ten wyjdzie lepiej ;-))

Bardzo czasożerne jest to forum :) Uciekam zrobić cos pożytecznego!


o cukrzycy co nieco wiem, bo moje rodzone rodzeństwo ma cukrzycę. zatem w razie co pytaj prywatnie w mailu - zapytam siostry lub brata.

Jolcia ja nie pracuje już dość długo, bo mam ciąże zagrożoną i musze leżeć non stop i zakaz wszystkiego, a

Wogóle to moja dzidzia ważyła dziś 900 g no i zachowuje swoją datę z suwaczka więc nadal 1 styczeń z USG - rośnie dziewucha jak na drożdżach, a stópka, co mnie ciągle kopie ma 5 cm:rofl2::laugh2:

A z jakich powodów zagrożoną?
Mój misio wazy 0,8 kg ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hehe, ja dzis poszlam na glukoze, a babka sie mnie pyta czy jadlam sniadanie, a ja na to ze nie bo przeciez trzeba byc naczczo, a ona do mnie ze jak mam miec obciazenie glukoza 50 to musze byc po lekkim sniadaniu i mnie odeslaly i kazaly przyjsc w pon!!:((((!

To jakaś totalna głupota, zadzwoń do swojego gina a on potwierdzi, że ma być na czczo na 100% Na Twoim miejscu ja bym poszła w poniedziałek z awantura, że zmarnowały twój czas, powołując się na swojego lekarza i jego decyzję i kazałabym im pobrać sobie krew bez kolejki bo swoje już odstałaś, a przez ich głupotę nie będziesz w ciąży na czczo jeszcze się katować dodatkowo. Durne baby.
 
AGAGSM - możesz być na czczo albo po lekkim śniadaniu - nie miały prawa cię wygonić... dzisiaj byłam na co miesięcznym pobraniu krwi i dokładnie wypytałam się co i jak w punkcie pobrań... więc jakąś ciemnotę Ci wcisnęły
 
A z jakich powodów zagrożoną?
Mój misio wazy 0,8 kg ;-)
Skróciła się szyjka z 4 cm do 3, ale głównie przez to, że mam rozwarcie na 11mm od 22 tyg. ciąży, a wcześniej też miałam rozwarcie ale jeszcze mniejsze więc chodziłam i mi poszło już za bardzo, więc mnie straszą;-)
A kiedy ty masz swój termin, bo suwaczka nie masz:sorry:

Czechow: to Golandę odeslali, ja byłam na czczo i mi krzywa cukrową zrobili bez problemu:-p
 
heheh nie ma problemu - mnie tez dziwi, że ją odesłali, bo u mnie problemu nie było, że bez śniadania, a dziś rano robiłam ta glukozę - dziwne to to:cool2:
 
Dziwne.

Ale mnie boli głowa... ble... już dawno tak nie miałam - tępy ból po lewej stronie... a tu zaraz córa przyjdzie z przedszkola...... no nie wiem co to dzisiaj będzie
 
Ciężko jest opanować burzę hormonów w ok. 3 dobie po porodzie, kiedy organizm sam nie wie co się dzieje. Ja wyłam o wszystko jak leżałam w szpitalu, a jak tylko zobaczyłam męża to już w ogóle nie mogłam się uspokoić.

Głowa do góry dziewczyny "lada dzień" nam przejdzie.

Czy ktoś mi odpowie na moje pytanie??


oj tak pamietam siebie ja ryczałam że przez ten nawał nie mogłam nakarmić synka a laktatora brak co do M wydzwaniałam sms pisałam wieczorem co nastepnego dnia(urwał się przed pracą a dojazd do mnie to 40 km z haczykiem)przyjechał i laktator w szpitalu kupił(ja nie mogłam bo kasy zapomniałam wziąść):-)ech co za przeżycie:-p


I my, i my, i my na styczeń:):-):-):-)
Synuś dołączy do rodzinki w połowie stycznia:)


witaj i GRATULACJE:-)


Witajcie
Ja mam termin na 12 stycznia to jest moja druga cioza za to synek urodzil sie pierwszego stycznia tego roku Fajnie oboje ze stycznia
Pozdrawiam


witaj i GRATULACJE:-)


To jakaś totalna głupota, zadzwoń do swojego gina a on potwierdzi, że ma być na czczo na 100% Na Twoim miejscu ja bym poszła w poniedziałek z awantura, że zmarnowały twój czas, powołując się na swojego lekarza i jego decyzję i kazałabym im pobrać sobie krew bez kolejki bo swoje już odstałaś, a przez ich głupotę nie będziesz w ciąży na czczo jeszcze się katować dodatkowo. Durne baby.

podpisuje się pod tymi słowami:tak:ja wiem ze każde badanie robi się na czczo to tym bardziej i glukoze:tak:jakaś ferelna babka się trafiła tobie:crazy:

CZECHOW mnie ostatnio bolała masakrycznie głowa całe czoło:sorry:mi pomogło iść spać :sorry:
 
Ale dlaczego brałaś? szyjka? skurcze? bóle?

- pytam bo mie mam "siły" przekopywac sie przez 1166 stron BB ';-)

Wczytywałam sie w opis farmaceutyczny nospy i nie ma że szkodzi maleństwu, wrecz napisano, ze nie stwierdzono szkodliwości na płód

miałam krwawienie dość duże i trafiłam do szpitala, przeleżałam 4 dni, bo mi brzuszek twardniał :-( każdy lek szkodzi takie jest moje zdanie :tak: poza tym co do no spy są podzielone zdania tak samo jak do częstego usg :sorry: ja całe życie byłam przeciwna tabletką nawet tych witaminowych, po prostu nie wierzę, że w ogóle nie szkodzą :crazy: tak czy inaczej chemia ...
 
reklama
Ja juz po wizycie z mala u dentysty, a nawet lepiej bo po drzemce .Choc czuje sie zamulona jagbym wogole, nie spala.Co do zabkow to mam obserwowac i raz na tydziem smarowac te dwie jenyki zelem z fluorem.
Co do cukrzycy bo nie mialam nigdy takiego problemu i moje badania bede miala w ponie´dzialek .Powiedzie mi czy wam tez sie tak czas dluzy do wizyty, bo tak normalnie czas mi leci bardzo szybko , ale jak zbliza sie tem wizyty to czas sie wlecze niemilosiernie.
 
Do góry