reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziendoberek:-)

U mnie tez ladnie, sloneczko. A popadac by moglo troche. Temperatura idealne miedzy 22-25 stopnie i tak bedzie teraz przez jakis miesiac-poltora;-)

Kubiaczka powodzenia na badaniu.

Beti co do siersci psow to wspoluczuje. Ja mialam czarna suke z dluga siersia jak owczarek belglijski i okres lnienia to byl po prostu koszmar. Oczywiscie nie musze mowic, ze bialych reczy sie nie nosilo w ogole przez 16 lat jej zycia, bo po zalozeniu byly one czarne.
Nigdy bym nie oddala psow, gdybym byla na Twoim miejscu. Chyba by mi serce peklo.

Karoli pewnie ze nie oddam, predzej je na łyso ogole ale będą ze mną na zawsze;-)dla mnie moje psy to najlepsi moji przyjaciele, szczegolnie ten starszy, ktory jest ze mna juz od 12 lat. wie kiedy jestem smutna i jak nikt inny potrafi pocieszyc poprostu sie pzytulajac. druga to suczka, 3 -letnia i troche glupiutka jszcze ale mam nadzieje ze sie dziewzyna wyobi;-)zreszta to ulubienica mojego M wiec moze dlatego taka jest ;-);-)
 
reklama
Witam

Dziewczyny które mają wizyty życzę powodzenia i samych dobrych wiadomości :tak::tak::tak:

Beti a ja mam inny problem pies zrobił sie agresywny i w sumie nie wiem co mam robić bo zdarza mu się że na małą zęby szczerzy :cool:
 
Witam

Dziewczyny które mają wizyty życzę powodzenia i samych dobrych wiadomości :tak::tak::tak:

Beti a ja mam inny problem pies zrobił sie agresywny i w sumie nie wiem co mam robić bo zdarza mu się że na małą zęby szczerzy :cool:

Gosia moze sprobuj psiego psychologa, wiem ze to moze smieszne jest ale dobry psi psycholog naprawde potrafi zdzialac cuda.nie moze byc tak ze pies szczerzy zeby na kogos z rodziny, ja moim moge kosc z pyska wyjac i nic nie powiedzą.
 
Gosia moze sprobuj psiego psychologa, wiem ze to moze smieszne jest ale dobry psi psycholog naprawde potrafi zdzialac cuda.nie moze byc tak ze pies szczerzy zeby na kogos z rodziny, ja moim moge kosc z pyska wyjac i nic nie powiedzą.
ja mojemu też mogłam:sorry: to był wyjątkowo łagodny piesek od jakiegoś czasu coś się z nim dzieje że na małą tak reaguje może mu poprostu za dużo mu dokucza i on na starość tak reaguje bo już nie ma tych lat i nie ma cierpliwości do zabawy :sorry:
 
ja mojemu też mogłam:sorry: to był wyjątkowo łagodny piesek od jakiegoś czasu coś się z nim dzieje że na małą tak reaguje może mu poprostu za dużo mu dokucza i on na starość tak reaguje bo już nie ma tych lat i nie ma cierpliwości do zabawy :sorry:

no moze to byc objaw starosci i zazdrosci tez. ja tez sie wlasnie tego obawiam bo nie jestem w stanie przewidziec jak piesy zareaguja na dzidzie ale mam nadzieje ze nie beda robic problemow.a psycholog psi pomoze i staremu psiakowi takze jak kochasz zwierzaka to mysle ze warto chociaz zadzwonic i zapytac.mozna tez poszperac na forum...moj kiedy jak mieszkalismy w mieszkanku gryzl drzwi jak zostawal sam w domu, na forum wyczytalam zeby posmarowac dzrwi wodą z peiprzem i wiesz ze pomoglo;-) co prawda na jakis czas tylko,potem niestety byla kastracja i po tym juz jest znacznie spokojniej;-)
 
Ja oprócz psiego psychologa polecam książkę Jan Fennel "Zapomniany język psów". Kobieta jest mistrzem i moim wielkima autorytetem jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów psiej psychiki. Sama w domu miałam owczarka francuskiego kilka lat temu z wielkimi zaburzeniami psychiki (fobie) i dzięki jej metodom naprawdę dało się z nim żyć :tak:

A tak po za tym trzymam kciuki za dziewczyny mające dziś wizyty :-).

Ja wczoraj wybrałam się na zakupy dla córy i kupiłam jej śliczną wiosenno-jesienną kurteczkę z myślą, że druga córa będzie w niej za rok chodzić. :-)

Dziewczyny też macie już taką obsesję, że nie możecie się doczekać dzidziusiów? :-D
 
oj tak.. jak pomyśle o takim małym człowieku, którego będę nosić, tulić, karmić, zabawiać.. to tyle ciepłych uczuć jest we mnie...
 
Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...
Gratuluje córci!! Imię wybrane ??
 
reklama
ja tez niemoge sie doczekac ale oprocz tego starszliwie jestem przerazona ze nie bede potrafila nic przy dzidzi zrobic;( urodze, dadzą mi dziecko i co?jak zmienic pieluszke?jak nakarmic;) ehh masakra;-?)dlatego ide do szkoly rodzenia ale stres i tak bedzie;)
Blackwizardzaraz poszukam tej ksiazkina allegro bo ja bede musala opanowac dwa psiaki po przeprowadzce z domu do mieszkanka a to moze nie byc takie proste.
 
Do góry