reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

Dziewczyny bo myślę kiedy najlepiej byłoby się umówić do ginekologa. Jestem jeszcze przed datą okresu, który powinien być 9 maja, testy od 5 dni pozytywne. Więc który to niby tydzień? Pewnie dopiero zaczynam 4, dobrze rozumiem? To pewnie gin nie wcześniej niż za 2 tyg?
 
reklama
Dziewczyny bo myślę kiedy najlepiej byłoby się umówić do ginekologa. Jestem jeszcze przed datą okresu, który powinien być 9 maja, testy od 5 dni pozytywne. Więc który to niby tydzień? Pewnie dopiero zaczynam 4, dobrze rozumiem? To pewnie gin nie wcześniej niż za 2 tyg?
po pierwsze to zależy co chcesz zobaczyć… Ja byłam 4+6 i miałam pęcherzyk ciążowy 8mm (to było we wtorek, ale sugerowałam się tym, że beta w piątek wynosiła 4 tysiące, więc wiedziałam co zobaczę). Poszłam wcześnie bo chciałam uwidocznić pęcherzyk w macicy, ale potem trzeba czekać na zarodek i serduszko, więc średnio mnie to odstresowało… Kolejna wizyta w czwartek 11.05 (będę już 7+1)
 
po pierwsze to zależy co chcesz zobaczyć… Ja byłam 4+6 i miałam pęcherzyk ciążowy 8mm (to było we wtorek, ale sugerowałam się tym, że beta w piątek wynosiła 4 tysiące, więc wiedziałam). Poszłam wcześnie bo chciałam uwidocznić pęcherzyk w macicy, ale potem trzeba czekać na zarodek i serduszko, więc średnio mnie to odstresowało… Kolejna wizyta w czwartek 11.05 (będę już 7+1)
W pierwszej ciąży byłam w 5+4 tc i był wtedy właśnie pęcherzyk. Chciałabym żeby chociaż pęcherzyk uwidoczniono i jego położenie. Jestem po jednym cc i mam nadzieję że się to maleństwo zagnieździło gdzie trzeba.
 
W pierwszej ciąży byłam w 5+4 tc i był wtedy właśnie pęcherzyk. Chciałabym żeby chociaż pęcherzyk uwidoczniono i jego położenie. Jestem po jednym cc i mam nadzieję że się to maleństwo zagnieździło gdzie trzeba.
no to najlepiej jest jednak sugerować się betą, bo przy wartościach 1500 już możne uwidocznić pęcherzyk
 
Podcierajac się zauważyłam sluz jakby z domieszką krwi takiej brązowej, utlenionej. Ciekawe... No bo skoro testy już tyle dni pozytywne to nie jest to raczej krwawienie implantacyjne 😔
 
Cześć Kochane.. po przerwie od października (po pustym jaju płodowym🥲)mogę cieszyć się dwoma kreseczkami ponownie 🍀😁
Testy pozytywne od tego wtorku czyli, od 10dpo…
Wizyta umówiona na czwartek 11.05 to będzie według OM 4t 5d 😁
Pozdrawiam wszystkie Mamusie ♥️☺️☺️
 
Ostatnia edycja:
Podcierajac się zauważyłam sluz jakby z domieszką krwi takiej brązowej, utlenionej. Ciekawe... No bo skoro testy już tyle dni pozytywne to nie jest to raczej krwawienie implantacyjne 😔
krwawienie implantacyjne pojawia się 7-12 dni po zapłodnieniu i może zbiec się z datą 🐒.. mówisz, że jest brązowo .. to tez sygnał, że to może być implantacja.
Narazie głowa do góry i obserwuj się ! ✊☺️
Mierzysz tempke ? :)
 
Czy tylko ja nie mam żadnych objawów ciąży, czuje się bardzo dobrze, żadne mdłości i wymioty mi nie dokuczają, jedynie co mi dokucza to delikatny ból piersi. Czasami mam obawy że, na następnej wizycie coś będzie nie tak z dzidzią.
 
