reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

A oto zdjecie
 

Załączniki

  • image-3161518917447890817.jpg
    image-3161518917447890817.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 151
reklama
Ja już mam wyniki badań, wszystko w normie, niekiedy lekkie odchyly ale raczej mało istotne i np. delikatnie zawyzone pH moczu, to się raczej nie martwię:D resztę zostawię dla lekarza do interpretacji.. A mam pytanie czy bylyscie/miałyście zalecenie aby umówić się do stomatologa?
 
Ja już mam wyniki badań, wszystko w normie, niekiedy lekkie odchyly ale raczej mało istotne i np. delikatnie zawyzone pH moczu, to się raczej nie martwię:D resztę zostawię dla lekarza do interpretacji.. A mam pytanie czy bylyscie/miałyście zalecenie aby umówić się do stomatologa?
Ja nie miałam ale polecam 😀 warto też pójść w ramach NFZ bo kobietom w ciąży przysługuje np wypełnienie światłoutwardzalne
 
Ja nie miałam ale polecam 😀 warto też pójść w ramach NFZ bo kobietom w ciąży przysługuje np wypełnienie światłoutwardzalne
No ja chyba musze się wybrać, bo coś mnie pobolewa czasem jeden ząb, ale to tylko jak coś niefortunnie ugryzę, ale mimo wszystko lepiej sprawdzić teraz 🙈 Jezu.. ja to na NFZ nie pamiętam kiedy u dentysty byłam 🤯
 
reklama
Ja już mam wyniki badań, wszystko w normie, niekiedy lekkie odchyly ale raczej mało istotne i np. delikatnie zawyzone pH moczu, to się raczej nie martwię:D resztę zostawię dla lekarza do interpretacji.. A mam pytanie czy bylyscie/miałyście zalecenie aby umówić się do stomatologa?
Ogólnie mówi się, że trzeba przed ciążą naprawić zęby, bo chore zęby mogą źle wpłynąć na rozwój płodu.
Ja nie miałam ale polecam 😀 warto też pójść w ramach NFZ bo kobietom w ciąży przysługuje np wypełnienie światłoutwardzalne
What? Ale super, nie wiedziałam 😯 tylko ja się boję tych terminów...
No ja chyba musze się wybrać, bo coś mnie pobolewa czasem jeden ząb, ale to tylko jak coś niefortunnie ugryzę, ale mimo wszystko lepiej sprawdzić teraz 🙈 Jezu.. ja to na NFZ nie pamiętam kiedy u dentysty byłam 🤯
Ja na nfz też nie pamiętam kiedy byłam ostatnio u stomatologa... Ale musze poszukać jakiegoś dobrego na nfz i się umówić, podkreślę, że jestem w ciąży i może termin będzie szybciej 😜
To lepiej idź żeby się kanałowym nie skończyło 😂
No ja niestety sobie zaniedbałam tak dwa zęby. W poprzedniej ciąży dwa zęby mi się popsuły i ja do dzisiaj nic z nimi nie zrobiłam, to są zęby górne, siódemka i ósemka i mam w nich duże dziury i po jednej ściance nie mam bo się ukruszyły... Nie jem wgl na tamtej stronie, bo jak coś tam wejdzie to boli, ale same od siebie nie bolą, dlatego zwlekałam. A teraz jak zaszłam w ciążę to muszę je koniecznie naprawić...
 
Do góry