reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
To faktycznie, u Was też jak wygrana na loterii A planowaliście 3 dziecko jeszcze ? My jeszcze myśleliśmy o kolejnym ale dopiero za parę lat. Zanim urodziłam pierwsze dziecko to poroniłam 2 razy, potem 2 zdrowe ciąże 🙂 a teraz życie mnie zaskoczyło ogromnie 🙈
Nie planowaliśmy 🙈 Cieszę się, że nie jestem sama z niespodzinką :)
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie 😊
Widzicie ten maleńki kropek? 🥲
Pęcherzyk umiejscowiony bardzo ładnie po środku, piękne endometrium.
Wszystko jak powinno być 🥰
Niepotrzebnie spanikowałam z tsh, podobno nie jest najgorsze, dawka leku pozostaje bez zmian na chwilę obecną 🙂
Następna wizyta z początkiem lipca 🥰
 

Załączniki

  • IMG_1725.jpeg
    IMG_1725.jpeg
    159,4 KB · Wyświetleń: 93
Hej dziewczyny, ja już po wizycie 😊
Widzicie ten maleńki kropek? 🥲
Pęcherzyk umiejscowiony bardzo ładnie po środku, piękne endometrium.
Wszystko jak powinno być 🥰
Niepotrzebnie spanikowałam z tsh, podobno nie jest najgorsze, dawka leku pozostaje bez zmian na chwilę obecną 🙂
Następna wizyta z początkiem lipca 🥰

Super!
 
Hejka, ja po wizycie, nie zrobiliśmy dalej USG, palpacyjnie wszystko rośnie.
Kolejna wizyta 03.07 i nasze pierwsze USG na 12 tydzień wypada 29.06, nie mogę się doczekać 😁
Poza tym zlecony szereg badań do zrobienia, karta założona, tylko położną zmienić 😅
Hormony szaleją, bo w sklepie się rozpłakałam nad serami 🤣🤪
Mały edit: zapomniałam dodać, że zbadaliśmy cieśninie i wyszło zawrotne 130/70, więc muszę zacząć codziennie kontrolować.
Podoba mi się, że babeczka jest zachowawcza, bo mój poprzedni lekarz raczej mało zwracał uwagę na takie rzeczy 😉
 
Hejka, ja po wizycie, nie zrobiliśmy dalej USG, palpacyjnie wszystko rośnie.
Kolejna wizyta 03.07 i nasze pierwsze USG na 12 tydzień wypada 29.06, nie mogę się doczekać 😁
Poza tym zlecony szereg badań do zrobienia, karta założona, tylko położną zmienić 😅
Hormony szaleją, bo w sklepie się rozpłakałam nad serami 🤣🤪

Super ❤️

A co Ci sery zrobiły? 🤣
 
Hejka, ja po wizycie, nie zrobiliśmy dalej USG, palpacyjnie wszystko rośnie.
Kolejna wizyta 03.07 i nasze pierwsze USG na 12 tydzień wypada 29.06, nie mogę się doczekać 😁
Poza tym zlecony szereg badań do zrobienia, karta założona, tylko położną zmienić 😅
Hormony szaleją, bo w sklepie się rozpłakałam nad serami 🤣🤪
Mały edit: zapomniałam dodać, że zbadaliśmy cieśninie i wyszło zawrotne 130/70, więc muszę zacząć codziennie kontrolować.
Podoba mi się, że babeczka jest zachowawcza, bo mój poprzedni lekarz raczej mało zwracał uwagę na takie rzeczy 😉
Tak z ciekawości czemu pierwsze USG masz dopiero w 12tyg? Do tego czasu tylko badanie palpacyjne? Jak się wtedy ocenia czy ciąża się dobrze rozwija?
A jeśli chodzi o cisnienie to 130/70 to już jest wysokie? W ciąży są inne normy? (Ja nie mam pojęcia ale zawsze mi się wydawało ze to normalne cisnienie:))
 
reklama
Dzięki. Dziewczyny czy którąś z Was ciąża zaskoczyła tak bardzo jak mnie ? Czy wszystkie tu są ze starających się? Co prawda o mojej ciąży wiem już ponad miesiąc a dalej miotam się w myślach i czuję się przerażona. Cieszę się na swój sposób z dzieciątka ale jakoś do końca nie czuje się z tym pogodzona.
Mnie zaskoczyły dwie ciążę. Pierwszą psychicznie dużo gorzej przyjęłam myślałam że to koniec świata itp. Zaczynaliśmy budowę domu potrzebne były pieniądze czas mało odpowiedni. Teraz druga ciąża znowu z zaskoczenia na zakończenie budowy ale już wiem co i jak że czas szybko leci i lada moment drugie będzie pyskować jak pierwsze :D
 
Do góry