reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja pije tylko cherbatki ziowe bo tylko to przechodzi mi przez gardlo kawe jak wypije to bierze mnie n awymioty a co do jedzenia to wszystko na ostro na slodycze sie popatrze to mnie mdli, a jak jest u was no i ciagle spiaca dobrze ze Nicola jest grzeczna i tak nie przeszkadza.
Herbatę tak, ale taką normalną z cytrynką bym piła cały czas... A z jedzenia to jestem wiecznie głodna i mam ochotę na lody, jogurty itp... No i teraz sezon na truskawki, także sobie nie żałuję...
 
reklama
Mam nadzieje że środa to będzie szczęśliwy dzień...
Zaczęłam 11 tydzień i czuje sie co raz lepiej, nie jestem już taka senna, mdłości prawie całkowicie ustąpiły, a co do apetytu to dopisuje strasznie, bardziej na słodkie, nutelle mogłabym jeść słoikami, ale kwaśnymi też nie pogardze ;) ten mój apetyt niestety przerzuca się na wagę, a brzusio wieczorem wygląda imponująco:)
Ja jutro 11 tydzień zaczynam, Anulko, Ty masz termin na 2 stycznia?
 
Wg wyliczeń z ostatniej miesiączki wychodzi na 2 stycznia, ale w karcie ciąży mam wpisane 5 stycznia i ten termin obliczony wg płodu


Dostałam od lekarza na poprzedniej wizycie taką paczkę "Będę mamą" i w jednej z książeczek jest taka bardzo przydatna tabelka do obliczenia terminu

[URL=http://img132.imageshack.us/my.php?image=xxxxy.jpg]
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum:) termin porodu mam już wyznaczony na 23.01.2010r. :) będzie to moja pierwsza dzidzia:) tak się cieszę :)
 
Wg wyliczeń z ostatniej miesiączki wychodzi na 2 stycznia, ale w karcie ciąży mam wpisane 5 stycznia i ten termin obliczony wg płodu


Dostałam od lekarza na poprzedniej wizycie taką paczkę "Będę mamą" i w jednej z książeczek jest taka bardzo przydatna tabelka do obliczenia terminu

[URL=http://img132.imageshack.us/my.php?image=xxxxy.jpg]
[/URL]
Aha, no to rozumiem, ja mam niby na 5 stycznia z ostatniej miesiączki, ale lekarka wyliczyła mi jakimś cudem na 7... W ogóle pewnie będę mieć cc, także jeszcze w grudniu może, choć wolałabym styczeń.. Pierwszą ciążę przenosiłam 14 dni, miałam termin na 14 sierpnia a urodziłam 27...
 
No to u mnie juz wogóle jest smiesznie z tymi datami bo jeśli licząc od okresu to 14 styczen,jeśli wobec tabeli która tu podana została to 16 styczeń ,a według usg to 18 styczen:confused2:i jak ja mam wiedzieć kiedy poród:-pale i tak czeka mnie cc co swój termin podadzą i szybciej niz termin porodu co początek stycznia lub koniec grudnia;-)ale chyba stawiam na poczatek stycznia:tak:

Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum:) termin porodu mam już wyznaczony na 23.01.2010r. :) będzie to moja pierwsza dzidzia:) tak się cieszę :)


witaj i GRATULACJE:-)
 
reklama
No to u mnie juz wogóle jest smiesznie z tymi datami bo jeśli licząc od okresu to 14 styczen,jeśli wobec tabeli która tu podana została to 16 styczeń ,a według usg to 18 styczen:confused2:i jak ja mam wiedzieć kiedy poród:-pale i tak czeka mnie cc co swój termin podadzą i szybciej niz termin porodu co początek stycznia lub koniec grudnia;-)ale chyba stawiam na poczatek stycznia:tak:




witaj i GRATULACJE:-)
No dokładnie, namieszane z tymi datami... I tak mało kto rodzi w dzień terminu, raczej prawie nikt, albo przed albo po zazwyczaj...
 
Do góry