reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Cześć wszystkim czy mogę do was dołączyć?
Jestem w 5tyg ciąży, pierszą wizytę miałam w poniedziałek i już było bijące serduszko😍 ze wzgledu na moje bardzo nieregularne cykle termin porodu z USG wychodzi 24.01 lecz dokładniejszą datę poznam za 3 tyg na kolejnej wizycie
Kurczę 5 tc i serduszko szybciutko! Ja na usg 5+0 miałam sam pęcherzyk ciążowy 😂
 
reklama
Wy też macie w ciąży takie totalne odmóżdżenie czy tylko ja tak mam 🤣 normalnie jestem tak cholernie rozkojarzona że masakra a pamięć to mam tragiczną 😭 może to przez to że cały czas chce mi się spać
 
Wy też macie w ciąży takie totalne odmóżdżenie czy tylko ja tak mam 🤣 normalnie jestem tak cholernie rozkojarzona że masakra a pamięć to mam tragiczną 😭 może to przez to że cały czas chce mi się spać

Ja tak miałam na początku 3-4 tydzień. Potem przysłoniły mi to wymioty :D
 
Ja tak miałam na początku 3-4 tydzień. Potem przysłoniły mi to wymioty :D
mnie pewnie też niedługo dopadną mdłości jak narazie zgaga mnie pali jest mi troszkę niedoborze ale nie tak żeby mi to aż tak bardzo przeszkadzało. W pierwszej ciąży przez cały 1trymestr leżałam w łóżku z miską. Mam nadzieję że teraz będzie choć troszkę lepiej 😂
 
mnie pewnie też niedługo dopadną mdłości jak narazie zgaga mnie pali jest mi troszkę niedoborze ale nie tak żeby mi to aż tak bardzo przeszkadzało. W pierwszej ciąży przez cały 1trymestr leżałam w łóżku z miską. Mam nadzieję że teraz będzie choć troszkę lepiej 😂

U mnie w poprzednich 3 ciążach zero mdłości - w 4 postanowiłam nadrobić za wszystkie :D
 
Wy też macie w ciąży takie totalne odmóżdżenie czy tylko ja tak mam 🤣 normalnie jestem tak cholernie rozkojarzona że masakra a pamięć to mam tragiczną 😭 może to przez to że cały czas chce mi się spać
O tak. W pierwszej ciąży straciłam mózg dużo później z teraz od początku mam straszne zaćmienia umysłu. Obawiam się że na koniec ciąży nie będę wiedziała jak sie nazywam. No i strasznie zmęczona jestem ale to przez to nie ciągle jestem na pełnych obrotach a dodatkowo mam problemy ze snem.
 
reklama
O tak. W pierwszej ciąży straciłam mózg dużo później z teraz od początku mam straszne zaćmienia umysłu. Obawiam się że na koniec ciąży nie będę wiedziała jak sie nazywam. No i strasznie zmęczona jestem ale to przez to nie ciągle jestem na pełnych obrotach a dodatkowo mam problemy ze snem.
no z tym snem też u mnie tragedia co chwilę się budzę bo jest mi za gorąco i co chwilę muszę latać do toalety bo tak mi na pęcherz ciśnie jakbym była już w zaawansowanej ciąży 😂 jak już się przebudzę to znowu zasnąć nie mogę a w dzień się nie wyśpię bo do pracy muszę chodzić a później z córką czas spędzam więc chodzę jak zoombie 😅
 
Do góry