reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Pomyliłam wątki 😅
mnie tu też nie powinno być - przepraszam dziewczyny, że Wam się wcisnęłam, ale sprawdzam co tu u znajomych juz-nie-staraczek i odświeżam, bo @olka11135 coś pisała, że ma być na usg i sprawdzam 😅
Widzę, że edytowałaś swój post, to ja edytowałam swój z cytatem, bo może pomyliłaś z prywatnym wątkiem i nie chcesz czegoś ujawniać, ale nazwisko serio by mi się przydało 😂 może być na priv 😁
 
❤️ przyrost prawidłowy ❤️
 

Załączniki

  • e86a9354-642a-469d-aa50-2aa72159eabd.jpeg
    e86a9354-642a-469d-aa50-2aa72159eabd.jpeg
    40,1 KB · Wyświetleń: 49
Ja melduje się po wizycie 🙋🏻‍♀️ Dziś równo 5tc- pęcherzyk ciążowy w macicy, ale wg Pani doktor trochę za wcześnie na zobaczenie pęcherzyka żółtkowego i zarodka- mówiła, że zmierza to w dobrym kierunku. Dostałam też z uwagi na wcześniejsze poronienie (chociaż było ono zatrzymane, nie dostałam krwawienia) acard 150. Podpowiecie mi proszę w jakim celu się go stosuje? Co prawda ginekolog mówiła, ale ja z nerwów nie zapamiętałam 😩
Zwolnienie też dostałam- jak doktor usłyszała, że musiałam przeprosić klientkę przy obsłudze bo zrobiło mi się niedobrze i leciałam wymiotować to stwierdziła, że tak pracować się nie da 🤷🏻‍♀️
 
Ja to teraz weszłam w etap śpiączki i bólu głowy plus mdłości pomimo xonwea. Tzn raz są raz ich nie ma ale mulenie jest ciągle. Nie wiem dzis mam jakiś dzień zmartwień i czarnych myśli może to przez to że to czas kiedy powinien być okres a wtedy siadam psychicznie.
To wszystko powodują hormony kochana ;)
Kilka dni temu pisałam, że u mnie bez mdłości i ból aż się zaczynałam martwić więć teraz mam.... Takie ciężkie dni mam, że ciężko mi z łóżka wstać, takie zmęczenie mnie ogarnia i do tego mdłości się znów pojawiły takie mulenie przez cały dzień i wstręt do mięsa :oops:
 
reklama
O dzięki. Ja właśnie myślę czy na nfz się nie umówić do gin w naszej przychodni, która swoja droga ma opinie niestety średnie. Ale chociaż jakieś badania bym miała. Bo poszłam prywatnie teraz i pierwsza ciążę prowadziłam,prywatnie u innego gin. Ta co chodze teraz wysyła na darmowe prenatalne każda swoja pacjentkę, więc dobre i to.
Z ciekawości, jeśli chodzi o wizyty prywatne, ile płacicie? Ja ostatnio z cytologia 200zl, normalnie bierze 180.
Ja za każdą normalna wizytę płacę 240 zł- w tym jest tylko usg i ogólna pogadanka :)
 
Do góry