reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ciekawe też jestem,chyba zależy od lekarza.
Czy robisz samo tsh czy ft3 i ft4 też? Bo mi też wypisała tsh
Chyba samo, nie znam się za bardzo ale skoro nie jest wyszczególnione..🤔

Dziewczyny wszystko jest w rozporządzeniu ministra zdrowia co powinno być w jakim trymestrze "za darmo" tj. na NFZ

1.JPG


Z tego wynika, że podstawą jest tylko TSH - czym się pewnie sugeruje też część lekarzy prywatnie. Ja mam pakiet prywatnie i mam tak śmiesznie bo mam też TSH i FT4 bez 3 :D więc jakoś zupełnie bez sensu
 
reklama
Dziewczyny wszystko jest w rozporządzeniu ministra zdrowia co powinno być w jakim trymestrze "za darmo" tj. na NFZ

Zobacz załącznik 1527904

Z tego wynika, że podstawą jest tylko TSH - czym się pewnie sugeruje też część lekarzy prywatnie. Ja mam pakiet prywatnie i mam tak śmiesznie bo mam też TSH i FT4 bez 3 :D więc jakoś zupełnie bez sensu
O dzięki. Ja właśnie myślę czy na nfz się nie umówić do gin w naszej przychodni, która swoja droga ma opinie niestety średnie. Ale chociaż jakieś badania bym miała. Bo poszłam prywatnie teraz i pierwsza ciążę prowadziłam,prywatnie u innego gin. Ta co chodze teraz wysyła na darmowe prenatalne każda swoja pacjentkę, więc dobre i to.
Z ciekawości, jeśli chodzi o wizyty prywatne, ile płacicie? Ja ostatnio z cytologia 200zl, normalnie bierze 180.
 
O dzięki. Ja właśnie myślę czy na nfz się nie umówić do gin w naszej przychodni, która swoja droga ma opinie niestety średnie. Ale chociaż jakieś badania bym miała. Bo poszłam prywatnie teraz i pierwsza ciążę prowadziłam,prywatnie u innego gin. Ta co chodze teraz wysyła na darmowe prenatalne każda swoja pacjentkę, więc dobre i to.
Z ciekawości, jeśli chodzi o wizyty prywatne, ile płacicie? Ja ostatnio z cytologia 200zl, normalnie bierze 180.
To nie jest dużo.. ja płacę 300 za normalna wizytę z usg
 
O dzięki. Ja właśnie myślę czy na nfz się nie umówić do gin w naszej przychodni, która swoja droga ma opinie niestety średnie. Ale chociaż jakieś badania bym miała. Bo poszłam prywatnie teraz i pierwsza ciążę prowadziłam,prywatnie u innego gin. Ta co chodze teraz wysyła na darmowe prenatalne każda swoja pacjentkę, więc dobre i to.
Z ciekawości, jeśli chodzi o wizyty prywatne, ile płacicie? Ja ostatnio z cytologia 200zl, normalnie bierze 180.
250 wizyta plus 200 usg 🙈
 
O dzięki. Ja właśnie myślę czy na nfz się nie umówić do gin w naszej przychodni, która swoja droga ma opinie niestety średnie. Ale chociaż jakieś badania bym miała. Bo poszłam prywatnie teraz i pierwsza ciążę prowadziłam,prywatnie u innego gin. Ta co chodze teraz wysyła na darmowe prenatalne każda swoja pacjentkę, więc dobre i to.
Z ciekawości, jeśli chodzi o wizyty prywatne, ile płacicie? Ja ostatnio z cytologia 200zl, normalnie bierze 180.

Ja będę brała pakiet "prowadzenie ciąży" więc mam kwotę z góry za całość 5500zl (potem napisze co w nim jest)

Jak chodzę teraz randomowo na USG to 200 zł albo nic bo mam pakiet z pracy w lux medzie. Tak jak patrzyłam miejsca interesujące to okm 450 zł wizyta plus USG koszt badań pewnie spory. Ale ja mogę sobie je przepisać w lux med więc w takim przypadku też bym mogła coś oszczędzić
 
OMG.. no to nie mało, ale jednak ten komfort prywatnych wizyt się ceni. Ja czuję się wysłuchana i ogólnie no nie ma porównania do wizyt na NFZ, ale nie twierdzę że nie da się trafić na fajnego lekarza na nfz.

Ja prowadziłam dodatkowo dwie ciążę w przychodniach przyszpitalnych. I teraz też tak będę robić. Byłam ogólnie zadowolona. Mimo prowadzenia ciąży też prywatnie. Teraz dopiero mam wizytę i zobaczymy ale opinie na forach bardzo dobre
 
No to sporo płacicie, pewnie jest to zależne od miejsca, większe miasta to myślę że drożej. Ja do małego miasteczka jeżdżę,ale z tego co wiem to ta moja gin jest jedną z "tańszych"
 
No to sporo płacicie, pewnie jest to zależne od miejsca, większe miasta to myślę że drożej. Ja do małego miasteczka jeżdżę,ale z tego co wiem to ta moja gin jest jedną z "tańszych"

U mnie Warszawa wiec pewnie najdrożej. Ale z drugiej strony jest tyle szpitali porodowych i w wielu naprawdę są dobre opinie na NFZ więc pewnie da się spokojnie ogarnąć mniejszym kosztem
 
reklama
Do góry