reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

Kurcze a ja po naturalnym teraz bardzo się zastanawiam nad CC. Pomijam aspekty takie jak brak sali porodowej bo wszystkie były zajęte i praktycznie na pełnym rozwarciu dopiero trafiłam na salę. W moim powiatowym szpitalu znieczulenie to luksus. Straciłam bardzo dużo krwi na poporodowej sali mdlałam z braku sił po jakimś czasie zlecono mi badania krwi zaczęli podawać kroplówki. Ranę po cięciu musiałam mieć źle zszytą bo ból był okropny ciągnęło wszystko przez 3 miesiące. Byłam do tego stopnia wycieńczona że nie byłam w stanie przebrać syna. Teraz wiem żeby nie powtarzać tego błędu i rodzić w szpitalu do którego mam blisko tylko będę chciała rodzić w Warszawie z opcją wynajęcia położnej i nikt mi nie powie że poród ze znieczuleniem to nie poród.

Ja rodziłam naturalnie akurat w Orłowskim ale zamknieli tam oddział porodowy. Także najprawdopodobniej jak wszystko obędzie bezproblemowe to zdecyduje się prywatnie na Medicover
 
reklama
Cześć, dziewczyny wszystko super serduszko już bije ❤️ moja Ciąża jest późniejsza niż z okresu i mam dwa terminy na 29 grudnia, albo na 5 stycznia. Haha obym nie spędziła sylwestra na porodówce.

🤰🏼A jak wielkie już są wasze człowieczki?
Mój już mierzy 1,25cm

Ostatnio krewetka miała 1.76cm 😊
Termin wyliczono na 31.12 ale ja nie wierzę że urodzę przed lub w terminie. Liczę i afirmuje 3 stycznia ❤️
 
U mnie 6tyg 1 dzień. Wczoraj o 22 jechalam do mojego lekarza z krwawieniami. 4 dni temu nie bylo jeszcze zarodka. Wczoraj pojawił się oraz bijace serduszko. Niestety odklaja mi sie kosmowka. Mam nakaz lezenia. Czy ktoś mial podobnie?
 
U mnie 6tyg 1 dzień. Wczoraj o 22 jechalam do mojego lekarza z krwawieniami. 4 dni temu nie bylo jeszcze zarodka. Wczoraj pojawił się oraz bijace serduszko. Niestety odklaja mi sie kosmowka. Mam nakaz lezenia. Czy ktoś mial podobnie?
Ja - dwa razy i dzieci przyszły na świat całe i zdrowe. Ale raz ciąża była koszmarem (cała leżąca), a drugi raz tylko 2 tyg leżałam i potem już był spokój. Także różnie może być, ale trzeba być dobrej myśli. Dostałaś progesteron? Nospe?
 
U mnie 6tyg 1 dzień. Wczoraj o 22 jechalam do mojego lekarza z krwawieniami. 4 dni temu nie bylo jeszcze zarodka. Wczoraj pojawił się oraz bijace serduszko. Niestety odklaja mi sie kosmowka. Mam nakaz lezenia. Czy ktoś mial podobnie?
Oszczędzaj się, dużo wytrwałości i zdrówka Wam życzę,musi być dobrze ❤️ ja miałam krwawienie na innym etapie ciąży, był to 14tc. Stwierdzili ze to przez rozrastające się łożysko, pękło jakieś naczynko. Krwawienie było duże, bezbolesne. Myślałam że już wszystko stracone ale z dzieckiem było wszystko dobrze. Kilka dni poleżałam w szpitalu, później kilka tyg dostawałam luteinę,magnez i musiałam się trochę oszczędzać, było już wszystko dobrze.
 
Cześć wszystkim czy mogę do was dołączyć?
Jestem w 5tyg ciąży, pierszą wizytę miałam w poniedziałek i już było bijące serduszko😍 ze wzgledu na moje bardzo nieregularne cykle termin porodu z USG wychodzi 24.01 lecz dokładniejszą datę poznam za 3 tyg na kolejnej wizycie
 
reklama
Cześć wszystkim czy mogę do was dołączyć?
Jestem w 5tyg ciąży, pierszą wizytę miałam w poniedziałek i już było bijące serduszko😍 ze wzgledu na moje bardzo nieregularne cykle termin porodu z USG wychodzi 24.01 lecz dokładniejszą datę poznam za 3 tyg na kolejnej wizycie

Oczywiście! Witamy :)
 
Do góry