reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

dormark - super wieści!!!!! rewelacja!! niech małż uważa na siebie!!

a moje maleństwo od paru dni się niesamowicie wierci w brzuszku :D ale nie chodzi o to że kopie, tylko dupkę (albo główkę) wypina to tu, to tam aż mam gulke na brzuchu i takie dziwne uczucie w brzusiu :-D dotykając palcami możemy wyczuć kształt :-) a po chwili nasz wiercioszek chowa dupkę i gulka znika :-D:-D

u mnie też jest identyko częściej tak się wypina niż kopie:tak: czasem aż się boję, bo tak mi brzuchol napnie :tak:

ale mam lenia :sorry:
 
reklama
Jolcia, Aga super wiesci!!!:-)
Paulina, anna_ajra witajcie wsrod nas:tak:
ja też przytyłam 8 i każdy mówi ze jak na początek 6 miesiąca to mały, w spodnie wejdę ale się nie zapnę, zakupiłam ciążówek kilka par i zamierzam w nich śmigać do końca. Przy okazji - wybierzcie sie dziewczyny do terranowy - mają tam spodnie z szeroką gumą..
Ja narazie mam 5kg na plusie i sie ludzie dziwia bardzo to juz 6 miesiac zaraz i blizniaki, bo brzuszek moze dla mnie duzy, ale dla innych wcale nie..Ja spodni z terranovej mam 3 pary tez..z tamtego roku biale i zolte, bo super sie je nosilo przed ciaza..a teraz dokupilam czarne, i wiekszosc lata w nich przechodzilam, ale na jesien to one sie nie nadaja bo to lniane takie cienkie. I szukam teraz takie na jesien do kozakow.

Edix ja usg mialam robione w 7tyg i pozniej w 13tyg (dowiedzialam sie ze blizniaki beda) a teraz dopiero w 20 mialam, a badania typu krew mocz mialam robione na poczatku w czerwcu i teraz pod koniec sierpnia..
Wlasnie dzisiaj mi znajoma opowiadala ze jej kolezanka w ciazy z blizniakami 42kg przytyla ale mi mowia ze jak teraz nie tyje tak i nie "żre" to napewno tyle nie utyje..

34 mm aktualnie
Ja mam szyjke 49mm i pani doktor mowila ze super!

Dormark starsznie sie ciesze! Szybkiego powrotu do zdrowia dla meza. A Ty sie juz nie denerwuj bo na maluszka to zle wplywa napewno.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny będzie synuś!!!! Na 90%:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

u nas też chłopak. Wyczekiwany, wyproszony... rozbeczałam się jak zobaczyłam "go" dzisiaj mięzy nogami :-)

Niestety usg 3d nie dało się zrobić, młody wcisnął się za miednicę tak, że w żaden sposób nie było szans zrobic poprawnego obrazu. Wychodziły jakieś kosmiczne... a sprzęt ma najlepszy u nas. W każdym razie wszystko jest w porządku, dzidziuś zdrowy, serce zdrowe, mózg prawidłowy etc. To chyba najważniejsze.


Oliwia troszkę lepiej, choć z jedzeniem tragedia. :(

Uciekam przed TV troszkę.

Gratuluje synkow:-)

Witam,

Wczoraj byliśmy na usg - okazało się że będziemy mieli drugą dziewczynkę - mała waży 490 gram...

Kurczę gdzieś się przeziębiłam - gardło nawala jakby chciało się zemścić na mnie i jak zawsze to bywa córa wstała lewą nogą... coś mi się wydaje że da czadu dziś w przedszkolu.

Gratuluje coreczki;-)

Pozdrawiam Was:)
Ja mam termin na 17 stycznia....już nie mogę się doczekać.To moja druga ciąża,mam synka 6 letniego i teraz czekamy na ....córeczkę.Tak na 100 proc lekarz jeszcze nie mówi ,ale siusiaka nie widać.Nieważne ,najważniejsze żeby wszystko było O.K.

dbajcie o siebie i swoje maleństwa:):):)

Witamy

No i jestem spowrotem:-D:-D:-D
Dzidzia ma się dobrze, z tego co zobaczyła doktor na usg rozwija się prawidłowo i jest zdrowa. Mały leniuszek nie chciał za bardzo się wiercić ale pomachała do mamusi :-):-):-):-). Prawdopodobnie dziewczynka, choć nie na 100% bo zasłaniała się skutecznie. A ja myślę że jednak baba będzie ;-);-);-);-) Najważniejsze że jak dotąd wszystko oki.

Gratuluje, dziewczynki gonia ale jeszcze chlopcy gora:-D

Cześć dziewczyny!:-)
Pisałam już do Was wcześniej, ale z braku czasu się nie udzielałam.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w Wasze szeregi…?;-)
Termin porodu (według OM) wypada na 08 stycznia, ale myślę i liczę na to, że będzie wcześniej – byle w styczniu.:-p Mam już synka Michasia, również ze stycznia (30), a ja „urzęduję” najczęściej na lutówkach 2008.
Będzie mi miło Was bliżej zapoznać!
Pozdrawiam!

