reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja już po 😉 Mamy dorodnego dziecioka z bijącym serduszkiem. Lekarz nie puszczał bo mówił, że dość kontrowersyjna kwestia ostatnio i badania, więc lepiej dmuchać na zimne (choć sam kiedyś puszczał i nie było żadnego wpływu) i dopiero od 10tc lepiej. Wg OM 7+1, a wg USG 7+5 i termin się zmienił z 27.12 na 23.12, ale to jak wiadomo jest ruchome 😅 Zobaczymy się ponownie w Dzień Matki ♥️
 

Załączniki

  • IMG_5822.jpeg
    IMG_5822.jpeg
    136,2 KB · Wyświetleń: 113
  • IMG_5821.jpeg
    IMG_5821.jpeg
    108,4 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG_5823.jpeg
    IMG_5823.jpeg
    119,8 KB · Wyświetleń: 112
reklama
reklama
A ja rozmawiałam z ginekologiem odnośnie mojego małego przyrostu bety. Mówił, że jak nie boli w okolicach macicy i nie mam krwawień ani plamien to raczej nie będzie ciąża pozamaciczna. Kazał brać kwas foliowy i w poniedziałek powtórzyć badanie jeszcze raz. Na wizytę nie zapraszał jeszcze, mówił że nawet jeśli to i tak by nic na USG nie było widać, jedynie kazał powtórzyć badanie i dać znać jakie będą tym razem wyniki. Nie nastawiam się ogólnie, co ma być to będzie- lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować ;)
 
Do góry