reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum:) termin porodu mam już wyznaczony na 23.01.2010r. :) będzie to moja pierwsza dzidzia:) tak się cieszę :)
Witam i gratuluje:tak:

Aha, no to rozumiem, ja mam niby na 5 stycznia z ostatniej miesiączki, ale lekarka wyliczyła mi jakimś cudem na 7... W ogóle pewnie będę mieć cc, także jeszcze w grudniu może, choć wolałabym styczeń.. Pierwszą ciążę przenosiłam 14 dni, miałam termin na 14 sierpnia a urodziłam 27...

Choć termin mam wyznaczony na 5 stycznia to lekarz na mnie mówi sylwestrowa mama;-)więc widocznie skłania się do tej daty z OM..
jak maleństwo po mamusi odziedziczy niecierpliwość to zrobi mi niespodzianke w grudniu:tak:a wtedy rok do tyłu
 
reklama
Witam i gratuluje:tak:



Choć termin mam wyznaczony na 5 stycznia to lekarz na mnie mówi sylwestrowa mama;-)więc widocznie skłania się do tej daty z OM..
jak maleństwo po mamusi odziedziczy niecierpliwość to zrobi mi niespodzianke w grudniu:tak:a wtedy rok do tyłu
No dokładnie, dla nas to kilka dni, a dla dziecka cały rocznik...Dziecku z grudnia trudniej na początku w szkole, bo wiadomo, rówieśnicy nawet o kilka miesięcy starsi...
Wiecie Dziewczyny, czy nam w 2010 roku przysługuje dłuższy macierzyński? I czy on jest dłuższy tylko na dzieci urodzone po 1 stycznia??
 
Dziewczyny zaczełyście juz ćwiczyć mięśnie kegla? Tak bardzo chciałabym uniknąć nacięcia:baffled: myślicie że to coś daje?



moja kumpela cwiczyła ale tak dopiero w połowie ciąży tak hmm 5 miesiąc no ale i tak została nacięta:sorry:wydaje mi się że te ćwiczenia bardziej sie przydadza do lepszego parcia niż do tego aby nie być naciętym;-)
 
moja kumpela cwiczyła ale tak dopiero w połowie ciąży tak hmm 5 miesiąc no ale i tak została nacięta:sorry:wydaje mi się że te ćwiczenia bardziej sie przydadza do lepszego parcia niż do tego aby nie być naciętym;-)
W większości szpitali rutynowo nacinają jak tylko główkę zaczyna być widać i nie zastanawiają się, czy może bez nacięcia by się obeszło..
 
No dokładnie, dla nas to kilka dni, a dla dziecka cały rocznik...Dziecku z grudnia trudniej na początku w szkole, bo wiadomo, rówieśnicy nawet o kilka miesięcy starsi...



hmm nie zauważyłam żebym ja z tego powodu cierpiała:eek:bardziej się zawsze śmiałam że jak moi rówieśnicy będą mieli to 50 lat to ja jeszcze będe w tej 40:-D:-pa tak wogóle jedyne było to że ja moje urodziny spedzam zima co jej nie lubie ale tez i było fanie bo byłam w centrum uwagi bo święta no i ja:-Dda się nie ma co nie ważne czy to grudzień czy styczeń ;-)
 
reklama
hmm nie zauważyłam żebym ja z tego powodu cierpiała:eek:bardziej się zawsze śmiałam że jak moi rówieśnicy będą mieli to 50 lat to ja jeszcze będe w tej 40:-D:-pa tak wogóle jedyne było to że ja moje urodziny spedzam zima co jej nie lubie ale tez i było fanie bo byłam w centrum uwagi bo święta no i ja:-Dda się nie ma co nie ważne czy to grudzień czy styczeń ;-)
No oczywiście najważniejsze, żeby dzidzia cała i zdrowa się urodziła, nawet w grudniu... Ale tak sobie gdybam i jak zawsze martwię się na zapas...
 
Do góry