reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Hej. Nieśmiało do Was dołączę. W wolnej chwili mam nadzieję, że nadrobię zaległości w czytaniu.
Mam 31 lat. To moja czwarta ciąża. Pierwsza skończyła się poronieniem. Druga synek z września 2017 (znamy się z wenus018), trzecia też synek z kwietnia 2019.
Jestem po becie pierwsza 15.05. h 574,64
Druga 17.05. - 1753,54 mlU/ml
Wizyta dopiero 31.05., aplikacji termin na 19.01.24.
 
Hej. Nieśmiało do Was dołączę. W wolnej chwili mam nadzieję, że nadrobię zaległości w czytaniu.
Mam 31 lat. To moja czwarta ciąża. Pierwsza skończyła się poronieniem. Druga synek z września 2017 (znamy się z wenus018), trzecia też synek z kwietnia 2019.
Jestem po becie pierwsza 15.05. h 574,64
Druga 17.05. - 1753,54 mlU/ml
Wizyta dopiero 31.05., aplikacji termin na 19.01.24.
Hej kochana ;) ale fajnie że dołączyłaś;)
 
Hej. Nieśmiało do Was dołączę. W wolnej chwili mam nadzieję, że nadrobię zaległości w czytaniu.
Mam 31 lat. To moja czwarta ciąża. Pierwsza skończyła się poronieniem. Druga synek z września 2017 (znamy się z wenus018), trzecia też synek z kwietnia 2019.
Jestem po becie pierwsza 15.05. h 574,64
Druga 17.05. - 1753,54 mlU/ml
Wizyta dopiero 31.05., aplikacji termin na 19.01.24.

Super! Witamy 😊
 
Hej kochana ;) ale fajnie że dołączyłaś
Czuję się, jakbym była w ciąży pierwszy raz. Już chyba wszystko zapomniałam. I przeżywam strasznie. Jak będę czytać co u Was to chyba będę mniej się martwić że coś jest nie tak 🤭 bardzo mnie bolą plecy i pachwiny... I się denerwuje... 🙃
 
reklama
Czuję się, jakbym była w ciąży pierwszy raz. Już chyba wszystko zapomniałam. I przeżywam strasznie. Jak będę czytać co u Was to chyba będę mniej się martwić że coś jest nie tak 🤭 bardzo mnie bolą plecy i pachwiny... I się denerwuje... 🙃
mam podobnie plus to że lecę z wagi i jestem w ciągłym stresie przez emetofobie tak jak przy Zosi ;( ale czego się nie robi aby wszystko było dobrze. Od kilku dni zaczęłam jeść ale co zjem to się martwię że jednak mdłości wrócą i ich nie powstrzymam.
 
Do góry