reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

Super :) kiedy masz jakąś wizytę?

U mnie córka ma 8 lat a syn 12 :) więc też już całkiem spora różnica wieku
Jutro wyjeżdżamy trochę odsapnąć i po majówce zamierzam odwiedzić doktora. Ja chyba bardzo na spokojnie podchodzę bo to już 4 dzidziuś. Jeszcze nikt poza mężem nie wie. Czekamy na przekazanie wieści w moją 40😜
 
reklama
Jutro wyjeżdżamy trochę odsapnąć i po majówce zamierzam odwiedzić doktora. Ja chyba bardzo na spokojnie podchodzę bo to już 4 dzidziuś. Jeszcze nikt poza mężem nie wie. Czekamy na przekazanie wieści w moją 40😜

U mnie to 4 ciąża, ale dziecko 3 więc jak to powiedziałam wczoraj lekarzowi - świruję. No ale po ciąży pozamacicznej chyba już nigdy nie będę spać spokojnie.

Udanej majówki! :)
 
U mnie to 4 ciąża, ale dziecko 3 więc jak to powiedziałam wczoraj lekarzowi - świruję. No ale po ciąży pozamacicznej chyba już nigdy nie będę spać spokojnie.

Udanej majówki! :)
Taka już rola matki że nie sypia spokojnie nie ważne ile dziecko ma lat🤣. Tobie również dużo odpoczynku i pozytywnych myśli.
 
Witam. Jeszcze nieśmiało, bo termin na 1.01.2024.Dorota l.40 w maju, mama trójki dzieciaków gdzie najstarszy ma już prawie 19 lat, a najmłodsza 11lat. I zachciało nam się dzidziusia na stare lata😍. Po 5m-cach się udało🙈.
hej! Ja jestem mamą dwójki (syn 17 lat, córka 14 lat) 😉 Nasza droga o to kolejne była trochę wyboista (4 poronienia po drodze), ale mam nadzieję, że teraz dzięki lekom wyjdziemy na prostą 😉
 
Hej, nieśmiało się przywitam :) dziś pierwsze pozytywne testy, jestem w dniu miesiączki lub dzień przed, trochę zaskoczona ale szczęśliwa 🥰🥰 we wtorek chyba pojadę do labo ale muszę ogarnąć jakie i czy są czynne teraz, to moja druga ciąża w domu mam córkę 18 msc. Jestem dobrej myśli, termin z kalendarza na 8 stycznia
 
Hej, nieśmiało się przywitam :) dziś pierwsze pozytywne testy, jestem w dniu miesiączki lub dzień przed, trochę zaskoczona ale szczęśliwa 🥰🥰 we wtorek chyba pojadę do labo ale muszę ogarnąć jakie i czy są czynne teraz, to moja druga ciąża w domu mam córkę 18 msc. Jestem dobrej myśli, termin z kalendarza na 8 stycznia

Super Cię tu widzieć :)
 
reklama
Do góry