reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Melduję się już po USG według moich obliczeń dziś max. 5t5d - piękny pęcherzyk ciążowy w macicy o wielkości 13mm. W zeszłym tygodniu były 3mm więc super rośnie, kolejne USG za tydzień 11.04 powinien być już zarodek 😊

Zobacz załącznik 1522645
PIĘKNY 😍
Właśnie się zastanawiam, ja bym pewnie zrobiła 🤷🏻‍♀️ moja gin twierdzi że jak nie mam żadnych dolegliwości to wszystko jest w porządku..
Ja też bym zrobiła 😉
Gratuluję wszystkich pięknych pęcherzyków ❤️
Zrobiłam dziś badania. Beta 136, 4t2d. Zaczęłam się martwić. Przypomnijcie mi proszę jakie były wasze wyniki i w którym dokładnie dniu.
Ale to zależy kiedy była owulacja i zapłodnienie. Mogłaś mieć w 2t0d (a nawet wcześniej się zdarza), a mogłaś np 3t.0d i wtedy ta beta w 4t będzie niższa... trzymam kciuki 🤗
Byłam u gina, ogólnie powiedział że to jest jeszcze bardzo wczesna ciąża, macica super przygotowana 😅 ważne że beta rośnie, przepisał mi luteinę 2 razy dziennie
Całą poprzednią ciążę byłam na progesteronie, więc super , że Ci przepisał. Może gdyby mnie inny lekarz nie olał w poprzedniej ciąży, to tamta też by żyła...
My też narazie nikomu nie mówimy.Ja się trochę obawiam jednak to już trochę nie wiek na rodzenie dzieci🙈. Mąż się śmieje że teraz to powinniśmy dziadkami zostać, a nie rodzicami🤦‍♀️Dzielnie czekamy na 1wizytę u doktora 13.05 pewnie już będzie serduszkowa😍.
Jak byłam w grudniu u lekarza, tym Pani profesor ma mnie nakrzyczała na początku, że mi się poprzednia ciąża na mózg rzuciła, że jeszcze chcę 🤪 ale później powiedziała, żebyśmy robili 😊 a lekarz od USG (ordynator oddziału z dzidziusiami) powiedział, żebym nie przesadzała (powiedziałam, że mam prawie 42 lata) i że nie ma złego wieku na ciążę ☺️
 
reklama
Umówiłam wizytę u pani profesor mojej na 11.05 🥰
Beta z wtorku i z dziś i kalkulator 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20230502_163707_OneDrive.jpg
    Screenshot_20230502_163707_OneDrive.jpg
    112,6 KB · Wyświetleń: 131
  • Screenshot_20230504_184732_OneDrive.jpg
    Screenshot_20230504_184732_OneDrive.jpg
    112 KB · Wyświetleń: 132
  • Screenshot_20230504_184705_Chrome.jpg
    Screenshot_20230504_184705_Chrome.jpg
    211,4 KB · Wyświetleń: 139
PIĘKNY 😍

Ja też bym zrobiła 😉

Ale to zależy kiedy była owulacja i zapłodnienie. Mogłaś mieć w 2t0d (a nawet wcześniej się zdarza), a mogłaś np 3t.0d i wtedy ta beta w 4t będzie niższa... trzymam kciuki 🤗

Całą poprzednią ciążę byłam na progesteronie, więc super , że Ci przepisał. Może gdyby mnie inny lekarz nie olał w poprzedniej ciąży, to tamta też by żyła...

Jak byłam w grudniu u lekarza, tym Pani profesor ma mnie nakrzyczała na początku, że mi się poprzednia ciąża na mózg rzuciła, że jeszcze chcę 🤪 ale później powiedziała, żebyśmy robili 😊 a lekarz od USG (ordynator oddziału z dzidziusiami) powiedział, żebym nie przesadzała (powiedziałam, że mam prawie 42 lata) i że nie ma złego wieku na ciążę ☺️
 
PIĘKNY 😍

Ja też bym zrobiła 😉

Ale to zależy kiedy była owulacja i zapłodnienie. Mogłaś mieć w 2t0d (a nawet wcześniej się zdarza), a mogłaś np 3t.0d i wtedy ta beta w 4t będzie niższa... trzymam kciuki 🤗

Całą poprzednią ciążę byłam na progesteronie, więc super , że Ci przepisał. Może gdyby mnie inny lekarz nie olał w poprzedniej ciąży, to tamta też by żyła...

