reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Ja już po 😉 Mamy dorodnego dziecioka z bijącym serduszkiem. Lekarz nie puszczał bo mówił, że dość kontrowersyjna kwestia ostatnio i badania, więc lepiej dmuchać na zimne (choć sam kiedyś puszczał i nie było żadnego wpływu) i dopiero od 10tc lepiej. Wg OM 7+1, a wg USG 7+5 i termin się zmienił z 27.12 na 23.12, ale to jak wiadomo jest ruchome 😅 Zobaczymy się ponownie w Dzień Matki ♥️
Gratuluję, pięknie ! 🔥♥️
 
Ja już po 😉 Mamy dorodnego dziecioka z bijącym serduszkiem. Lekarz nie puszczał bo mówił, że dość kontrowersyjna kwestia ostatnio i badania, więc lepiej dmuchać na zimne (choć sam kiedyś puszczał i nie było żadnego wpływu) i dopiero od 10tc lepiej. Wg OM 7+1, a wg USG 7+5 i termin się zmienił z 27.12 na 23.12, ale to jak wiadomo jest ruchome 😅 Zobaczymy się ponownie w Dzień Matki ♥️
Gratulacje oby tak dalej pieknie maleństwo rosło 💖💖
 
No u mnie niestety kiepsko :(
Beta z dziś 23.90 (dwa dni temu było 19.50), prog spadł z 16.16 do 13 :(
To chyba nie wróży nic dobrego.
A ja rozmawiałam z ginekologiem odnośnie mojego małego przyrostu bety. Mówił, że jak nie boli w okolicach macicy i nie mam krwawień ani plamien to raczej nie będzie ciąża pozamaciczna. Kazał brać kwas foliowy i w poniedziałek powtórzyć badanie jeszcze raz. Na wizytę nie zapraszał jeszcze, mówił że nawet jeśli to i tak by nic na USG nie było widać, jedynie kazał powtórzyć badanie i dać znać jakie będą tym razem wyniki. Nie nastawiam się ogólnie, co ma być to będzie- lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować ;)

Wiesz beta powinna przyrastać o 66%, Twoja przyrosła bardzo mało (około 21%).
Te bety na początku naprawdę rosną hardcorowo (np. moja 2700%, @pluto_nova chyba coś około 800%) bo tn wzrost jest i musi być intensywny. Natomiast wiem też, że nadzieja umiera ostatnia
 
Hej ! Ja już tez po swojej pierwszej wizycie..
4+5, jest pęcherzyk 6mm.
Natomiast pojawia się tez druga czarna plamka, która jak mówi Pani Doktor może być krwiaczkiem (zlokalizowanym w bezpiecznej oddali od pęcherzyka, więc podobno nie groźnym) lub drugim pęcherzykiem ciążowym zwiastującym bliźniaki 😁🫣

Niecierpliwie czekam na kolejną wizytę 25.05 wtedy będzie 6+5 i wtedy oby było ♥️ lub ♥️♥️ 😁✊
 
A ja rozmawiałam z ginekologiem odnośnie mojego małego przyrostu bety. Mówił, że jak nie boli w okolicach macicy i nie mam krwawień ani plamien to raczej nie będzie ciąża pozamaciczna. Kazał brać kwas foliowy i w poniedziałek powtórzyć badanie jeszcze raz. Na wizytę nie zapraszał jeszcze, mówił że nawet jeśli to i tak by nic na USG nie było widać, jedynie kazał powtórzyć badanie i dać znać jakie będą tym razem wyniki. Nie nastawiam się ogólnie, co ma być to będzie- lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować ;)
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ❤️
 
Hej ! Ja już tez po swojej pierwszej wizycie..
4+5, jest pęcherzyk 6mm.
Natomiast pojawia się tez druga czarna plamka, która jak mówi Pani Doktor może być krwiaczkiem (zlokalizowanym w bezpiecznej oddali od pęcherzyka, więc podobno nie groźnym) lub drugim pęcherzykiem ciążowym zwiastującym bliźniaki 😁🫣

Niecierpliwie czekam na kolejną wizytę 25.05 wtedy będzie 6+5 i wtedy oby było ♥️ lub ♥️♥️ 😁✊
Trzymam kciuki za pracujące serduszko 😍
 
A ja rozmawiałam z ginekologiem odnośnie mojego małego przyrostu bety. Mówił, że jak nie boli w okolicach macicy i nie mam krwawień ani plamien to raczej nie będzie ciąża pozamaciczna. Kazał brać kwas foliowy i w poniedziałek powtórzyć badanie jeszcze raz. Na wizytę nie zapraszał jeszcze, mówił że nawet jeśli to i tak by nic na USG nie było widać, jedynie kazał powtórzyć badanie i dać znać jakie będą tym razem wyniki. Nie nastawiam się ogólnie, co ma być to będzie- lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować ;)
Bardzo mądre podejście, mam szczerą nadzieję, że pomimo tych zawirowań wszystko skończy się pomyślnie ❤️
 
reklama
Do góry