reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
16 lat temu mama uczyła mnie, że musze maleństwu rzeczy prasować bo zawsze to jeszcze zbije wszystkie zarazy jeszcze .. ;-)
niech mnie ktos oświeci czy to prawda :-D:szok: faktem jest, że prasowalismy mu wszystko :-D
Jeśli tak to Karoli musiałabyś jednak sie wprawiać w to prasowanie ... :-D:-D

Kaja prosze Cie, nie strasz mnie hehe
Poza tym ja nie bede prasowala, nie moge:-( bo ja naprawde tego nie znosze, a co wiecej nie umiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Moj G. bedzie prasowal.
Ja nie nadaje na tej samej fali z zelazkiem i jest to tak samo dla mnie czarna magia jak pralka :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nawet plamy mi sie nie spieraja, a wlewam nawet odplamiacze i wkurza mnie to strasznie. A tydzien temu znowu mi sie pofarbowalo:zawstydzona/y:
Heh, ja nie wiem jak to bedzie. Ale tak sobie mysle, ze ubranka synka beda mialy rozne kolorowe wzorki :cool2:
 
16 lat temu mama uczyła mnie, że musze maleństwu rzeczy prasować bo zawsze to jeszcze zbije wszystkie zarazy jeszcze .. ;-)
niech mnie ktos oświeci czy to prawda :-D:szok: faktem jest, że prasowalismy mu wszystko :-D
Jeśli tak to Karoli musiałabyś jednak sie wprawiać w to prasowanie ... :-D:-D

Prawda to Kaja;-)Wysokie temperatury dobijaja na amen wszelkie paskudztwa a przynajmniej wiekszosc z nich.Dlatego miedzy innymi zaleca sie prasowanie nawet bielizny poscielowej czy recznikow jesli ktos jest np. nosicielem gronkowca,albo ma owsiki itede itepe. Ja przeprasowywuje nawet majtki,stringi to nie ale gacie mezowe owszem...;-)ale u mnie to juz chyba pod zboczenie podchodzi;-):-D
 
Gdybym ja tak miała prasować to bym od sterty ciuchów nieodeszła bo duzo robie prania i potem prasowanie o nie nie:szok: ja prasuje tylko wtedy jak chce coś ubrac a potrzebuje ten ciuszek w tym momencie tego bądz na początku maluszkowi ale tak to ja nie prasuje:no:po wyschnieciu składam ciuchy posciele itp.i gra gitara :tak:no a majtki nie no to odrazu wrzucam do szuflady i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby wyprasowac:-D
 
Gdybym ja tak miała prasować to bym od sterty ciuchów nieodeszła bo duzo robie prania i potem prasowanie o nie nie:szok: ja prasuje tylko wtedy jak chce coś ubrac a potrzebuje ten ciuszek w tym momencie tego bądz na początku maluszkowi ale tak to ja nie prasuje:no:po wyschnieciu składam ciuchy posciele itp.i gra gitara :tak:no a majtki nie no to odrazu wrzucam do szuflady i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby wyprasowac:-D

Dlatego mowie ze u mnie to zboczenie.Ja po prostu uwielbiam zapach prasowania i jak te ubrania tak pieknie poukladane w szafie leza,takie prosciutkie,mieciutkie;-):-DI tak jak pisalam,mnie to relaksuje.Przynosze sobie wieczorkiem deske,zelazko,wode,robie herbatke,maz popija piwko,gadamy,patrzymy na film i nawet nie wiem kiedy mi sie sterta prasowania konczy:-)
Ale zeby nie bylo zem taka gosposia...nienawidze zmywac..bleeee,i jakby mi zmywarka padla to bylaby kleska urodzaju... naprawde...nawet sobie nie wyobrazam:szok:
 
mój synek nie chodzi do przeczkola to do 4 latek na bank nie pójdzie jest ze mną głównie bo tu nikogo nie mam tyle co do niektórych jade lub do mnie a jaki mój synuś jest kochany lubi się bawić ze wszystkimi nie chowa się za spodniami moich i ogólnie jest smiały do ludzi dzieci itp.więc jedno powiem to wynika od samego dziecka ma już to w sobie że jest takie bojaźliwe i ogólnie w genach sioę ma zachowanie nie że matka bawi się z dzieckiem na podwórku i nie posyła do przeczkola:sorry:moje dziecko juz będzie miało czas na przeczkole ale na pewno nie teraz za szybko jestem w domcviu i może być ze mna a na przeczkole przyjdzie czas bo mam swoje zdanie na to co narazie nie bede wrzucać dziecka na szeroką wode bo to nie jest teraz potrzebne :tak:

