reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziewczyny w którym tygodniu powinno się robić krzywą cukrową. Mam juz skierowanie i miałam zrobić przed samą wizytą czyli na początku października ale planujemy wyjechac i zamierzam zrobić w pon - będe wtedy w 23 tygodniu. To chyba ok prawda ?
 
reklama
Dziewczyny w którym tygodniu powinno się robić krzywą cukrową. Mam juz skierowanie i miałam zrobić przed samą wizytą czyli na początku października ale planujemy wyjechac i zamierzam zrobić w pon - będe wtedy w 23 tygodniu. To chyba ok prawda ?
w 23 tyg będzie ok :tak:ja idę w 24 tyg przed wizytą u ginekologa :tak:

Joasia co do obiadu to ja jakieś roladki z piersi kurczaka zrobię może z pieczarkami albo opcja numer dwa makaron ze szpinakiem wiec na razie rozmyślam ;-)


zdrówka dla wszystkich chorych !!!:tak:
 
Witam stycznióweczki :-) Przepraszam że Was trochę zaniedbuję, ale samopoczucie nienajlepsze, więc idę porobioć, co musi byc zrobione i do łóżka, a potem do pani doktor. Wszystkim przeziębionym życzę zdrówka!
 
jejku znowu jestem w plecy z czytaniem :-(
gratuluję dziewuszek a najbardziej tych do potęgi dalej Cię podziwiam Anulka dwa na raz ;-)
ja mam siarę od jakiegoś miesiąca :tak:
prasować nienawidzę :crazy: jakoś zmywarka mnie nie przekonuję, a odkurzać lubię w miarę jeżeli w ogóle można to lubić :-p
czy Wam zwierzątka też zaczęły jeść? bo moja kicia to je co pięć minut i to podwójne porcje z tego wniosek, że już po ciepełku :tak: zima idzie ... no dobra najpierw jesień hi hi
miłego dzionka babki chyba powoli nie chce mi się już chodzić do pracy :tak:

Oj moje koty jedza duzo raczej caly rok, ale faktycznie teraz czesciej sie wczesnie budza na sniadanie wiec chyb jest juz chlodniej:)
Tymbardziej ze juz pchają sie pod kolderki:)
A psiak je tyle samo:)


Witamy nową styczniówkę.:-)
Kubiaczka powodzenia na połówkowym, trzymamy kciuki:tak:
Witam Was dzisiaj moje drogie.Od samego rana słoneczko świeci, zapowiada się ładna pogoda:-)Ale niestety czas spędzony będzie w pracy:no:Na szczęście dopiero na 10:-(Czy Wy też macie takiego lenia??:laugh2:Życzę Miłego Dnia:) Wejde do Was jak wrócę:tak:


Oj wspolczuje ze idziesz do pracki:(
Ja tez mam strasznego lenia, ale podobno to ogolna przypadlosc, bo moje kolezanki ciezarne tez na to nazekają.
Ostatnio moja koleznka, ktora zawsze wymalowana, chodzila, baaardzo zadbana i w ogole, mowila mi ostatnio ze zminimalizowala wysilek i zdala sie na nature:)


Witam nowa stycznioweczka
gratluje nowych księżniczek!!
Nadineczko ja mam 2 psy i od paru dni normalnie wcinaja wszstko co im sie da i co znajda na podwórku;)(tzn to co wczesniej sobie zakopaly;-)
a w lato bardzo wybrene byly wiec chyba juz zima sie do nas zbliza.poza tym zaczely starsznie lnieć i to mnie przeraza bo bedziemy pezenosic sie do mieszkanka wiec ja nie wiem jak z 2 psami poradze sobie z ich kłakami;( oj bedzie sprzatania....wszyscy mi owia zebym je oddala ale tak je kocham ze nie dam rady sie znim rozstac.uwazam ze nie mozna w ten spsob krzywdzic zwierzat, przeciez one tez sie przyzwyczajaja.jak wyjedziemy nieraz z M na kilka dni i w domu zostana z babcia to prawie wcale nie jedza tak tesknia;(
Lenia kobitki to ja ma od jakiegos miesiaca ale to takigo na maxa ze nieraz potrafie przelezec caly dzien wpatrzona w TV lub w książke;-) az mnie to denerwuje bo ja zawsze adhd mialam;-)
ps. dzis kumulacja w duzym lotku, z reguły nie gram ale dziś zaryzukuję;-)

Jesli chodzi o psiaka, to moj koszmarnie zaczął liniec ale znajomi ktorzy mają psy tez w bloku polecili mi do wyczesywania: furminator, faktycznie niezle wyczesuje te klaki:)
Nawet przestalam odkurzac 2 razy dziennie i raz starcza:)


Kubiaczka powodzenia na dzisiejszym badaniu.


Dziendoberek:-)
U mnie tez ladnie, sloneczko. A popadac by moglo troche. Temperatura idealne miedzy 22-25 stopnie i tak bedzie teraz przez jakis miesiac-poltora;-)
Kubiaczka powodzenia na badaniu.
Beti co do siersci psow to wspoluczuje. Ja mialam czarna suke z dluga siersia jak owczarek belglijski i okres lnienia to byl po prostu koszmar. Oczywiscie nie musze mowic, ze bialych reczy sie nie nosilo w ogole przez 16 lat jej zycia, bo po zalozeniu byly one czarne.
Nigdy bym nie oddala psow, gdybym byla na Twoim miejscu. Chyba by mi serce peklo.


