reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Kubiaczka ja również pracuję, pracodawcę nie informowałam o mojej ciąży i raczej mi się do tego nie śpieszy. O pierwszej ciąży też nikt nie wiedział poza księgową, gdy wylądowałam w szpitalu i na L4 powiedziałam że to z powodu serca na które kiedyś chorowałam.
Jak sobie radzę z dolegliwościami? Rano zanim wstanę leżę chwilę z nogami do góry aby przeszły mi zawroty głowy. Do pracy jadę późniejszym tramwajem bo wiem że wtedy prędzej będzie jakieś miejsce siedzące lub staję przy otwartym oknie. W pracy co jakiś czas zagryzam herbatniki aby nudności tak nie męczyły. Póki co to sobie radzę, ale modlę się aby jak najszybciej objawy minęły.;-)

Elfa75 kiedyś jak robiłam betę to wyniki nieznacznie mi spadły, lekarz pocieszył że tak czasem też się zdarza co wcale nie oznacza że z ciążą jest coś nie tak. Tak więc nawet jeśli miałabyś nieznaczny spadek to jeszcze nie potwierdza że ciąża jest martwa. Masz wzrost wyników, więc wszystko na dobrej drodze :-)

nadineczka ja w pierwszej ciąży zażywałam feminatal, wg mojej gin to jest najlepszy preparat. W tej chwili zażywam falvit jednakże w podwójnej dawce ze względu na niewielką anemię która pojawiła się zanim byłam w ciąży. Teraz nie chcę zmieniać witamin. Pomyślę o zmianie dopiero w 3 miesiącu.

Dziękuję wam za ciepłe słowa, wczoraj wyszłam ze szpitala, już po zabiegu, niby nic nie boli fizycznie, ale jak trudno to znieść psychicznie, wierze jednak że czas leczy rany i może jeszcze zostanę mamą aby mój synek będzie miał rodzeństwo.


dzieki za pocieszenie, no zobaczymy, jtro ide na kolejna bete a w srode do ginekologa na usg, to juz wszystko sie wyjasni, te dni sa bardzo dla mnie ciezkie, sutka dalej mnie bolą, mdłosci jedynie sie zmniejszyły i jestem baardzo oslabiona, chciałabym ju wiedziec na czym stoje
 
dzieki za pocieszenie, no zobaczymy, jtro ide na kolejna bete a w srode do ginekologa na usg, to juz wszystko sie wyjasni, te dni sa bardzo dla mnie ciezkie, sutka dalej mnie bolą, mdłosci jedynie sie zmniejszyły i jestem baardzo oslabiona, chciałabym ju wiedziec na czym stoje
Trzymaj się, elfa, konmiecznie daj znać co i jak!!

Witam Was Dziewczyny, jak dzień mija?
 
WITAM :-)


Dziewczyny,

wczoraj byłam na USG, małe ma już 1 cm, serducho bije.
Ale lekarz zobaczył u mnie krwiaka (19x9 mm), kosmówka z oznakami odwarstwiania. Czy któraś z Was ma lub miała coś takiego? Co robić, tak bardzo się boję, aby nic złego się nie wydarzyło............


super:-)no a z tym krwiakiem to duuzo odpoczywaj i idz na zwolnienie bo niestety teraz moze byc dobrze ale krwiak to jest co lepiej się oszczędzać aby ciąża zdrowo się rozwijała:tak:


Dziękuję wam za ciepłe słowa, wczoraj wyszłam ze szpitala, już po zabiegu, niby nic nie boli fizycznie, ale jak trudno to znieść psychicznie, wierze jednak że czas leczy rany i może jeszcze zostanę mamą aby mój synek będzie miał rodzeństwo.


na pewno Bozia wynagrodzi wam ten ból:tak:


Hej dziewczynki...
byłam dzisiaj u lekarza...dostałam skierowanie na usg, ale mam je zrobić za dwa tyg...eh dlugo. od dzisiaj jestem juz na l4 bo w pracy bardzo nieciekawa sytuacja i nie chce się denerwować żeby maleństwu się nic nie stało.... miłego;-) dzionka życzę


witaj i GRATULACJE:-)


dzieki za pocieszenie, no zobaczymy, jtro ide na kolejna bete a w srode do ginekologa na usg, to juz wszystko sie wyjasni, te dni sa bardzo dla mnie ciezkie, sutka dalej mnie bolą, mdłosci jedynie sie zmniejszyły i jestem baardzo oslabiona, chciałabym ju wiedziec na czym stoje


kochana musisz byc silna:tak:
 
dzieki za pocieszenie, no zobaczymy, jtro ide na kolejna bete a w srode do ginekologa na usg, to juz wszystko sie wyjasni, te dni sa bardzo dla mnie ciezkie, sutka dalej mnie bolą, mdłosci jedynie sie zmniejszyły i jestem baardzo oslabiona, chciałabym ju wiedziec na czym stoje


Środa to będzie sądny dzień.... mam nadzieje że wszystkie wrocimy tu z dobrymi wiadomościami...Ja mam wizyte na 17...
 
Witam serdecznie kolejne stycznióweczki i gratuluję :-)
Aniu mocno wierzę w to, że Twój synek doczeka się rodzeństwa :tak:
Elfa Kochana cały czas mocno za Was trzymam kciuki :tak:
 
Ja pije tylko cherbatki ziowe bo tylko to przechodzi mi przez gardlo kawe jak wypije to bierze mnie n awymioty a co do jedzenia to wszystko na ostro na slodycze sie popatrze to mnie mdli, a jak jest u was no i ciagle spiaca dobrze ze Nicola jest grzeczna i tak nie przeszkadza.
 
reklama
Mam nadzieje że środa to będzie szczęśliwy dzień...
Zaczęłam 11 tydzień i czuje sie co raz lepiej, nie jestem już taka senna, mdłości prawie całkowicie ustąpiły, a co do apetytu to dopisuje strasznie, bardziej na słodkie, nutelle mogłabym jeść słoikami, ale kwaśnymi też nie pogardze ;) ten mój apetyt niestety przerzuca się na wagę, a brzusio wieczorem wygląda imponująco:)
 
Do góry