Moze cos w tym jest ze to zalezy od samego dziecka, ale na pewno brak socjalizacji z innymi dziecmi, raczej mojej chrzesnicy nie pomogl.
Mysle ze duzo zalezy od genow, temperamentu i samego charakteru dziecka, ale to sa raczej ogolne predyspozycje, a to jak sie dalej nimi pokieruje to raczej zalezy od samych rodzicow. Ale moze zmienie zdanie, bo jak na razie nie mam dzieci, to sie nie powinnam wypowiadac w tym temacie. Moja chrzesnica jest dzikuskiem i juz, z reszta nie tylko do ludzie ale tez zwierzat i w ogole wszystkiego sie boi, ma to chyba po tatusiu, ktory jest malo towarzyski, chyba tez ludzi sie boi choc ma po 30stce, to co sie dziwic 3 latce:)
 
Dlatego mowie ze u mnie to zboczenie.Ja po prostu uwielbiam zapach prasowania i jak te ubrania tak pieknie poukladane w szafie leza,takie prosciutkie,mieciutkie;-):-DI tak jak pisalam,mnie to relaksuje.Przynosze sobie wieczorkiem deske,zelazko,wode,robie herbatke,maz popija piwko,gadamy,patrzymy na film i nawet nie wiem kiedy mi sie sterta prasowania konczy:-)
Ale zeby nie bylo zem taka gosposia...nienawidze zmywac..bleeee,i jakby mi zmywarka padla to bylaby kleska urodzaju... naprawde...nawet sobie nie wyobrazam:szok:
Podziwiam Cię ja bym jebca dostała tak stojąc i prasując całą stertę.:szok:
 
Moze cos w tym jest ze to zalezy od samego dziecka, ale na pewno brak socjalizacji z innymi dziecmi, raczej mojej chrzesnicy nie pomogl.
Mysle ze duzo zalezy od genow, temperamentu i samego charakteru dziecka, ale to sa raczej ogolne predyspozycje, a to jak sie dalej nimi pokieruje to raczej zalezy od samych rodzicow. Ale moze zmienie zdanie, bo jak na razie nie mam dzieci, to sie nie powinnam wypowiadac w tym temacie. Moja chrzesnica jest dzikuskiem i juz, z reszta nie tylko do ludzie ale tez zwierzat i w ogole wszystkiego sie boi, ma to chyba po tatusiu, ktory jest malo towarzyski, chyba tez ludzi sie boi choc ma po 30stce, to co sie dziwic 3 latce:)

Dziecko ktore nie zna innych dzieci,ludzi,samochodow,pociagow,glosnych dzwiekow itd.itp. wyrasta czesto na dzikusa.Samo z siebie sie wielu rzeczy nie nauczy,od tego ma rodzicow zeby mu pokazywali swiat....

Podziwiam Cię ja bym jebca dostała tak stojąc i prasując całą stertę.:szok:

eeee;-)uwierz,ze nie..tez tak kiedys myslalam jak patrzalam na moja mame:-)
 
Mniej więcej o taką osobę mi chodzi.. Form terapii manulanych jest wiele i o ile u mężczyzny czy kobiety nie w ciązy nie bałabym się uzyc meotdy lekko siłowej to u kobiety w ciązy tylko delikatny dotyk. Właśnie taka jest terapia czaszkowo -krzyzowa; może własnie taką miał twoj mąż. To terapia lekka, przyjemna nic nie boli, polecana tez dzieciom.
Potrzebny jest dobry fachowie ale w sumie dobry tez bedzie wiedzial co może u kobiety w ciąży a co nie.
Tak to chyba o to chodzi, bo naprawę nic a nic go nie bolało przy tym - bardzo delikatny dotyk i parę razy musiał sie przekręcac z jednej strony na drugą i dotykał go przy kręgach szyjnych i tych lędźwiowych - myślę, ze taki fachowiec wie co można, a czego nie nawet w ciąży, ale to trzebaby sie do takiego zgłosić! Ta terapia jest super - my się męczyliśmy rok zanim się o takiej terapi dowiedzieliśmy..
 
reklama
Witam brzuchatki:-)
My juz po usg no i nie ukrywam ze jestem zszokowana!!! Byłam psychicznie nastawiona, że chłopcy będą a tu 2 cipeczki!!!!!!!!!!!:-Dwyrazne dosyc ale i tak z M nie mozemy uwierzyc i myslimy ze moze jeszcze cos sie zmienic..bo pomylki czesto sie zdarzaja.. Ale najwazniejsze, że malutkie zdrowiutkie i rozwijaja sie łeb w łeb. Jedna 320g druga 310g..maja ok 16cm dlugosci od czubka glowki do pupki, rozmiar buta 2cm:-D:tak: tetno ok. 140 obie.Prawie zadnych roznic:-) Jestesmy w szoku ale szczesliwi. No i jak na dziewczynki to rozrabiaja strasznie, nie chcialy dac pani dr sie poogladac dokladnie jedna drugiej na glowke wchodzila i sie popychaja, kopia:tak::-D Mam filmik na dvd, jak znajde chwile to wrzuce jutro moze bo dzisiaj musze uciekac jedziemy do tesciowej z nowymi wiesciami:-)
 
Do góry