reklama
Cześć Kochane.. po przerwie od października (po pustym jaju płodowym🥲)mogę cieszyć się dwoma kreseczkami ponownie 🍀😁
Testy pozytywne od tego wtorku czyli, od 10dpo…
Wizyta umówiona na czwartek 11.05 to będzie według OM 4t 5d 😁
Pozdrawiam wszystkie Mamusie ♥️☺️☺️
Gratulacje 💓
krwawienie implantacyjne pojawia się 7-12 dni po zapłodnieniu i może zbiec się z datą 🐒.. mówisz, że jest brązowo .. to tez sygnał, że to może być implantacja.
Narazie głowa do góry i obserwuj się ! ✊☺️
Mierzysz tempke ? :)
A hcg nie wzrasta dopiero po zagnieżdżeniu w macicy? Bo jeśli tak, to może zbadać w poniedziałek progesteron? 🤔
Czy tylko ja nie mam żadnych objawów ciąży, czuje się bardzo dobrze, żadne mdłości i wymioty mi nie dokuczają, jedynie co mi dokucza to delikatny ból piersi. Czasami mam obawy że, na następnej wizycie coś będzie nie tak z dzidzią.
Ja też mam tylko tkliwe piersi, ale to jest pierwszy raz, bo w poprzednich ciążach nawet tego nie miałam na początku 😅
Dziewczyny bo myślę kiedy najlepiej byłoby się umówić do ginekologa. Jestem jeszcze przed datą okresu, który powinien być 9 maja, testy od 5 dni pozytywne. Więc który to niby tydzień? Pewnie dopiero zaczynam 4, dobrze rozumiem? To pewnie gin nie wcześniej niż za 2 tyg?
No właśnie, tu zawsze dylemat... czy szybciej, żeby zobaczyć czy jest pęcherzyk w macicy, czy jak już będzie widać serduszko 🤔 ja jadę jak będzie 5 tygodni, bo tak mi kazała przyjechać Pani profesor. Ale ja poprzednią ciążę byłam na lekach od dnia po tym, jak zrobiłam betę po pozytywnym teście... mam nadzieję, że teraz też dostanę leki, bo trzecią ciążę poroniłam 😔 ale myślę, że jak mi nie wyznaczy kolejnej wizyty po 2 tygodniach, to pójdę u siebie w mieście, żeby zobaczyć czy wszystko jest ok...
W pierwszej ciąży byłam w 5+4 tc i był wtedy właśnie pęcherzyk. Chciałabym żeby chociaż pęcherzyk uwidoczniono i jego położenie. Jestem po jednym cc i mam nadzieję że się to maleństwo zagnieździło gdzie trzeba.
Też jestem po 1 cc. Przy poronieniu była ze mną dziewczyna, której po kilku latach starań udało się zajść w drugą ciążę... ciąża była prawidłowa, tylko zagnieżdżona w bliźnie... usunęli jej zdrową ciążę 🥺 do tej pory nie udało jej się więcej zajść 😔
Podcierajac się zauważyłam sluz jakby z domieszką krwi takiej brązowej, utlenionej. Ciekawe... No bo skoro testy już tyle dni pozytywne to nie jest to raczej krwawienie implantacyjne 😔
Trzymam kciuki❣️ w drugiej ciąży (w każdej leżałam na patologii 😱), leżała ze mną dziewczyna, która plamiła i krwawiła kilka tygodni. Leżała plackiem w zasadzie całą ciążę i wyleżała 🥰 oczywiście przyczyn plamienia jest wiele, ale chciałam Ci powiedzieć, że czasem się udaje, nawet jak się wydaje, że nie może się udać...
Witam się z Wami trochę na wyrost ale mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Jestem mama 3 letniej Marysi. 04.05 beta 35 testy pozytywne. Okres jutro powinien sie pojawić więc to sam poczatek. Mam nadzieję że zostanę z Wami aż do 16 stycznia 2024! 🥰👶❤️
Gratulacje 💗
 
Do góry