reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Dzięki. Dziewczyny czy którąś z Was ciąża zaskoczyła tak bardzo jak mnie ? Czy wszystkie tu są ze starających się? Co prawda o mojej ciąży wiem już ponad miesiąc a dalej miotam się w myślach i czuję się przerażona. Cieszę się na swój sposób z dzieciątka ale jakoś do końca nie czuje się z tym pogodzona.
Ja też miałam niespodziankę 🙂 mam córcie 14 miesięcy, złożyłam wypowiedzenie w pracy bo chciałam zmienić, bo stwierdziłam że teraz dobry czas a tu ciąża. Nie planowana 🙂 też na początku miałam takie zmieszanie, wiadomo cieszyłam się, ale tak jakby nie mogłam sobie poukładać tego w głowie, że akurat teraz
 
Mnie zaskoczyły dwie ciążę. Pierwszą psychicznie dużo gorzej przyjęłam myślałam że to koniec świata itp. Zaczynaliśmy budowę domu potrzebne były pieniądze czas mało odpowiedni. Teraz druga ciąża znowu z zaskoczenia na zakończenie budowy ale już wiem co i jak że czas szybko leci i lada moment drugie będzie pyskować jak pierwsze :D
Ja mam teraz takie myśli, że to koniec świata. Ja się cieszę, że to dziecko będzie ale chciałabym je tak przenieść w czasie na potem 🙈 Ja mam już 2 dzieci i o kolejnym myśleliśmy, że może za parę lat jak te się "usamodzielnią". Rok temu wróciłam do pracy a tu już kolejny macierzyński się szykuje. Dodatkowo tak samo czeka nas przeprowadzka na koniec roku do innego miasta. A też początkowo miałaś do siebie jakby żal, że nie uniknęłaś tej ciąży? Ja sobie ciągle wyrzucam, że mogłam lepiej stosować antykoncepcję itp.
 
Ja też miałam niespodziankę 🙂 mam córcie 14 miesięcy, złożyłam wypowiedzenie w pracy bo chciałam zmienić, bo stwierdziłam że teraz dobry czas a tu ciąża. Nie planowana 🙂 też na początku miałam takie zmieszanie, wiadomo cieszyłam się, ale tak jakby nie mogłam sobie poukładać tego w głowie, że akurat teraz
Nawet nie wiecie ile mi to przynosi otuchy, że ktoś jeszcze przeżywa takie emocje jak ja ! Dziękuję, że piszecie o swoich sytuacjach ♥️ Ciągle mi się wydawało, że kazda jest przeszczęśliwa gdy widzi dwie kreski a, że tylko ja miałam odwrotnie. No właśnie u mnie jest ten problem, że akurat TERAZ, ciągle mam myśli, że każdy inny czas w przyszłości byłby lepszy
 
Nawet nie wiecie ile mi to przynosi otuchy, że ktoś jeszcze przeżywa takie emocje jak ja ! Dziękuję, że piszecie o swoich sytuacjach ♥️ Ciągle mi się wydawało, że kazda jest przeszczęśliwa gdy widzi dwie kreski a, że tylko ja miałam odwrotnie. No właśnie u mnie jest ten problem, że akurat TERAZ, ciągle mam myśli, że każdy inny czas w przyszłości byłby lepszy
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Zrobiłam test i byłam przerażona. Kilka pierwszy dni to był dosłownie szok. Tak nie mogłam tego poukładać w głowie. Głównie ze względu na pracę, że teraz nie mam, że zaczęłam kursy chciałam zmienić zawód. Córcia jeszcze mała, że jak dam radę z dwójką małych dzieci. Mnóstwo wątpliwości i lęku. Teraz już inaczej na to patrze od czasu kiedy zobaczyłam to małe kochane serduszko ❤️
 
reklama
Do góry