reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Joasia, jeśli nawet przy odkurzaniu cię brzuch boli to gdzie ty chcesz do pracy wracać :szok: Odpuść - jeszcze poczekaj no i przede wszystkim to zależy jaką masz pracę.
Kacha_wawa - no jeśli było zapalenie płuc to faktycznie musiał być ale może akurat ten miał taki skutek uboczny, to chyba dość silny antybiotyk - dobrze, że masz tę wizytę. 12 dni to fakt - dużo.
 
ale mialam dzis sen, snilo mi sie ze wypadł mi zab na dole i ze ogolnie mialam zeby zachodzace na siebie, a dzieki wypadnieciu mi sie wyrownaly, bo mialy wiecej miejsca. Co za bzdury, ale moze czas wybrac sie do dentysty, bo od ostatniej kontroli minelo 9mies.
Milego wieczorka Kobitki!
 
Witam kobietki... Nie pisałam nic wczoraj, bo późno wróciłam...:tak: byłam na USG, dzidzia zdrowa, waży już 530 gram :tak: wg USG dzidzia jest o tydzień starsza, czyli wg tego USG termin byłby na 2 stycznia, no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :-)
Płeć nadal nieznana...:eek::eek::eek: wiecie co kobietki, moja dziecko jest tak wstydliwe, że przez 40 minut nie zmieniło pozycji i miało tak zaciśnięte nogi, że lekarz z żadnej strony nie mógł podejrzeć...Lekarz sam się dziwił, że tak mocno trzyma nóżki...Hm...a mamusia i tatuś prosili maleństwo, żeby się okazało:sorry::sorry::sorry: byłam trochę zawiedziona...za mocno nastawiłam się, że poznam płeć...Już straciłam nadzieję, że poznam płeć do porodu...:no:

Dormark trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki!!!
A kobietki, któe poznały wczoraj płeć-Gratuluję synusiów!!!

A zapomniałam napisać, że moja córcia się rozchorowała :-( Ma straszny katar i gorączkę...to na pewno zaraz i ja będę chora, w nocy bolało mnie gardło...wstrętne choróbska!!!
Najważniejsze że zdrowy maluszek:tak:

Pozdrawiam Was:)
Ja mam termin na 17 stycznia....już nie mogę się doczekać.To moja druga ciąża,mam synka 6 letniego i teraz czekamy na ....córeczkę.Tak na 100 proc lekarz jeszcze nie mówi ,ale siusiaka nie widać.Nieważne ,najważniejsze żeby wszystko było O.K.

dbajcie o siebie i swoje maleństwa:):):)
Witaj:tak:

Cześć dziewczyny!:-)
Pisałam już do Was wcześniej, ale z braku czasu się nie udzielałam.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w Wasze szeregi…?;-)
Termin porodu (według OM) wypada na 08 stycznia, ale myślę i liczę na to, że będzie wcześniej – byle w styczniu.:-p Mam już synka Michasia, również ze stycznia (30), a ja „urzęduję” najczęściej na lutówkach 2008.
Będzie mi miło Was bliżej zapoznać!
Pozdrawiam!
Witamy ponownie:tak:
Czechow, Aga79 gratuluję dziewczynek:tak:
Jolcia7777 gratuluję synusia:tak:
Ja dzisiaj cały dzień latam jak szalona, byłam na 3godzinnym spacerze i teraz nogi wchodza mi do d:-p. Ale pogoda cudowna więc musimy korzystać:tak:
Miłego wieczorku:tak:
 
Witajcie.
Bylam dzis na wizycie.Okruch wazy pol kilo:-)
Podczas USG pani doktor wyczula skurcz,podlaczyli mnie pod KTG..lezalam tak ponad godzine....Niestety skurcze sa za czeste,za bolesne,szyjka za miekka i znowu sie lekko skrocila....
Poinformowala klinike we Frankfurcie,do ktorej mam sie udac gdyby miala wiecej niz 3 bolesne skurcze na godzine....
Na razie biore uderzeniowa dawke magnezu i mam zalecony oszczedny tryb zycia.Tzn. moge sobie pomalu czlapac,ale nie moge nosic,odkurzac,dlugo stac,zadnego sexu,masowania okreznymi ruchami brzucha...Ogolnie moge nic.
Ale dam rade. Jestem w dobrych rekach i to mnie podtrzymuje na duchu:-)
Milego wieczoru:-)
 
agbar - oszczędzaj się! ale jestem w szoku ci powiem, w Polsce juz daliby ci z dwa-trzy leki! a ty tylko magnez! to super, dasz radę - ja też wierzę w magnez ;-)
najlepsze jest, że nie możesz odkurzać :-D dobrze, że możesz prasować a kupiłas już to żelazko? :-)
labamba - u nas też pieknie i aż żyć się chce - trzeba korzystac fakt a agbar rozłoż leżak na tarasie i też korzystaj :-)
 