Jak byłam w grudniu u lekarza, tym Pani profesor ma mnie nakrzyczała na początku, że mi się poprzednia ciąża na mózg rzuciła, że jeszcze chcę 🤪 ale później powiedziała, żebyśmy robili 😊 a lekarz od USG (ordynator oddziału z dzidziusiami) powiedział, żebym nie przesadzała (powiedziałam, że mam prawie 42 lata) i że nie ma złego wieku na ciążę ☺️
 
My też narazie nikomu nie mówimy.Ja się trochę obawiam jednak to już trochę nie wiek na rodzenie dzieci🙈. Mąż się śmieje że teraz to powinniśmy dziadkami zostać, a nie rodzicami🤦‍♀️Dzielnie czekamy na 1wizytę u doktora 13.05 pewnie już będzie serduszkowa😍.
Ja poprzednie rodziłam przed 30stką więc teraz trochę strachu i obaw jest. Szło mega szybko i mam nadzieję że teraz też tak będzie
 
Dziewczyny a prowadzicie ciąże prywatnie czy na nfz? Ja zapisałam się i tu i tu, ponieważ placówka gdzie jestem zainteresowana na nfz właśnie ma termin dopiero na połowę czerwca. Jeszcze nie wiem gdzie ostatecznie będę prowadziła ciąże, ale ta placówka prywatna jest bardzo fajna i gdybym miała wybierać to tam bym chciała. Byłam tam raz ( miesiąc temu na monitoringu cyklu) I taki super lekarz był, myślę że to dzięki jemu wskazówkom ciąża zaskoczyła.. ale chciałam zapytać o Wasze wrażenia co myślicie o kosztach itd? Prywatnie wizyta 300 zł raz na miesiąc + badania i poród to będzie pewnie z 7 koła.. tak liczę
 
Witam przyszłe mamy, nie wiem czy nie pospieszyłam się, bo na razie mam tylko pozytywny test ciazowy. W przyszłym tygodniu planuje zrobić bete i umówić się za jakies 2,3 tyg do lekarza.
Coś o mnie, mam niebawem 30 lat i na stanie synka który w wakacje skończy 4 lata. O drugie dziecko trochę się staraliśmy, pewnie łącznie z rok. Według kalendarzyka termin mi wyskakuje na 15-18 stycznia.
 
reklama
Gratuluję wszystkich pięknych pęcherzyków ❤️
Zrobiłam dziś badania. Beta 136, 4t2d. Zaczęłam się martwić. Przypomnijcie mi proszę jakie były wasze wyniki i w którym dokładnie dniu.

Nie możesz porównywać czyiś wyników do swoich bo różnie można ciąże wyłapać plus nawet zakładając owulację tego samego dnia to do implantacji może dojść po między 6-12 dni więc już będzie rozjazd.

Ja pierwszą betę miałam 1.4 (w teorii brak ciąży), 48h później już około 30 więc ten wzrost był bardzo intensywny. Ponieważ nie wiem kiedy miałam owulację nie wiem czy to 1.4 było 6 dni po owulacji czy może 12. Według kalendarzyka, który jak wiadomo g*wno znaczy w dniu miesiączki czyli 4+0 betę miałam 671 potem już nie badałam

aaaa ale super to na kolejnym będzie pewnie zarodek z serduszkiem

No mam nadzieję, że już 11.05 się sytuacja rozwiąże choć t USG w lux med więc obawiam się co do jakości sprzęty jak i umiejętności lekarza. Jak będzie coś nie tak to przyśpieszę kolejną wizytę u kogoś lepszego, bo oczywiście już naczytałam się o pustych jajach płodowych :(
 
Do góry