Witamy:-)

Hurrra nie trzeba operowac jest to jakies stary krwiak ktory sie sam wchlonie a m mial obiawy przez stres , i malo snu, ma sie oszczedzac i zwolnic tempo. Pozatym dziekuje
wam kochane nie ma jak bb. Ja od poczatku ciazy porzytylam 4 kg ale kazdy jak mnie widzi twierdz, ze mam maly brzuch. Moj maly skarb calymi dniami spi a za to wieczorem to chyba dyskoteke wyprawia brzuchu.Kiedys slyszalam taka opinie , ze jak sie ma jasna kreske na brzuchu to bedzie chlopczyk a jakaciemna to chlopczyk? Czy wam sie zgadza ?Bo ja mam bardzo jasna i rzeczywiscie bede miala chlopczyka.

Kamieni z serca, mialam nadzieje ze sie wszystko dobrze skonczy:tak:

No a teraz do dziewczyn ktore odliczaja swoja wage, bylam dzis u lekarza i uwaga.... 11kg na plusie:szok: A niby nie wygladam tak grubo i kazdy mowi ze nie mam zbyt wielkiego brzucha:zawstydzona/y: Masakra, nie wiem jak sie tego [potem pozbede:sorry: Poza tym serduszko bije ladnie i reszta ok:tak: Zaczynam juz zalatwiac macierzynski i za tydzien wakacje:cool2:

Milego wieczoru
 
No zobaczcie same co to za paskudztwo(wysypka nie Oliś oczywiście:-p):

d7017a3409744e1dmed.jpg


f90faf8986248056med.jpg


09b992e59d422204med.jpg


79b5534bec057d30med.jpg


Udało się jednak wyżebrać wizytę jutro, chcieli nas w poniedziałek przyjąć, ale zażądałam zaświadczenia na piśmie, że nie przyjmą Młodego wcześniej i jakoś dało radę nas na jutro wcisnąć. Normalnie co za kraj :wściekła/y: Ciekawe co lekarze na to powiedzą, na szczęście innych objawów chorobowych nie ma, więc wykluczam choroby zakaźne wieku dziecięcego.
 
No a teraz do dziewczyn ktore odliczaja swoja wage, bylam dzis u lekarza i uwaga.... 11kg na plusie:szok: A niby nie wygladam tak grubo i kazdy mowi ze nie mam zbyt wielkiego brzucha:zawstydzona/y: Masakra, nie wiem jak sie tego [potem pozbede:sorry: Poza tym serduszko bije ladnie i reszta ok:tak: Zaczynam juz zalatwiac macierzynski i za tydzien wakacje:cool2:
Milego wieczoru

Jolu ale Ty masz termin typowo grudniowy patrzac na Twoj suwaczek, wiec jestes z nas chyba w najbardziej zaawansowanej ciazy, wiec masz prawo przytyc wiecej.
Moze byc tak ze teraz przytyjesz juz malutko, nie ma na to reguly. Jestes juz w 25 tyg. wiec jeszcze 2 tyg i zaczniesz ostatni trymestr. W 9mies sie juz podobno nie tyje a nawet podobno duzo kobiet traci 1kg. Wiec w sumie przed Tobą 2 mies przyrostu wagi, moze to byc max 3kg jeszcze.Nigdy nie wiadomo, kazdy organizm to indywiduum;-)


Kasiu faktycznie koszmarna wysypka, biedny ten Twoj maluszek, a to go swedzi?
 
Biedny Oliś.
To najprawdopodobniej reakcja na antybiotyk - lub jakiś składnik leku. Nie chcę wyrokować czy był przpisany słusznie - gdyby to było w Polsce to szybciej uwierzyłabym - ale chyba UK nie słynie z naduzywania.
Pewności jednak nie mam. Trzeba dobrze ocenic jak to się stało i uważnie dobrać kolejny lek. Ja na Twoim miejscu udałabym się też do homeopaty ale nie wiem czy uznajesz taką formę leczenia i czy masz kogoś tam dobrego.

Wklejam ważny list o świnskiej grypie bo chyba od tego się u was zaczęło
http://grypa666.wordpress.com/2009/09/09/list-od-prof-marii-doroty-majewskiej/

Polecam wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Kaja też mam wrażenie, że to reakcja na antybiotyk (Amoxicilin), nie wiem czy nie za długo go przyjmował, bo aż 12 dni, ale z drugiej strony jeszcze ma to zapalenie płuc nie wyleczone i brać coś będzie musiał. Oby jutro coś zaradzili, bo normalnie oszaleję:sorry:
A co do artykułu to zgadzam się z nim całkowicie, nam też lekarze powiedzieli, że całą tą histerię media wywołały, a to grypa jak każda inna. Za rok pewnie znowu jakiś kolejny rodzaj grypy wynajdą ;-)
Golanda nie swędzi go to, przynajmniej tak myślę:tak: Zachowuje się całkiem normalnie, gorączki brak, tylko ta wysypka cholerna :sorry:
 
reklama
Kacha oj faktycznie nieźle Olisia wysypało :szok: tez stawiam że to antybiotyk :sorry:

Joasia a mi strasznie czas leci ja się czuję jak w 15 tygodniu ciąży ;-)

Jola no to sporo Ci się przybrało ale też trzeba patrzeć że chudzinki wiecej mogą ;-)
 
Do góry