reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Hej hej! Melduje się po wizycie! Człowieczek wygląda idealnie wg OM rozmiarowo i bije serduszko! 😍😭 6,7 mm mojego czystego szczęścia ❤️
@olka11135 Olu zapisz mi proszę kolejną wizytę na 20.06 🥰
I niestety wyszła mi cukrzyca ciążowa więc lecimy z dietką 😅
gratuluję udanej wizyty ❤️❤️ współczuję cukrzycy😔 ja jeszcze badań nie zrobiłam mam nadzieję że zdążę przed wizytą się wyrobić.
 
Hej hej! Melduje się po wizycie! Człowieczek wygląda idealnie wg OM rozmiarowo i bije serduszko! 😍😭 6,7 mm mojego czystego szczęścia ❤️
@olka11135 Olu zapisz mi proszę kolejną wizytę na 20.06 🥰
I niestety wyszła mi cukrzyca ciążowa więc lecimy z dietką 😅

Super, gratulacje ;)
A możesz mi napisać czy są jakieś nowe "zalecenia" badań odnośnie cukrzycy ciążowej? Czy to wychodzi ewentualnie z pierwszych badań krwi zleconych przez ginekologa? Z tego co pamiętam krzywą cukrową miałam robioną jakoś po 20 tygodniu ciąży i pamiętam, że dopiero wtedy się stresowałam czy coś wyjdzie, a tak to tylko morfologia i mocz co miesiąc.
 
Super, gratulacje ;)
A możesz mi napisać czy są jakieś nowe "zalecenia" badań odnośnie cukrzycy ciążowej? Czy to wychodzi ewentualnie z pierwszych badań krwi zleconych przez ginekologa? Z tego co pamiętam krzywą cukrową miałam robioną jakoś po 20 tygodniu ciąży i pamiętam, że dopiero wtedy się stresowałam czy coś wyjdzie, a tak to tylko morfologia i mocz co miesiąc.

Jeżeli na czczo cukier wyjdzie 92 lub więcej to przyjmuje się już że to cukrzyca. A już w pierwszym trymestrze musisz go zrobić
 
reklama
Hej kochane 😍 u mnie dzisiaj odlot totalny ból głowy od wczoraj brak siły na cokolwiek ledwo dałam radę w pracy myślałam, że zejde. Zrobiłam pierwsze badania wyszły chyba ok glukoza 90 i niska hemoglobina, ale ja to w ogóle mam ciągle problem ze spadkami żelaza w grudniu moje żelazo to 4 .
Wizytę mam na 1. 06 a mój człowieczek z poprzedniej wizyty miał 3 mm 😀. Początki są z jednej strony ekscytujące, a z drugiej ciągle zmartwienie czy będzie ok czekanie do " Bezpiecznego tygodnia " . U mnie cud po takim krawaiebiu co miałam lekarz mówi , że cud i że jak dziecko to wytrzymało to już powinno być dobrze. Trzymam za nas wszytskie mocno kciuki 🥰🥰🥰 dawajcie znać do u was. Dobrze, że jest taka grupa 😍😍😍
 
Do góry