reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja mam dzisiaj 6+1 😄 ale to z oblicze z miesiączki, bo pierwsza wizytę mam dopiero 19.06 i mam nadzieję, że zobaczę tam fasolkę 🤩
Ja powiem Ci, że jeszcze karmie moja 2 latke piersią do drzemki i na noc ( tylko jedna piersią odkąd skończyła 6msc) więc może temu na razie nic nie czuje z piersiami. Generalnie czuje się dobrze. Momentami jest mi niedobrze ale tak to nie czuje się w ciąży za bardzo.

Też karmię na noc i ból jest od kilku dni, wiadomo, że każda ciąża inna, ale trzymajmy kciuki za to, aby u ciebie tak nie było 🤣
Mówię córce, że didi ała, głaszcze go, ale mały uparciuch ciągnie dalej 🤪
 
reklama
Witam to i ja się nieśmiało przywitam :) Roksana, lat 28, Irlandia, w stałym związku od lat 10. 20 maja zrobiony test, 2 grube krechy :) szok i niedowierzanie, drugi test clearblue z wykazaniem tygodnia (przez chwile myślałam, ze zle widzę :D) i pokazał 2-3 tydzień. Z racji, ze tu w Irlandii nic się nie zrobi do 12 tygodnia ciąży umówiłam się do polskiego lekarza na 23.06 :)

Pozdrawiam i zdrówka moje panie :*
 
Witam to i ja się nieśmiało przywitam :) Roksana, lat 28, Irlandia, w stałym związku od lat 10. 20 maja zrobiony test, 2 grube krechy :) szok i niedowierzanie, drugi test clearblue z wykazaniem tygodnia (przez chwile myślałam, ze zle widzę :D) i pokazał 2-3 tydzień. Z racji, ze tu w Irlandii nic się nie zrobi do 12 tygodnia ciąży umówiłam się do polskiego lekarza na 23.06 :)

Pozdrawiam i zdrówka moje panie :*

Super :) Witaj!
 
Witam się, jestem Ola, lat 27.
Pierwsze pozytywne testy 29 maja.
30 maja beta 88,20 mlU/ml, beta z dzisiaj 221 mlU/ml, przyrost w normie.
Wg aplikacji termin to 9 luty.
Będę was podczytywać, nasz lutowy wątek jeszcze się dobrze nie rozkręcił :)

Pozdrawiam i nudnych ciąż życzę 🍀😘
 
Witam się, jestem Ola, lat 27.
Pierwsze pozytywne testy 29 maja.
30 maja beta 88,20 mlU/ml, beta z dzisiaj 221 mlU/ml, przyrost w normie.
Wg aplikacji termin to 9 luty.
Będę was podczytywać, nasz lutowy wątek jeszcze się dobrze nie rozkręcił :)

Pozdrawiam i nudnych ciąż życzę 🍀😘
Hej, hej :) wiedziałam że Ci się uda w tym cyklu, jakoś to czułam 😅 gratulacje! 🥰 ja też mam 27 lat, w tym roku 28 właściwie :) kiedy wizyta?
 
Hej, hej :) wiedziałam że Ci się uda w tym cyklu, jakoś to czułam 😅 gratulacje! 🥰 ja też mam 27 lat, w tym roku 28 właściwie :) kiedy wizyta?
Ja też 28 skończę pod koniec roku :)
Dziękuję 🥹🫶🏻
Wiesz co idę już w poniedziałek, nic pewnie nie zobaczę ale tsh lekko mi podskoczyło i muszę koniecznie zmienić dawkę Tirosintu.
 
Ja też 28 skończę pod koniec roku :)
Dziękuję 🥹🫶🏻
Wiesz co idę już w poniedziałek, nic pewnie nie zobaczę ale tsh lekko mi podskoczyło i muszę koniecznie zmienić dawkę Tirosintu.
O no to szybciutko, jasne jeśli tak to trzeba kontrolować. Ja dziś po badaniach krwi, potem poszłam na zakupy, jak się w końcu wyrwałam z domu to zaszalałam strasznie, ale zadowolona jestem kupiłam kilka kiecek na lato i innych ciuchów, trochę nowych, trochę w uzywaku bo zaraz pewnie "wyrosne" 🤣🤣
 
reklama
O no to szybciutko, jasne jeśli tak to trzeba kontrolować. Ja dziś po badaniach krwi, potem poszłam na zakupy, jak się w końcu wyrwałam z domu to zaszalałam strasznie, ale zadowolona jestem kupiłam kilka kiecek na lato i innych ciuchów, trochę nowych, trochę w uzywaku bo zaraz pewnie "wyrosne" 🤣🤣
No wiadomo, nowy ciuch to zawsze humor poprawi 😁
Chociaż ja nie przepadam za chodzeniem po sklepach, wolę zamówić a jak nie pasuje to odesłać 🤣
 
Do góry