reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja dostałam dzisiaj wynik progesteronu i nie jest ciekawie bo, 11,8. Dzwoniłam dzisiaj do gina czy uda się przyspieszyć wizytę, żeby mi jakiś duphaston przepisał i ma czas tylko na teleporade ok 15.
Obawiam się, że może być to co poprzednio 😞
Ja miałam 11.2 jak dowiedziałam się o ciąży, jestem na luteinie :) ale moja doktor powiedziała że on rośnie skokowo i moze zbadałam w „złym” momencie 😉 aktualnie jestem 8+2
 
reklama
Ja miałam 11.2 jak dowiedziałam się o ciąży, jestem na luteinie :) ale moja doktor powiedziała że on rośnie skokowo i moze zbadałam w „złym” momencie 😉 aktualnie jestem 8+2
dziękuję, zawsze to jakieś pocieszenie, że może jednak się uda. Właśnie czytałam, że najlepiej byłoby zrobić 3 pomiary w ciągu dnia, żeby wynik był wiadygodny. Gin przepisał mi na teleporadzie duphaston i udało się przesunąć wizytę na jutro na 14. Raczej niczego więcej oprócz pęcherzyka się nie spodziewam...
 
Witam wszystkie mamy. Szczerze nie myślałam, że kiedykolwiek jeszcze tu wrócę 🙈 Po jednym dniu spóźnienia coś mnie pykło "aa zrobie test żeby się przekonać że jednak nie jestem w ciąży" i spokojnie poczekać jeszcze dzień czy dwa na @ a Tu dwie tłuste krechy 😳 Przyznam że byłam w szoku bo się nie spodziewałam totalnie. Ostatnie przytulanie 6 dni przed owulką, którą kontroluje testami 🤭 tak wiem było ryzykownie ale jak zwykle mąż mnie zbałamucił (jemu nie da się czasami oprzeć)
 
Dla niewtajemniczonych wyjaśnię dlaczego byłam w szoku i się nie spodziewałam otóż to moje dzieciaczki:
Kuba 2013
Bartek 2015
Maciek 2017
Antek 2021
Trochę się boje ale z drugiej strony mega się cieszę bo ja noooo Kocham Dzieci❤️ karmić, przewijać to moje powołanie. Ale proszę mamusie trzymać kciuki żeby tym razem to była ta moja wymarzona córa 😍
 
Dla niewtajemniczonych wyjaśnię dlaczego byłam w szoku i się nie spodziewałam otóż to moje dzieciaczki:
Kuba 2013
Bartek 2015
Maciek 2017
Antek 2021
Trochę się boje ale z drugiej strony mega się cieszę bo ja noooo Kocham Dzieci❤️ karmić, przewijać to moje powołanie. Ale proszę mamusie trzymać kciuki żeby tym razem to była ta moja wymarzona córa 😍

Witaj! Trzymam mocno kciuk za córę! :)
 
reklama
Do góry