Witajcie.
Bylam dzis na wizycie.Okruch wazy pol kilo:-)
Podczas USG pani doktor wyczula skurcz,podlaczyli mnie pod KTG..lezalam tak ponad godzine....Niestety skurcze sa za czeste,za bolesne,szyjka za miekka i znowu sie lekko skrocila....
Poinformowala klinike we Frankfurcie,do ktorej mam sie udac gdyby miala wiecej niz 3 bolesne skurcze na godzine....
Na razie biore uderzeniowa dawke magnezu i mam zalecony oszczedny tryb zycia.Tzn. moge sobie pomalu czlapac,ale nie moge nosic,odkurzac,dlugo stac,zadnego sexu,masowania okreznymi ruchami brzucha...Ogolnie moge nic.
Ale dam rade. Jestem w dobrych rekach i to mnie podtrzymuje na duchu:-)
Milego wieczoru:-)

O kurcze Agbar to musisz sie teraz oszczedzac, relaksuj sie, odpoczywaj a wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku. Na pewno jestes w dobrych rekach.
3maj sie!


Ide kobitki spac, do jutra!
 
Ostatnia edycja:
Jolu ale Ty masz termin typowo grudniowy patrzac na Twoj suwaczek, wiec jestes z nas chyba w najbardziej zaawansowanej ciazy, wiec masz prawo przytyc wiecej.
Moze byc tak ze teraz przytyjesz juz malutko, nie ma na to reguly. Jestes juz w 25 tyg. wiec jeszcze 2 tyg i zaczniesz ostatni trymestr. W 9mies sie juz podobno nie tyje a nawet podobno duzo kobiet traci 1kg. Wiec w sumie przed Tobą 2 mies przyrostu wagi, moze to byc max 3kg jeszcze.Nigdy nie wiadomo, kazdy organizm to indywiduum;-)

Obys miala racje bo zalamka, a jeszcze do PL lece za tydzien to mnie tam podkarmia:sorry:

Kasiu faktycznie koszmarna wysypka, biedny ten Twoj maluszek, a to go swedzi?

Kacha oj faktycznie nieźle Olisia wysypało :szok: tez stawiam że to antybiotyk :sorry:

Joasia a mi strasznie czas leci ja się czuję jak w 15 tygodniu ciąży ;-)

Jola no to sporo Ci się przybrało ale też trzeba patrzeć że chudzinki wiecej mogą ;-)

No bez przesady nie taka chudzinka ze mnie. Wogole to na poczatku schudlam 5kg, potem wolno szlo a przez ostatni miesiac masakra:szok:

Kacha no faktycznie nie ciekawi to wyglada, mam nadzieje ze sie rozpoznaja i szybko uda ci sie zwalczyc to paskudztwo:tak:

A teraz sie zegnam bo jutro do pracy.
Dobranoc:-)
 
reklama
Hurrra nie trzeba operowac jest to jakies stary krwiak ktory sie sam wchlonie a m mial obiawy przez stres , i malo snu, ma sie oszczedzac i zwolnic tempo. Pozatym dziekuje
wam kochane nie ma jak bb. Ja od poczatku ciazy porzytylam 4 kg ale kazdy jak mnie widzi twierdz, ze mam maly brzuch. Moj maly skarb calymi dniami spi a za to wieczorem to chyba dyskoteke wyprawia brzuchu.Kiedys slyszalam taka opinie , ze jak sie ma jasna kreske na brzuchu to bedzie chlopczyk a jakaciemna to chlopczyk? Czy wam sie zgadza ?Bo ja mam bardzo jasna i rzeczywiscie bede miala chlopczyka.

dormark,chyba wszystkim ulżyło...
co do kreski to ja z synkiem miałam bardzo ciemną kreskę i bardzo grubą,za to teraz mam jasną i cienką a ma być dziewczynka...czyli z kreską jest tak samo jak z kształtem brzucha,wystawaniem pępka czy smakami-płci po tym nie poznasz na 100%.
Ja za to mam inną rewelację: kolor cycuchów.Kiedyś słyszałam,że jak otoczka wokół brodawki jest ciemniejsza a brodawka różowa,to będzie chłopak a jak otoczka i brodawka są tego samego koloru to dziewczynka :) U mnie z synkiem były dwa kolory a teraz właściwie jeden...ale od tego też są wyjątki.
Dobrej nocki
 
Do góry