reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

U mnie myślałam, że będzie lepiej... no ale ciągle mam nadzieję, że wszystko będzie ok 💚
Pan doktor powiedział coś w stylu "ledwo 5 tygodni... to co ja mam tam zobaczyć? Zarodka ma pewno jeszcze nie będzie..." no i nie było...
Pęcherzyk jest w macicy 🥰 nie mierzył go nawet, tylko "podejrzał" czy jest.
Pani profesor się śmiała i pytała co myśmy się tak rozpędzili z tymi dziećmi 😂 dostałam polocard, luteinę i duphaston. No i zapisała w karcie, że jeśli wszystko będzie dobrze i będzie dzidziuś, to 15/16 tydzień założy mi szef 😐 trochę się boję 😔 miała któraś? Boli bardzo? 🥺
Mam przyjść na samo usg 25.05,a wizyta 13.06. Szkoda tylko, że mam tak daleko (96 km w 1 stronę 😅). No ale pojadę ☺️
A dlaczego będzie zakładać szew?
 
reklama
A dlaczego będzie zakładać szew?
Coś tam sobie pomacała i jej się szyjka nie podobała za bardzo, a że w ostatniej ciąży (nagłe cc miałam w 34 tygodniu) już miałam 2 cm rozwarcie idąc na cc, a we wszystkich ciążach problemy ze skurczami i leżenie pod koniec przez 2 miesiące prawie, to stwierdziła , że zszywamy, żeby nie przegapić. I napisała sobie "szef!!!" 😬
 
Coś tam sobie pomacała i jej się szyjka nie podobała za bardzo, a że w ostatniej ciąży (nagłe cc miałam w 34 tygodniu) już miałam 2 cm rozwarcie idąc na cc, a we wszystkich ciążach problemy ze skurczami i leżenie pod koniec przez 2 miesiące prawie, to stwierdziła , że zszywamy, żeby nie przegapić. I napisała sobie "szef!!!" 😬
No to z drugiej strony dobrze, będziesz przynajmniej spokojna na późniejszym etapie ciąży :) u mnie szyjkowe akcje zaczęły się w 33 tc, gdzie to było już za późno na szew, późniejsze leżenie w szpitalach do 37 to był chyba najtrudniejszy czas mojego życia 🙃
 
U mnie myślałam, że będzie lepiej... no ale ciągle mam nadzieję, że wszystko będzie ok 💚
Pan doktor powiedział coś w stylu "ledwo 5 tygodni... to co ja mam tam zobaczyć? Zarodka ma pewno jeszcze nie będzie..." no i nie było...
Pęcherzyk jest w macicy 🥰 nie mierzył go nawet, tylko "podejrzał" czy jest.
Pani profesor się śmiała i pytała co myśmy się tak rozpędzili z tymi dziećmi 😂 dostałam polocard, luteinę i duphaston. No i zapisała w karcie, że jeśli wszystko będzie dobrze i będzie dzidziuś, to 15/16 tydzień założy mi szef 😐 trochę się boję 😔 miała któraś? Boli bardzo? 🥺
Mam przyjść na samo usg 25.05,a wizyta 13.06. Szkoda tylko, że mam tak daleko (96 km w 1 stronę 😅). No ale pojadę ☺️
jest piękny, idealnie okrągły pęcherzyk ☀️
 
Gorny z wczoraj, dolny z dzisiaj.jest ciut ciemniejsza! Rośnij w siłe ! Zrobić progesteron razem z betą jutro? Żeby sprawdzić przyrost?
 

Załączniki

  • 95a4c85c-6746-4041-94ab-a7ef3746e26e.jpeg
    95a4c85c-6746-4041-94ab-a7ef3746e26e.jpeg
    37,3 KB · Wyświetleń: 144
Witam wszystkich 🙂
Na pokładzie 20msc córka i po 7msc starań szczęście ponownie się do nas uśmiechnęło 🥰
Ostatnia @ 4 kwietnia, według apki termin na 8 stycznia 2024 🥰
Beta 08-05
2384
Beta 10-05
5489
Pierwszą wizytę umówiłam na 18 maja, będzie to 6t+3
Czy któraś z Pań może mi podpowiedzieć, czy to odpowiedni termin, by zobaczyć zarodek z serduszkiem?
W pierwszej ciąży już kilka dni po pozytywnym teście pędziłam do lekarza 😎 tym razem postanowiłam podejść do tematu z rozsądkiem 🙈
 
Witam wszystkich 🙂
Na pokładzie 20msc córka i po 7msc starań szczęście ponownie się do nas uśmiechnęło 🥰
Ostatnia @ 4 kwietnia, według apki termin na 8 stycznia 2024 🥰
Beta 08-05
2384
Beta 10-05
5489
Pierwszą wizytę umówiłam na 18 maja, będzie to 6t+3
Czy któraś z Pań może mi podpowiedzieć, czy to odpowiedni termin, by zobaczyć zarodek z serduszkiem?
W pierwszej ciąży już kilka dni po pozytywnym teście pędziłam do lekarza 😎 tym razem postanowiłam podejść do tematu z rozsądkiem 🙈
U mnie dokładnie ta sama data OM, ten sam termin porodu i pierwszej wizyty😁😁😁 tylko Beta niższa 🙈
 
reklama
Do góry