reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Melduję się już po USG według moich obliczeń dziś max. 5t5d - piękny pęcherzyk ciążowy w macicy o wielkości 13mm. W zeszłym tygodniu były 3mm więc super rośnie, kolejne USG za tydzień 11.04 powinien być już zarodek 😊

Zobacz załącznik 1522645
aaaa ale super to na kolejnym będzie pewnie zarodek z serduszkiem
 
reklama
witaj. Też u mnie na stanie 3 dzieciaczków(syn12, syn10, corka6) i teraz czwarte będzie. Nie wiem czemu ale mam jakieś przeczucie że to dziewczynka ciekawe czy się sprawdzi.
Powieem Ci, że ja też 😅 nie wiem czemu, ale wczoraj głowa mi sama pomyślała, że jak w 12 tygodniu pokażemy wszystkim zdjęcie, to powiem "poznajcie Różyczkę" ( oficjalnie Rozalię) 😂 a Paweł mówi "przecież nawet nie wiesz czy to będzie dziewczynka"... no, nie wiem... nie wiem czemu mózg mi sam wymyślił to zdanie 😅
Ps W tej ciąży nie mówimy nikomu, bo chciałabym uniknąć komentarzy w stylu "taka stara, to po co próbowała... wiadomo, że nie mogło być dobrze"... gdyby coś poszło nie tak...
Ale trzymam się myśli, że wszystko będzie super 😊
 
Powieem Ci, że ja też 😅 nie wiem czemu, ale wczoraj głowa mi sama pomyślała, że jak w 12 tygodniu pokażemy wszystkim zdjęcie, to powiem "poznajcie Różyczkę" ( oficjalnie Rozalię) 😂 a Paweł mówi "przecież nawet nie wiesz czy to będzie dziewczynka"... no, nie wiem... nie wiem czemu mózg mi sam wymyślił to zdanie 😅
Ps W tej ciąży nie mówimy nikomu, bo chciałabym uniknąć komentarzy w stylu "taka stara, to po co próbowała... wiadomo, że nie mogło być dobrze"... gdyby coś poszło nie tak...
Ale trzymam się myśli, że wszystko będzie super 😊
to trzymam kciuki aby wszystko było oki a komentarzami się nie przejmuj one są i będą na porządku dziennym niestety
 
Powieem Ci, że ja też 😅 nie wiem czemu, ale wczoraj głowa mi sama pomyślała, że jak w 12 tygodniu pokażemy wszystkim zdjęcie, to powiem "poznajcie Różyczkę" ( oficjalnie Rozalię) 😂 a Paweł mówi "przecież nawet nie wiesz czy to będzie dziewczynka"... no, nie wiem... nie wiem czemu mózg mi sam wymyślił to zdanie 😅
Ps W tej ciąży nie mówimy nikomu, bo chciałabym uniknąć komentarzy w stylu "taka stara, to po co próbowała... wiadomo, że nie mogło być dobrze"... gdyby coś poszło nie tak...
Ale trzymam się myśli, że wszystko będzie super 😊
My też narazie nikomu nie mówimy.Ja się trochę obawiam jednak to już trochę nie wiek na rodzenie dzieci🙈. Mąż się śmieje że teraz to powinniśmy dziadkami zostać, a nie rodzicami🤦‍♀️Dzielnie czekamy na 1wizytę u doktora 13.05 pewnie już będzie serduszkowa😍.
 
reklama
Do góry