reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja dziś zbadałam zbadałam przyrost bety i progesteron
9.05 beta 64,5 prog 16,4
11.05 beta 203,5 prog 17,01 coś tam urósł, ważne, że nie spadł 😅 chyba na razie póki nic mi nie dolega odpuszczę badanie i poczekam do wizyty, nie będę się już niczym stresować 🤭
ulalala .. rzeczywiście beta ładnie skoczyła, prog też ruszył w górę ⬆️⬆️..
Dobrze to wygląda 🍀🤗
 
reklama
@olka1135
Stara gimbal.girl, pod nową nazwą wracam!
Beta dzisiaj 6,7 mIU
3 tydzień wg OM
Test bladziutki ale jest!
Wizyta 22.05

Termin wg apki: 26.01.2024

Pamiątka z majówki nad morzem ❤️
 

Załączniki

  • 71ebd8fa-10f1-4322-a28f-ba710ed21ced.jpeg
    71ebd8fa-10f1-4322-a28f-ba710ed21ced.jpeg
    13,8 KB · Wyświetleń: 96
Ja już po 😉 Mamy dorodnego dziecioka z bijącym serduszkiem. Lekarz nie puszczał bo mówił, że dość kontrowersyjna kwestia ostatnio i badania, więc lepiej dmuchać na zimne (choć sam kiedyś puszczał i nie było żadnego wpływu) i dopiero od 10tc lepiej. Wg OM 7+1, a wg USG 7+5 i termin się zmienił z 27.12 na 23.12, ale to jak wiadomo jest ruchome 😅 Zobaczymy się ponownie w Dzień Matki ♥️
Super 💚
No trochę się przeciągnęło ... ale mamy to!
Jest zarodek. Ciąża 6+1 czyli tak jak obstawiałam (pierwsza beta 1.4 musiała być 6dpo)
Extra 💚
A ja rozmawiałam z ginekologiem odnośnie mojego małego przyrostu bety. Mówił, że jak nie boli w okolicach macicy i nie mam krwawień ani plamien to raczej nie będzie ciąża pozamaciczna. Kazał brać kwas foliowy i w poniedziałek powtórzyć badanie jeszcze raz. Na wizytę nie zapraszał jeszcze, mówił że nawet jeśli to i tak by nic na USG nie było widać, jedynie kazał powtórzyć badanie i dać znać jakie będą tym razem wyniki. Nie nastawiam się ogólnie, co ma być to będzie- lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować ;)
No to nadal trzymam kciuki 💚
Hej ! Ja już tez po swojej pierwszej wizycie..
4+5, jest pęcherzyk 6mm.
Natomiast pojawia się tez druga czarna plamka, która jak mówi Pani Doktor może być krwiaczkiem (zlokalizowanym w bezpiecznej oddali od pęcherzyka, więc podobno nie groźnym) lub drugim pęcherzykiem ciążowym zwiastującym bliźniaki 😁🫣

Niecierpliwie czekam na kolejną wizytę 25.05 wtedy będzie 6+5 i wtedy oby było ♥️ lub ♥️♥️ 😁✊
😱 Czad 💚💚
Ja dziś zbadałam przyrost bety i progesteron
9.05 beta 64,5 prog 16,4
11.05 beta 203,5 prog 17,01 coś tam urósł, ważne, że nie spadł 😅 chyba na razie póki nic mi nie dolega odpuszczę badanie i poczekam do wizyty, nie będę się już niczym stresować 🤭
Super 💚
@olka1135
Stara gimbal.girl, pod nową nazwą wracam!
Beta dzisiaj 6,7 mIU
3 tydzień wg OM
Test bladziutki ale jest!
Wizyta 22.05

Termin wg apki: 26.01.2024

Pamiątka z majówki nad morzem ❤️
Gratulacje 💚
 
reklama
U mnie myślałam, że będzie lepiej... no ale ciągle mam nadzieję, że wszystko będzie ok 💚
Pan doktor powiedział coś w stylu "ledwo 5 tygodni... to co ja mam tam zobaczyć? Zarodka ma pewno jeszcze nie będzie..." no i nie było...
Pęcherzyk jest w macicy 🥰 nie mierzył go nawet, tylko "podejrzał" czy jest.
Pani profesor się śmiała i pytała co myśmy się tak rozpędzili z tymi dziećmi 😂 dostałam polocard, luteinę i duphaston. No i zapisała w karcie, że jeśli wszystko będzie dobrze i będzie dzidziuś, to 15/16 tydzień założy mi szef 😐 trochę się boję 😔 miała któraś? Boli bardzo? 🥺
Mam przyjść na samo usg 25.05,a wizyta 13.06. Szkoda tylko, że mam tak daleko (96 km w 1 stronę 😅). No ale pojadę ☺️
 

Załączniki

  • 20230511_165020.jpg
    20230511_165020.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 80
Do góry