Nio to ja mam w druga strone, nie moge chodzic w czarnym, bo psiak ma białą siersc:)
Ale tez bym w zyciu psiaka nie oddala.
Za to zrobili to moi sasiedzi zarowno z prawej jak i z lewej strony.
Jedni mieli owczarka niemieckiego, a sasiadka zawsza w ciaze. Mieli go jeszcze przez 2lata i teraz oddali bo spodziewają sie drugiego dziecka i chca sie wyprowadzic do Londynu:(
A drudzy mieli suczke mastifa i ją oddali jak tez mieli w drodze drugie dziecko.
I oni mowią ze je kochali!
Ta, tacy ludzie nie powinni miec zwierzat!:(


Karoli pewnie ze nie oddam, predzej je na łyso ogole ale będą ze mną na zawsze;-)dla mnie moje psy to najlepsi moji przyjaciele, szczegolnie ten starszy, ktory jest ze mna juz od 12 lat. wie kiedy jestem smutna i jak nikt inny potrafi pocieszyc poprostu sie pzytulajac. druga to suczka, 3 -letnia i troche glupiutka jszcze ale mam nadzieje ze sie dziewzyna wyobi;-)zreszta to ulubienica mojego M wiec moze dlatego taka jest ;-);-)


Masz racje, zawsze mozna trcosze ogolic, ale na pewno nie oddawac:)
A ten jeden to juz u Ciebie staruszek:)
Moja sunia ma dopiero 10 miesiecy:) Wiec jak dzidzia przyjdzie na swiat to bedzie 2 dzieci w domu, bo sunia sie zachowuje jakby nadal miala 4 miesiace.


Gosia moze sprobuj psiego psychologa, wiem ze to moze smieszne jest ale dobry psi psycholog naprawde potrafi zdzialac cuda.nie moze byc tak ze pies szczerzy zeby na kogos z rodziny, ja moim moge kosc z pyska wyjac i nic nie powiedzą.

Nio moze ten psycholog to dobry pomysl.
Co prawda zawsze bylam sceptycznie nastawiona do takich terapii, ale moze warto sie chociaz skonsultowac.

Ja sie chyba raczej powinnam martwic zeby dziecko nie zrobilo krzywdy psu, bo ona pozwala ze soba zrobic wszystko i jeszcze sie z tego cieszy ze jej dzieci palce do oczu wsadzają i do nosa, szarpią za ogon itp, po prostu uwielbia to.
Musze nauczuc swoje dziecko zeby tak nie postepowac z psiakiem, ale widze ze duzo rodzicow ma to w nosie id zieci robią z psami to na co one sobie pozwalaja.
Z reszta moje koty na pewno nauczą moją dzidzie szacunku:)

Widzę, że już duża część z nas ma powybierane imiona dla szkrabów. A ja pojęcia nie mam jak córę nazwać. Julka miała być aż do urodzenia Tatianą, więc mam wątpliwości czy tym razem nie będzie tak samo i w ostatniej chwili zmienimy imię :-). Choć póki co u nas ma być Kinga :-)
Ja mam już jednego brzdąca, ale też jak pomyślę o takiej kruszynce to od razu mi tęskno do czasów kiedy Julka była taka maleńka, mimo że to było wbrew pozorom tak niedawno :-)
Ja z kolei przy pierwszym dziecku miałam prawie do samego końca wątpliwości czy dam sobie radę, ale jak przyszło oczekiwanie na poród, bo zbliżał się termin to siedziałam jak na szpilkach, po 1000 razy dziennie układałam ciuszki w szafie, nie mogłam się na nie napatrzyć, a w wózku który już czekał najchętniej woziłabym chociażby misie :-D:-D:-D:-D
Beti tej książki są 2 tomy: " Zapomniany język psów" oraz "Zapomniany język psów w praktyce". ja osobiście preferuję tą pierwszą, ale generalnie obydwie są rewelacyjne. Sama prowadzę hodowlę dość trudnej i upartej rasy - siberian husky i mimo że mam dość duże doświadczenie w szkoleniu psów, bo zajmuję się tym od 7 lat, zaczynałam pracę w szkółce z psami w wieku 13 lat ;-), to często wracam do tej lektury, naprawdę warto ją kupić. Kobieta z najbardziej nieznośnych psów potrafił zrobić potulne baranki.


Ja moze sobie tez kupie taką ksiazke profilaktycznie:)
 
reklama
HEJKA:-)
Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...


suuper gratuluje córci:-)


A ja mam termin na 26 stycznia;)


witaj i GRATULACJE:-)


Dziewczyny też macie już taką obsesję, że nie możecie się doczekać dzidziusiów? :-D


ojjj i to jaką:-Dodliczam jak głupia:-p:rofl2:


Dziewczyny w którym tygodniu powinno się robić krzywą cukrową. Mam juz skierowanie i miałam zrobić przed samą wizytą czyli na początku października ale planujemy wyjechac i zamierzam zrobić w pon - będe wtedy w 23 tygodniu. To chyba ok prawda ?


mój gin móówił abym w 22 tc zrobiła ale ja robie w czwartek z pewnych powodów:tak:ale to nic bo duzo mi się nie przesunie od poniedziałku;-)

KCIUKI ZA TE KTÓRE MAJA DZISIAJ WIZYTE:-)
 
Do góry